Skocz do zawartości

Hardkorowy Koksu i jego dziewczyna


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Temat mnie trochę wkurwiał, ale w sumie to bardziej śmieszy. 

Facet Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu robił sobie ostatnio wiele zdjęć z młodą, atrakcyjną kobietą. 

Komentarze pod tym zdjęciami rozwalają:

Zdjęcie z córką
- Piękna córeczka
Ladna ta còrka twoja taka nie podobna troche xd
 
No i wiele innych podobnych. Kurde! Piszą to tylko młode chłopaki. Co oni w głowach mają i jaki jest motyw tych komentarzy. Dlaczego to piszą? Przecież to jest jakiś poświęcony czas na napisanie nawet skromnego komentarza.
Mam wrażenie, że stuleje z zazdrości już nie tylko pękają, ale trzaskają z hukiem jak petardy w sylwestra ?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Carl93m napisał:
Zdjęcie z córką
- Piękna córeczka
Ladna ta còrka twoja taka nie podobna troche xd

Właśnie to są odgłosy pękającej dupy na widok dobrze prosperującego gościa i młodej, ładnej laski koło niego / olać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w młodych ludziach jest już tyle gówna.

 

Kiedyś jeszcze jak ludzie pisali, że w Polsce ludzie są wiecznie niezadowoleni z życia, zgorzkniali, zawistni, nie jeden pisał, że to przez komunę, że trzeba czasu, że pokolenia muszą się zmienić.

 

Jak widać, to jest jak dżuma, przenosi się dalej, i na dzień dzisiejszy uważam, że nie pozbędziemy się tych pięknych cech narodowych, tak wspaniale wyróżniających nas, wśród innych narodów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy taki komentarz świadczy jedynie o nieszczęściu osoby go piszącej.

 

Najsmutniejsze jest to, że ci idioci się nawet nie kryją ze swoim debilizmem i firmują swoje upośledzenie twarzą i informacjami personalnymi.

 

A potem srają w gacie na żywo, jak ktoś się uprze i zacznie ich ścigać, tak jak Michał Karmowski:

Kurwa, piękne to video. Mogę codziennie oglądać. ❤️

 

Poziom tupetu przekracza wszelkie granice. 

 

Na żywo by słowem się nie zająknęli, ale w necie to wielkie chojraki, a jak wejdziesz w profil, to na zdjęciach jakieś chude pedały ze wzrokiem tęskniącym za rozumem.

 

Zresztą gdy takie tępe kurwisko, jak Marta Linkiewicz, ma prawie milion followersów na IG, to o czym my w ogóle rozmawiamy? Polska to kraj umysłowych impotentów z nielicznymi wyjątkami.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mu źle nie życzę. Fajnie, że ma dystans do siebie. Miejmy tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego żadna tragedia.

Na tym zdjęciu jego love ma na moje oko tak z 22 lata, szczerze to mogłaby być jego córką :)

...zapewne bardzo udanie spędzają wspólne wieczory.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Młodzi mężczyźni czują złość, że ładna dziewczyna w ich wieku leci na ustawionego gościa, a oni muszą obejść się smakiem.

 

2. Starsi mężczyźni, którzy hajtnęli się z rówieśnicą, czują irytację, że oni muszą ruchać starzejącą się kobietę (bo mało która pani w małżeństwie ćwiczy i o siebie naprawdę dba). Patrząc na to czują się oszukani.

 

3. Starsze kobiety czują się mocno przeterminowane, kiedy widzą rówieśnika z dużo młodszą kobietą. Ogarnia je strach i złość.

 

4. Młode kobiety naiwnie myślą, że zawsze będą młode i będą podniecały swoim ciałem chłopaków równolatków. A potem, patrz punkt 2.

 

Edytowane przez Heniek
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.