Skocz do zawartości

Bykowe coraz bliżej?


józekk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie też "krowie" od singielek? 

Wygląda raczej na straszenie lewackiej gazeta.pl. Gdyby się potwierdziło to kolejny milion ludzi opuścił by polską kolonię zachodu. 

 

Co nie zmienia faktu, że zamiast obniżać podatki żeby stymulować wzrost gospodarczy, za chwilę będą wprowadzane kolejne. Bo kasy ciągle mało na nowe zasiłki i rosnącą liczbę urzędników. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak słyszę o tych genialnych pomysłach to aż mnie mdli, nie dość, że z moich podatków kasa idzie np: na kościół czego nie chce, nie dość, że ceny nawet głupiego paliwa czy podstawowych produktów poszły w górę to jeszcze kurwa mało. A i tak kobiety a zwłaszcza feministki na czele z naszym pączusiem będą ględzić o patriarchacie i innych pierdołach jak to są uciskane.

Tymczasem oczywiście nie oberwie nikt inny niż mężczyźni, z czego lwia część to będą Ci młodzi, którzy nie dość, że muszą się stawać modelem by wzbudzić zainteresowanie u pań, to jeszcze obrywają podatkami. A potem zdziwienie "Karol ale jak to zarabiasz 2 tysiące.."

 

Czemu nie ma równości? Jak ma być bykowe, niech singielki też płacą "krowie".

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że jest to głupie straszenie. Skoro ma być bykowe i mamy równouprawnienie, krowie też powinno być. A druga sprawa, jak wprowadzą bykowe to wyjeżdżam. Na każdym kroku doją, kościół, 500+ i inne podatki a nic z tego nie mamy. Mam w nosie taki interes 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze płacić mamy ? Coraz gorzej, a lepiej nie będzie. Ludzie i tak nie zaprotestują, co za tym idzie w przyszłości będą inne gówna tego typu, bo jak teraz będziemy bulić to czemu jeszcze czegoś nie nałożyć ? Proces, który trwa cały czas. Pralnia mózgów + nie zauważalny proces dla ciemniaków i tak powiedzą, że to deszcz pada, a nie świnia pluje w oczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

krowie

'jałówkowe' brzmiało by zdecydowanie bardziej elegancko, tak bą tą :P

Krowie to dla roztyłych feministek zajadających swoje smutki kubłami lodów, tu jak najbardziej ?.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reflux napisał:

Cóż, rozpoczynam naukę języka czeskiego ;) 

Kurła ja też, no i będę miał ten luksus że mam tam blisko Polski rodzinę, u której zapewne będę mógł na starcie zamieszkać.

 

@m4t

Jesli tak by było, to ja jestem Ronald Reagan.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Silny88 said:

W bogatszych krajach będzie tylko podobnie, a w Kambodży chyba żyć niechcesz?

W UK kwota wolna od podatku to 12500 GBP, do 50k jest 20% podatku dochodowego. Na średnim stanowisku zarobisz 35k GBP na rok, zaplacisz 4.5k podatku dochodowego czyli 12%. W PL jeśli zarabiasz 60kbrutto masz 18% z kwota wolną 556PLN. Uchowaj jeśli masz lepsze stanowisko, za to w Polsce karzą cię 32% podatku, w UK aż 40%.  VAT masz w UK  20 nie 23% jak w PL. Składki zdrowotne i ubezpieczeniowe są tez niższe, po wszystkich odliczeniach na podatki i ubezpieczenia masz 77% kwoty brutto (w Polsce jakieś 57% po odliczeniu składek pracodawcy). W paliwie tu i tu jest 50% podatków. Za taką zwykłą pensję w UK kupisz 2500 chlebów / 1900 l paliwa, w Polsce 1160 i 669 l.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.