Skocz do zawartości

Niewdzięczność forumowiczów


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co Wam powiem? Ja na miejscu Marka, dawno bym te forum zamknął, takiej niewdzięczności kurwa dawno nie widziałem.

Ktoś zbiera na klatę 99% ataków hejterów, opłaca wszystko, daje Wam wiedzę i wielokrotnie daje Wam swój czas, pomocną rękę i co otrzymuje w zamian?
Nie mam pojęcia co, bo w pewnym temacie to chyba zebrała się banda dzieci i białorycerzy drących ryja jakiej to krzywdy nie robimy tutaj kobietom.

 

Pisałem na pw i z jedną damą i z drugą i jeszcze inną i to są świetne dziewczyny, które są świadome. Ktoś się zapędzi? Sam jak widzę, to przywracam to porządku.

Ale rezerwat musi być na tym forum, co zresztą NAOCZNIE widać, dlaczego, gdy jakaś kobietka zawędruje poza jego granice.

Czepiacie się nazw, że nie taka, że sraka. Pożal się Boże, esteci.

 

To jest jasne jak słońce, że część mężczyzn będzie tutaj sfrustrowana, bo jaka ma być? Radosna? Skoro 90% mężczyzn tu trafia po ciężkich przejściach.

Niektórzy to przetrawią i złapią balans, inni nie ale i tak będą wiedzieć więcej niż gdyby tkwili w tym co wcześniej.

Zrozumcie, forum to jest narzędzie, wiedza, a z wiedzy i narzędzi można korzystać w różnoraki sposób, można budować ale i można burzyć.

 

My nie jesteśmy od leczenia frustracji, nie jesteśmy psychologami czy psychiatrami, pokazujemy jak jest, doradzamy i pomagamy w miarę możliwości.

Cel jest szlachetny i warty wsparcia, tymczasem ogromna część osób nie wpłaciła nawet złotówki a jak co do czego to pierwsi w narzekaniu.

Zamiast narzekać i cisnąć po właścicielu czy moderacji, dopierdalać i być złośliwym, to skoro macie jakieś pomysły, po prostu je napiszcie.

 

Jeśli nikt nie zwróci na nie uwagi, to znaczy, że niestety mój przyjacielu jeden z drugim - nie są tak świetne jak myślisz.

Taki @Tomko potrafi doradzić np: w kwestii perfum, relacji damsko męskich a znowu @SzatanKrieger w kwestii ezoteryki.

Wymiana wiedzy, jedni korzystaja z wiedzy i doświadczeń drugich, wzajemnie się wspomagając - o to tutaj chodzi.

 

Tymczasem widzę coraz więcej osób, które na uwagę moda czy właściciela pyskują, są niemili, doszukują się nie wiadomo czego.

A przecież my wszyscy dbamy o to by było Wam jak najlepiej, może chociaż do kilku osób to dotrze.

I kontynuując zdanie, którym zacząłem ten wątek - na szczęście, to nie ja jestem właścicielem, tylko Marek więc powinniście okazać mu te minimum.

 

Szacunek, życzliwość, pomocną dłoń - pieniędzy nikt nie chce, ale widocznie i te 3 rzeczy są tak trudne dla niektórych.

Miłego wieczoru.

Aha, bo zapomniałem, jak widzę teksty w stylu "kobiety nie są podludźmi" i inne, to scyzoryk się w kieszeni otwiera.

POKAŻ GDZIE, ktoś tak napisał, bo myślę, że więcej przeczytałem tematów na forum niż większość ale czegoś takiego to nie widziałem.

 

  • Like 34
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Czasami mam ochotę pier... tym wszystkim, złość, kompleksy i pieniactwo niektórych "mężczyzn" jest niesamowite.

 

Jednak nie zapominajmy o tym, że kilka złośliwych osób chcących dokuczyć, nie powinno rzucać cienia na całą masę porządnych, wartościowych ludzi, którzy u nas są.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Quo Vadis? said:

mi skoczyło widząc to co niektórzy piszą.

To jest na zasadzie, też kiedyś przechodziłem taki etap w życiu, "bo ja bym chciał żeby świat był zorganizowany tak jak ja chcę i inni też mają być i mieć takie poglądy jak ja chcę" a tak naprawdę to chuja mamy wpływ na wszystko, jeden dzień żyjesz w drugim masz wypadek samochodowy i już Ciebie nie ma.

Co ciekawe gdzie jest jakaś grupa mężczyzn zawsze prędzej czy później dojdzie do rozpadu. Takie ruchy odśrodkowe. Co innego kobiety te mogą siebie nawzajem nienawidzić ale jak jest ich interes zagrożony to nie ma zmiłuj jakbyś miał do czynienia z jednym golemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie poddacie. Mi osobiście książki, audycje i forum bardzo pomogły w trudnych chwilach. 

 

Nieuleczalnych białorycerzy, głupców, hejterów i pieniaczy zawsze trochę będzie. I tacy najwięcej hałasu robią. Ja myślę, że jest tu sporo wartościowych ludzi, a jeszcze więcej takich którzy może się nie udzielają, ale którym to wszytsko pomaga poukładac sobie życie. 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdą malkontenci, szczególnie w Polsce pełno jest zawodowych narzekaczy, jeśli komuś to forum nie pasi to niech idzie gdzie indziej np. na kafeterie albo niech założy własne lepsze forum, podobno jest wolność, pluralizm i demokracja, a może po prostu chodzi zwyczajnie o podrywanie panien na forumie, może niektórzy chcieliby przerobić to forum na taką krypto-podrywalnie gdzie na tle sfrustrowanych braci łapaliby panny na białorycerską spoko-gadkę.

Dal mnie to forum to taki Ostatni Bastion Rebeliantów i niech tak zostanie, amen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

@Zły_Człowiek Akurat o tym, że chciałeś zmieniać nazwę forum zapomniałem :D miałem na myśli raczej inne propozycje i mądrości.

Zgoda, zgoda.

Ok, pamiętaj też, że ta propozycja była po to, aby forum mogło się bardziej rozkwitnąć - chciałem dobrze.

Myślałem że próba propozycji usprawnienia zasięgu forum jest wyrazem wdzięczności, ale skoro tutaj jest to odbierane jako krytykę i atak, to uszanuję to.

Także jeśli kogoś tym uraziłem, to przepraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek Bracie, takie podejście jak Twoje jest po prostu zajebiste, nawet nie musisz przepraszać. Rozumiem. Ty myślę, że trochę poznałeś optykę z naszej strony i nawet jeśli niekoniecznie do końca się z nią zgadzasz to potrafisz ją zaakceptować. Także lajk od moda :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Dobrze, że taki wątek powstał. To co dzieje się ostatnio na forum faktycznie podniosło także i mi ciśnienie, o czym wiedzą tylko nieliczni na prywatnej poczcie. Korzystając z okazji, że coś takiego założyłeś, chciałbym podziękować Tobie oraz całej Moderacji oraz czuwającym nad tym wszystkim @Marek Kotoński, że trzymacie to w ryzach, a Markowi, za to, że tym wszystkim jeszcze nie pierd... mimo tej całej fali hejtu. 

Bądźmy jednak przygotowani na to, że w przyszłości takie akcje będą się powtarzać. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Taka jest natura ludzka, a w szczególności naszego narodu, że nigdy nie dogodzisz, choćbyś nie wiadomo co robił i jak się starał, To przypomina nieco naturę kobiecą, co nie zrobisz zawsze będą narzekania i pretensje;)

 

Do potencjalnych hejterów: to nie jest wazelina, to szczere podziękowanie za to, że tu jestem i nadal będę, a wam to już nie napiszę co i gdzie...

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak ktoś napisał, że "Polak nie zasługuje na pensję 3 000zł", no kurwa żeby się nie udławił tymi 750cioma euro. Zdarzają się ekstremalne przypadki, ale... Na takim żydbuku jestem w paru grupach tematycznych i sprzedażowych. Tam większość ludzi nie umie poprawnie pisać po polsku, wyzwiska podpisywane swoim imieniem i nazwiskiem, gównoburze. Zapewniam Cię Bracie @Quo Vadis? że tu się zdarzają kanalie, ale jest ich śladowa ilość.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

k, pamiętaj też, że ta propozycja była po to, aby forum mogło się bardziej rozkwitnąć - chciałem dobrze

Oczywiście intencje moga byc dobre. Ale czasem chcemy zmieniac to co działa bez zarzutu. To forum to oaza. Dla jednych to oaza mizoginów, dla innych oaza wyjątkowej wiedzy, pola doświadczeń bez głaskania, po męsku. i taki charakter - chciałbym osobiście - żeby forum BS zachowało. Bo relatywizm złamał niejeden projekt, niejedną wartość. Dzisiaj konserwatyzm to zło, to zaścianek, to stagnacja, ale poptrzecie co oznacza w wielu przypadkach rozwój w dzisiejszych czasach - koniunkturalizm, oportunizm, marketing, czyli najczęsciej fałsz, zakłamanie i upadek prędzej czy później.

 

Forum BS w sensie współczesnych ideologii to i tak fenomen. Nie pierwszy raz nowi członkowie po jakims czasie próbują przemycać swoje pomysły, bunt, a końcem końców oszczerstwa. I najgorsze, że to się pewnie jeszcze nasili. Fejsbuki, Ju Tuby i inne media blokują niewygodne treści, forum BS poprzez swoją jako taką niszowość jeszcze się opiera, ale właśnie ten "rozkwit" o którym wspomniano wyżej może ściągnąc więcej uwagi oponentów, a co za tym idzie i cięższe działa wytoczone przeciwko oazie BS. Obym był złym prorokiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ideą zakładania tego tematu z którego jak grzyby po deszczu wykluły się pomysły które nie do końca mi pasują, było po prostu zwrócenie uwagi na pewien problem który dostrzegłem.

To że nie podoba mi się jakaś rzecz nie znaczy ze chce zmieniać całe forum.

 

W sensie, przyszedłem do dajmy na to szkoły Dyrektora Marka i powiedziałem mu że "Panie Dyrektorze, ogólnie to ostatnio uczniowie bardzo dziwnie zrozumieli pewna lekcje, rozumiejąc ja na opak, rodzi się z tego bezsensowna agresja. Ludzie pomyślą ze uczymy młodych chłopców nienawiści do kobiet, mimo że w cale tak nie jest. Może dajmy do naszego programu nauczania jakiś dział pod tytułem zanim zostaniesz black pillowcem." 

 

 A naproduowalem się tylko po to żeby każdy zrozumiał o co mi chodzi, niestety moje umiejętności pisania połączone z umiejętnością czytania niektórych użytkowników zrodziło temat pod tytułem "UWOLNIĆ KOBIETY, UWOLNIĆ BARABASZA, UWOLNIĆ ORKĘ" 

 

pozostańmy przy naszych wartościach i ideach, a także przeczytamy parę razy credo forum, nie zapominajmy jednocześnie czyje jest to forum, a najważniejsze szanujmy założyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.