Skocz do zawartości

Basen tylko dla kobiet


El Cucuy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie. :) Zasiadłem dzisiaj do Internetu i natrafiłem na taki oto artykuł na WP: https://wiadomosci.wp.pl/gdzie-jest-basen-tylko-dla-kobiet-mezczyzni-alarmuja-o-dyskryminacji-6393567099496065a

 

Jakie jest Wasze zdanie o koncepcji basenu tylko dla kobiet? Ja muszę Wam powiedzieć, że osobiście nie mam z tym problemu. Jeśli Panie na takim basenie czują się pewniejsze i mniej skrępowane, to niech mają sobie takie miejsce. Zwłaszcza, że w tekście chodzi o basen w Warszawie, gdzie wybór pływalni jest dość duży, więc moim zdaniem Panowie mogą sobie bez problemu wybrać inny obiekt. Zapraszam i zachęcam Was do zaprezentowania swoich opinii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pasowałaby siłka tylko dla facetów. Gdzie można solidnie pierdnąć w czasie przysiadów oraz rzucić soczystą kurwą po ostatnim powtórzeniu. Do tego w głośnikach Slayer na pełny regulator. Wiem że istnieją takie miejsca. Tylko że zazwyczaj są to zatęchłe nory w piwnicach. A z takich klimatów już trochę wyrosłem:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pływa tam pełno kłaków, na które łatwo wpaść i trzeba się zatrzymywać żeby zdjąć takiego z twarzy... fuj... :D

 

Wiele razy już widziałem jak kobiety olewają regulamin i pływają bez czepka a później aż na wymioty mnie brało jak wpadałem na takie kępki.

 

Jestem zatem na tak, niech mają własny babski basen i niech nie przyłażą na inne. :)

 

Co do moich zastrzeżeń dotyczących uczestników basenów publicznych to jeszcze wspomnę tylko o wszelkiego rodzaju plasterkach, opatrunkach itp... masakra jakaś jak ci takie coś podpłynie do twarzy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.