Skocz do zawartości

Bykowe coraz bliżej?


józekk

Rekomendowane odpowiedzi

Kalkukujac lepiej placic bykowe niz alimenty.

 

Co nie znaczy ze bede placic, zaniecham budowy domu, sprzedam dobytek i kupie drewniany domek w Czechach lub na Slowacji, albo jakas Azja. 

 

Ciagle o tym mysle i to mi nie daje spokoju, moze dzieki bykowemu podjlabym decyzje.

 

Bykowe wywola exodus, kolejny drenaz mozgow, fatalny w skutkach dla gospodarki.

 

Chyba znowu bedziemy wolac, chcemy wolnosc, precz z komuna :)

Edytowane przez Johny_B
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Orybazy napisał:

@sekacz19 Yhh po trzech latach po powrocie z emigracji zastanawiam się nad ponownym wyjazdem. W UK państwo zabierało mi jakieś 2/5 dochodów, w Polsce już 2/3. 

Wcale Ci się nie dziwię. Mnie trzyma tutaj tylko państwowa posada. Gdybym jej nie miał, to już by mnie tutaj nie było. Mogę w zawodzie w każdej chwili wyjechać do Irlandii. Jest firma która mnie weźmie od zaraz. Także jeśli zaczną się cyrki, to uciekam i za niczym się nie oglądam. Nic mnie tu nie trzyma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wrócić do kraju, pracować i w międzyczasie szukać rozwiązań, aby nie być niewolnikiem do końca życia, jakiś biznes itd. Mam plan pójść do służby przygotowawczej i później do WOT.

 

Ale jak czytam te pomysły, to plany powolutku się zmieniają o parę procent z każdym absurdem. 

 

Boję się, że kiedyś jeden impuls więcej i po prostu się wkurwię, i zostanę tam gdzie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjalizm zawsze będzie prowadził do zagarnięcia wszelkich dóbr obywateli przez "państwo" (do czasu bankructwa) w zamian za bony żywnościowe (zwane kartkami). Bierność obywatelska (wymienia się kurwy a nie firanki, mój głos nic nie znaczy itp bzdety które po medialnym zapodaniu przyswajają naiwniacy, pod pretekstem bezgranicznej mądrości własnej)  to gwarantuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.