Skocz do zawartości

Artykuł z WP - incele i braciasamcy.pl


Johny_B

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rycerz76 napisał:

Trzeba patrzeć z perspektywy psychologów, normalne zdrowe relacje to przecież dla nich zagrożenie, im więcej zjebania, rozwodów, samotnych toksycznych matek wychowujących kolejne pokolenia zaburzonych osób, zdradzonych wykorzystanych mężczyzn tym więcej klientów dla nich.

Dzięki temu, że dowiadujesz się jak to naprawdę działa masz szanse uniknąć błędów mogących zniszczyć relację, jak również uniknąć relacji z osobą z którą to raczej się nie uda (Nie ty masz być dla tej osoby psychoterapeutą). Choć podobno miłość może wszystko uleczyć ha ha.

Mój kumpel - lekarz też żartował, że nie opłaca mu się leczyć ludzi bo traci klientów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Normalny napisał:

ponurej masturbacji

Może poprzez pojęcie "PONURA" masturbacja rozumie seks?
Rozumiesz -> PONURA -> NURA -> NORA -> PONURA NORA -> piczka -> PONURA masturbacja -> masturbacja piczką -> seks.

 

No niezbadane są meandry myśli redaktorek WP/Agory...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psycholog jako kilka z ogromu wad domniemanych inceli wskazuje: "bezradny wobec kobiecych pragnień troski, opieki, seksu, wzięcia na siebie odpowiedzialności". Odczytuję z tego fragmentu, że kobieta jest jak dziecko, które wymaga bezustannej uwagi, doglądania, dopytywania i innych różnych zabiegów. Czyli w związku nie ma mowy o żadnym równouprawnieniu, tylko ważny jest przepływ usług, atencji i działań wspierających - oczywiście w jedną stronę - na rzecz "partnerki".

Edytowane przez Endeg
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wyjasnic moje obawy, tudziez odpowiedziec na pytania.

 

Artykul czytalem ze zrozumieniem, mimo ze wp nie jest powazna witryna czyta ja masa ludzi - bezrefleksyjnie.

 

Mowicie mi Kubus Fatalista, ale jawi mi sie czarny scenariusz:

 

1)Genialna fundacja za namowa psycholozki, sklada doniesienie do prokuratury.

 2)Sprawa robi sie medialna, trzeba         sie wykazac - Policja zwraca sie           do providera  uslug o                          udostepnienie danych

logowania.

3)Wszystkich przesluchuja przez 5 lat, jedna komenda sie przyklada, druga olewa (tak jak bylo ze sciaganiem firmow).

4)Ktos nie zostanie radnym, ktos sie powiesi bo zona zostawi, kogos z pracy wyrzuca.

5)W duzym skrocie po 5-7 latach jestesmy moralnymi zwyciezcami - taki happy end.

 

Nie chce byc moralnym zwyciezca.

Jak serwer jest w dobrym miejscu to wystarczy hasla zapomienc...

 

Stad raczej nie pytalem o przeniesienie forum, ale o zabezpieczenie prawne uzytkownikow.

 

Przepraszam za brak ogonkow i ewentualne bledy jestem w podrozy.

 

Edytowane przez Johny_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna logika progresywnych: Murzyn sobie nie radzi- winne rasistowskie społeczeństwo, kobieta sobie nie radzi- winne patriarchalne społeczeństwo, młody wrażliwy chłopak sobie nie radzi- to jego wina, musi wziąć za siebie odpowiedzialność itd. 

 

Przecież wyraźnie widać na każdym kroku, że progresywni walczą z białym mężczyzną!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie poza feministycznym, neoliberalnym bełkotem to podsumowanie jest sensowne :

Cytat

większość "supła", który trzeba w takiej terapii rozplątać, mieści się w sferze przekonań, np. "kobieta ma się mną opiekować, ma mnie podziwiać". Gdy rozerwie się jedno ogniwo takiego łańcucha, cała struktura przekonań się rozsypuje, robiąc miejsce dla struktury bardziej związanej z rzeczywistością, np. "jeżeli postaram się uwieść kobietę, a nie będę szukał tylko opiekunki" - kandydat na incela staje się kandydatem na mężczyznę.

Czyli ze kobiety to bezwzględni ludzie z cyckami starający się osiągnąć cel reprodukcyjny których należy się nauczyć obsługiwać bez rycerskości a z kijem ręku.

Generalnie ten sam wniosek który jest tu prezentowany.

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.