Skocz do zawartości

Polak czyli marny uwodziciel


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, 

 

Od kilku dni kręcę się po Hiszpanii. Będę tu jeszcze przez chwilę. Podczas tej wizyty oprócz zabytków, przyrody i znajomych, postanowiłem poobserwować panie i panów w tym kraju. I porównać do naszych polskich realiów. Oczywiście to bardzo powierzchowna i subiektywna opinia. A dlaczego taki temat wątku? O tym poniżej. 

 

Moje wnioski po chwili pobytu tutaj - to się rzuca w oczy od razu:

 

1. Hiszpanki - dotychczas bardzo średnio. Zdecydowanie gorzej niż Polki. Wiem, że zaraz napadnie na mnie stado obrońców tezy, że Polki są brzydkie, ale skoro tak uważacie to zapraszam do Hiszpanii :). Trudno porównywać Warszawę i średniej wielkości miasta tutaj, ale u nas jadąc metrem do pracy + krótki spacer = widzę co najmniej kilka ładnych i bardzo ładnych kobiet. Takich od 7 w górę. Tutaj? W ciągu kilku dni zdarzyły się może dwie? Może jedna. Bardzo słabo. Do tego ubrane zwyczajnie, umiarkowanie kobieco, bardzo przeciętnie. Rozumiem doskonale Hiszpanów, którzy przyjeżdżają do Polski na ruchanie. Nie dość, że tani kraj, ładne laski i jeszcze wpatrzone w Zachód. 

 

2. Hiszpanie - też przeciętnie. Być może nieco lepiej niż z kobietami, ale też daleko im choćby do Jugoli, którzy biją ich na głowę (przystojni, męscy i wyżsi). Mam trochę powyżej 180 cm, rzadko kiedy spotykam kogoś wyższego ode mnie. Sporo karakanów po 160 z hakiem i trochę ponad 170 cm. Ubrani? Też średnio, zwyczajnie, to nie Włosi. Nie wiem gdzie schowali się ci wszyscy, o których mówimy Alvaro :). Ja takich nie widzę, no, może kilku się zdarzyło przez 4-5 dni. Rzeczywiście oblężenie. 

 

I teraz do sedna. Jakie mam wnioski? Takie, że oprócz bycia południowcem (Polki lecą na to) i nieco większej kasy od przeciętnego Polaka, rzuca się w oczy jedna rzecz. Nie wiem czy nie najważniejsza. Oni są WYLUZOWANI. A jacy są Polacy? SPIĘCI. Ci goście nie skaczą wokół dziewczyn jak pajace, nie traktują ich jak księżniczki. Są normalni. Mentalność u tych ludzi jest taka, że zagaduje się do obcych, jest to coś normalnego, dlatego im jest łatwiej. Widzi ładną laskę na ulicy i co zrobi? Zagada. A co zrobi Polak? Najpierw zesra się ze strachu, bo przecież "co ona sobie pomyśli" a potem jeśli nawet podejdzie (wersja dla bardzo odważnych) to jest tak obsrany, że i tak laska to olewa. 

 

Przykład z wczoraj: kupowałem coś w małym sklepiku. Dwie młode dupy. Okazało się, że z Wenezueli. Małe i grube, ale nie o to chodzi. Kupuję jakąś pierdołę, a już gadka się kręci. A skąd jesteście, a skąd ja, a co robisz, a jak się podoba bla bla. Uśmiech, luz, zero spiny i spięcia. 

 

Dlaczego to wszystko piszę? Dlatego, że problem większości użytkowników forum to ich głowa. Oczywiście koleś 3/10 nigdy nie będzie Don Juanem, ale mówię o gościach co najmniej 6/10. który mają akceptowalny wygląd przez większość kobiet. Nie ideał, ale może być i jeśli do tego jest dobry ciuch i co najważniejsze - dobra i ogarnięta psychika = sporo można zdziałać. 

 

Zacznijcie pracować nad sobą zamiast tylko narzekać jakie złe są kobiety. Problem leży (pomijam wygląd) w waszej głowie. Serio. Nie potraficie uwodzić, macie nasrane w głowie (białorycerstwo albo frustracja przechodząca w nienawiść do kobiet). Forum robi dobrą robotę jeśli chodzi o wyzbywanie się pewnych złudzeń co do kobiet, natomiast nie daje wskazówek jak podrywać panny). Tu  jesteśmy znacznie gorsi od Hiszpanów. Dlatego to oni ruchają nasze laski. Proste? 

Saludos!

Edytowane przez Bullitt
  • Like 23
  • Dzięki 6
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane.

Chciałbym tylko dodać, że tragedią jest utożsamianie zasad Redpilla z zasadami podrywu. To są dwa różne światy, gdzie osoby, które nałykały się czerwonych tabletek garściami, nie są w stanie tych światów odróżnić, bo one mają pewne części wspólne, ale działają jednak inaczej. 

Tacy ludzie są inteligentni, ale nie rozsądni, w czym ich tragedia. Tragedia, z której być może niektórzy obudzą się po latach, i w ten brutalny sposób pojmując, że zostali oszukani przez ideologię. Znowu, i znowu ta ideologia miała być dla nich dobra i działająca ku ich korzyści.. A wyszło jak zawsze.

 

Divertirse!

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Hiszpanii rok temu i faktycznie nie są wcale takie piękne te ich kobiety ;)

 

28 minut temu, Bullitt napisał:

Widzi ładną laskę na ulicy i co zrobi? Zagada. A co zrobi Polak? Najpierw zesra się ze strachu, bo przecież "co ona sobie pomyśli" a potem jeśli nawet podejdzie (wersja dla bardzo odważnych) to jest tak obsrany, że i tak laska to olewa. 

Dobrze ujęte :)

 

28 minut temu, Bullitt napisał:

Dlatego, że problem większości użytkowników forum to ich głowa. Oczywiście koleś 3/10 nigdy nie będzie Don Juanem, ale mówię o gościach co najmniej 6/10. który mają akceptowalny wygląd przez większość kobiet. Nie ideał, ale może być i jeśli do tego jest dobry ciuch i co najważniejsze - dobra i ogarnięta psychika = sporo można zdziałać. 

Jabyś mnie znał :P Ale powoli zaczynam rozumiem co i jak. To trochę potrwa jeszcze, ale juz wiem mniej więcej w jaką stronę iść.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt, masz trochę racji, ale też trochę się czuję jakbym przeczytał oikofobiczny artykuł z "Wyborczej", że Polak jest taki, sraki, że do chuja niepodobny, że brakuje mu tego czy tamtego i w ogóle nie przystaje do "nowoczesnej Europy" i najlepiej niech się schowa pod kamieniem. No i co ma ten "karakan" 160 jeden z drugim zrobić? Buty na koturnie nosić, jak Połomski? Chociażby za przeproszeniem na chuju stanął, tego nie przeskoczy. Inne rzeczy przeskoczy, jak na rozwój osobisty postawi. I żaden Hiszpan mu nie podskoczy, również finansowo, bo go Polak zeżre bez popitki, przetrawi i wysra.

 

Przepraszam za dosadność, ale się wnerwiłem.

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodziłem z bycia grubym to coś tam czytałem bez przerwy o tych pua, dużo rzeczy spaczyło moje spojrzenie na kobiety, na szczęście wyprostowało je to forum które nauczyło mnie nie tylko jak łowić ryby, ale też jak się nie wpierdolić w paszczę rekina.

 

Dziś nic nie czytam, nic nie praktykuję, jak jakaś laska jest ciekawa to zawsze mi się kręci rozmowa, gadam o kompletnych pierdołach i głupotach, zero sztuczności, wyobraźcie sobie że nowo poznanej kobiecie z zaangażowaniem w oczach wyjaśniam jak liczę kcal, coś tam o treningu (ogólnie dla większości osób nudy)  a jej błyszczą się oczy i ciągle zadaje pytania o więcej.

Ważne żebyś mówił o czymś co cię ciekawi, jak będziesz próbować przypodobać się kobiecie, a ona często imprezuje to będziesz pierdolić bez sensu beż żadnego zaangażowania o czymś co cię nie interesuje (dajmy na to że nie lubisz imprez), możesz mówić o tym jak lubisz być organistą na mszy w kościele, ale jeśli to lubisz to zaciekawisz wszystkich wokół. Jak chcesz pogadać na tematy które ona lubi, to po prostu daj się jej wygadać pytaniami i słuchaj uważnie. To jest najczęstszy błąd jaki widzę u podrywających.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Bullitt said:

teraz do sedna. Jakie mam wnioski? Takie, że oprócz bycia południowcem (Polki lecą na to) i nieco większej kasy od przeciętnego Polaka, rzuca się w oczy jedna rzecz. Nie wiem czy nie najważniejsza. Oni są WYLUZOWANI. A jacy są Polacy? SPIĘCI. Ci goście nie skaczą wokół dziewczyn jak pajace, nie traktują ich jak księżniczki. Są normalni. Mentalność u tych ludzi jest taka, że zagaduje się do obcych, jest to coś normalnego, dlatego im jest łatwiej. Widzi ładną laskę na ulicy i co zrobi? Zagada. A co zrobi Polak? Najpierw zesra się ze strachu, bo przecież "co ona sobie pomyśli" a potem jeśli nawet podejdzie (wersja dla bardzo odważnych) to jest tak obsrany, że i tak laska to olewa. 

 

Bullit, to co mniej wiecej opisales to sa tez pewne roznice kulturowe/klimatyczne/historyczne.

 

Hiszpanie generalnie sa straaasznie wyluzowani jesli chodzi o podejscie do zycia. Generalnie basen morza srodziemnego + Ameryka Poludniowa.

 

Potwierdzam tez, ze latwiej otworzyc i nawiazac interakcje z kobietami z ww krajow. Dla nich to cos normalnego.

Zagadaj np do Angielki lub Rosjanki i juz nie jest tak cieplo.

 

Wez ustaw 10 hiszpanow w grupie i niech gadaja to sie robi glosno jak w ulu.

 

Co do “sztywnosci” to nie tylko polska domena natomiast dobrej polowy krajow Europy tam gdzie klimat jest chlodno umiarkowany.

 

Na poludniowcow leci sporo kobiet. To nie domena Polek.

 

Bedac za granica...jak najbardziej zagadywac do lokalnych pan aby samemu sie przekonac jakie sa.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bullitt napisał:

tezy, że Polki są brzydkie

Widzę na ulicach coraz grubsze i brzydsze. Nie wszyscy mamy ten sam gust i warto o tym pamiętać.

51 minut temu, Bullitt napisał:

Okazało się, że z Wenezueli. Małe i grube

Chwalisz się że porozmawiałeś z dwiema małymi, grubymi i brzydkimi turystkami z Wenezueli? Brawo Ty, może kiedyś nawet spotkasz się z taką na randkę ;)

Przepraszam za sarkazm, ale nie mogłem się powstrzymać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Morfeusz napisał:

Widzę na ulicach coraz grubsze i brzydsze. Nie wszyscy mamy ten sam gust i warto o tym pamiętać.

Chwalisz się że porozmawiałeś z dwiema małymi, grubymi i brzydkimi turystkami z Wenezueli? Brawo Ty, może kiedyś nawet spotkasz się z taką na randkę ;)

Nie chwalę się, po prostu wskazuje jak łatwe to jest tutaj na miejscu. Sarkazm sobie daruj. Ciekawe jaki Ty jesteś kozak na żywo :). Dlatego celowo napisałem, że były słabe, bo ich w ogóle nie podrywałem, chodziło o rozmowę. 

Nie wiem kolego gdzie Ty mieszkasz, ale chyba nie w W-wie. Może na jakiejś zapadłej wsi skąd wszystkie ładne panny uciekły. Widzę u siebie masę zajebistych lasek. 

 

@TheFlorator i @ObliterarorRóżnice mentalne owszem, ale nie zrzucajcie do chuja wszystkiego na to! Czyli co, Ty jako typowy Polak musisz być spięty i koniec, tak? To jest właśnie to myślenie. Pełne kompleksów i wycofania/ucieczki od życia. Jestem Polak, taki już jestem i nic się nie zmieni. Gratuluję podejścia. To pracuj chłopie nad sobą, dlaczego jesteś taki? Wiesz? Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym? 

 

Nie jestem dobrym podrywaczem, ale i tak o wiele lepszym niż jeszcze kilka lat temu. Jesteśmy spięci. To kwestia podejścia do kobiet w naszych głowach. Strach, lęk przed odrzuceniem, co sobie pomyśli, nie będę dążył zbyt szybko do seksu, bo przecież to dziewica orleańska i jeszcze się obrazi etc. Cała masa takich bzdur. 

 

Zresztą - róbcie co chcecie. Tylko potem nie oczekujcie, że ktoś będzie miał ochotę czytać po raz n-ty:

"Chciałem zagadać, ale nie miałem odwagi, co robić?"

"Nie przyszła na umówione spotkanie, kobiety to suki!"

"Moja dziewczyna mnie wyzywa"

"Gdzie znaleźć dobrą i tanią divę?"

"Całowała się z innym na moich oczach"

ITD. 

Powodzenia! :) Ja tylko napisałem co widzę i wyciągam w lekcjach od lepszych od siebie w fachu zwanym podrywaniem i relacjami z kobietami. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt Nie dałeś Braciom jakiś ciekawych porad praktycznych, poza "wyluzujcie się" i Hiszpani są od was lepsi. Raczej wysr*łeś się tylko na Polskich mężczyzn, jacy to nie jesteśmy zakompleksieni, spięci, itd. 

Założę się, że nic tam nie bzyknąłeś a tutaj wylewasz frustrację na Braci. 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie poziomu mentalnego Polaków do Hiszpanów nie ma większego sensu.

Wszystko to spuścizna co przeszliśmy przez ostatnie wieki. Każdy po drodze chciał nas wyruchać i zniszczyć. I ruchają nas do tej pory. 

 

Co takiego działo się w Hiszpanii? Kiedyś potęga kolonialna - zawsze obecna na mapie Europy - dawniej opływała w luksusy.

Ponadto tyle lat PRL-u u nas też zrobiło swoje.

Dlatego nie pochwalam wysrywania się na Polaków.

Edytowane przez Słowianin
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Bullitt said:

Różnice mentalne owszem, ale nie zrzucajcie do chuja wszystkiego na to! Czyli co, Ty jako typowy Polak musisz być spięty i koniec, tak? To jest właśnie to myślenie. Pełne kompleksów i wycofania/ucieczki od życia. Jestem Polak, taki już jestem i nic się nie zmieni. Gratuluję podejścia. To pracuj chłopie nad sobą, dlaczego jesteś taki? Wiesz? Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym? 

 

Nie jestem dobrym podrywaczem, ale i tak o wiele lepszym niż jeszcze kilka lat temu. Jesteśmy spięci. To kwestia podejścia do kobiet w naszych głowach. Strach, lęk przed odrzuceniem, co sobie pomyśli, nie będę dążył zbyt szybko do seksu, bo przecież to dziewica orleańska i jeszcze się obrazi etc. Cała masa takich bzdur. 

 

Zresztą - róbcie co chcecie. Tylko potem nie oczekujcie, że ktoś będzie miał ochotę czytać po raz n-ty:

"Chciałem zagadać, ale nie miałem odwagi, co robić?"

"Nie przyszła na umówione spotkanie, kobiety to suki!"

"Moja dziewczyna mnie wyzywa"

"Gdzie znaleźć dobrą i tanią divę?"

"Całowała się z innym na moich oczach"

ITD. 

Powodzenia! :) Ja tylko napisałem co widzę i wyciągam w lekcjach od lepszych od siebie w fachu zwanym podrywaniem i relacjami z kobietami. 

Nie zrozumiales mnie do konca.

 

Chodzilo mi o to, ze wieksza otwartosc I luz maja kraje srodziemnomorskie I Poludniowa Ameryka w porownianiu do reszty Europy (nie tylko Polski) I tyle. To sa fakty.

 

Zaden Polak nie ma byc spiety I nie kazdy jest. Jest to konsekwencja kompleksow, samopoczucia etc etc.

Bycie Polakiem nie ma byc wymówka. Pelna zgoda.

Co wiecej, powiem ci, ze Polacy sa coraz bardziej "w cenie" za granica bo panny widza ze jestesmy w miare konkretni I wiemy czego chcemy a kobietom tego brakuje u wielu lokalsow.

 

Ile razy zakladalem tematy, ktore mam nadzieje daly do myslenia co niektorym aby zaczac pracowac nad wlasnymi kompleksami etc a nie aby tylko psioczyc na laski.

Juz nie ma co wywolywac gownoburzy ponownie bo ostatnio sie troche krwi polalo na forum I mysle, ze kazdy wyciagnal dla siebie wnioski.

 

Sam nie spoczalem na laurach I poszedlem na kurs bo widzialem u siebie w ch do poprawy mimo, ze kompleksow mam malo.

Czy zagaduje do pan na ulicy (daygame)? Nieregularnie ale tak, na tyle na ile mam czasu bo nie jest to moje nowa "pasja".

Czy mam z tego satysfakcje? Tak ale adrenalina tez jest zawsze przed podejsciem.  Czy mialem taka odwage I skille wczesniej I czy to robilem? Nie. Wiec dla mnie to moj osobisty sukces.

 

Wiem o czym piszesz I mam tez wieloletnie doswiadczenie z Hiszpanami I jakies tam z Wlochami wiec znam to od podszewki.

 

 

Dzialac, dzialac, dzialac I samemu obalac wlasne slabosci :)

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt, ależ w części dot. otwartości się z Tobą jak najbardziej zgadzam :) Jednak jestem zdania, że więcej sukcesów da holistyczny rozwój w każdej sferze, niż tylko w jednej. Poza tym dla mnie, jako introwertyka publiczny jazgot południowców jest niestrawny. I nie sądzę, by Panowie w PL mieli aż takie braki w tej sferze. Takie uogólnienia uważam za nadużycie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer Czy mógłbyś rozwinąć myśl, ten fragment? 

2 godziny temu, Messer napisał:

To są dwa różne światy, gdzie osoby, które nałykały się czerwonych tabletek garściami, nie są w stanie tych światów odróżnić, bo one mają pewne części wspólne, ale działają jednak inaczej. 

Tacy ludzie są inteligentni, ale nie rozsądni, w czym ich tragedia. Tragedia, z której być może niektórzy obudzą się po latach, i w ten brutalny sposób pojmując, że zostali oszukani przez ideologię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, manygguh napisał:

@Messer Czy mógłbyś rozwinąć myśl, ten fragment? 

 

Najkrócej: redpill/mgtow i feminizm to są dwie strony tej samej monety.
Obie mają za zadanie podział, i pokazanie wroga - "to oni, ci źli, ci co chcą nas wykorzystać".

 

Wszelki podział rodzi nienawiść, zbudowaną na twardym fundamencie strachu. Wystarczy popatrzeć na naszą "fit" Darię. Tam już nie ma nic, żeby do niej dotarło. Podobnie z osobami, które mocno wsiąknęły w "alternatywne rzeczywistości". Gdy siądzie na głowę zbyt mocno, to całkiem atrakcyjna osoba może dosłownie zniszczyć sobie całe relacje z kobietami, bo przecież one chcą go tylko ojebać. A kto by chciał być oszukany?

 

Z prania mózgów, czym jest i redpill i feminizm - w pewnym sensie, bardzo, ale to bardzo ciężko wyjść samemu, bez pomocy. Najlepsza, oczywiście, jest równowaga, ale aby ją znaleźć potrzeba ogromnej siły.

Po prostu trzeba bawić się w tą grę ze świadomością, że pogłaskanie dużego kotka może grozić tym, że kotek może bardzo mocno podrapać, bo takie w końcu są kotki, prawda? I albo godzić się z ryzykiem nieprzyjemności, albo zrezygnować.

 

Wielu rezygnuje, ale jednak oni swoją frustrację wylewają w internecie, co jest faktem - takie osoby muszą coś zrobić z tym, co się kłębi wewnątrz, a internet to jest IDEALNE ujście, bo tak naprawdę ci ludzie nie boją się kobiet, ale emocji związanych z odrzuceniem, które się pojawią, albo innymi nieprzyjemnościami. 

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Bullitt said:

Są normalni. Mentalność u tych ludzi jest taka, że zagaduje się do obcych, jest to coś normalnego, dlatego im jest łatwiej. Widzi ładną laskę na ulicy i co zrobi? Zagada. A co zrobi Polak? Najpierw zesra się ze strachu, bo przecież "co ona sobie pomyśli" a potem jeśli nawet podejdzie (wersja dla bardzo odważnych) to jest tak obsrany, że i tak laska to olewa. 

Jak czytam powyższe to od razu staje mi przed oczami najprostszy z możliwych przykładów czyli usiłowanie włożenia polskiej wtyczki do brytyjskiego kontaktu. Po prostu obie do siebie nie pasują. Ty właśnie próbujesz to zrobić czyli na siłę tą wtyczkę wetknąć, czyli zaadaptować wzorzec kulturowy z jednego miejsca w zupełnie innym miejscu. 

 

W Hiszpanii regularnie bywam od 20 lat. To zupełnie inna kultura. Tam jak nie gadasz to jesteś freakiem i dziwnie się na Ciebie patrzą. Pasztetów z Ameryki Południowej jest tam multum, większa część szuka męża. Zagadywanie do obcego w barze itp nie jest dziwne, ale to też się zmienia, bo tak łatwo nie poszło by Ci w dobrym klubie w lepszych dzielnicach dużych miast. Ale co do kodu kulturowego to właśnie jest taki, że ludzie są wyluzowani. A teraz porównaj to do polskiego kodu, gdzie laski mają powykrzywiane paszcze tak, że nawet spojrzeć się na nie nie chce a wzrokiem zabijają jak bazyliszek. Trzeba być najebanym albo być wariatem, żeby na luzie do takich bab podchodzić. 

Edytowane przez Kleofas
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabory, wojna później lata komuny dały się we znaki psychice ludziom, naszym dziadkom i ojcom.

 

Nie ma co się dziwić że większość nas Polaków ma taką a nie inną mentalość i podejście do życia.

 

Na szczęście to się powoli zmienia na lepsze.

 

Myślę że te nasze kobiety właśnie lecą na ten ich luz i spokój a nie tylko na egzotyczną urodę i kase. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Słowianin, @Kleofas pełna zgoda.

 

Mam wrażenie, że niektórzy rozumy pozjadali.

 

Jak już w innym temacie wspominałem frustracja czy blokady nie biorą sie znikąd a są wynikiem realnych doświadczeń i prób. Jeśli ktoś nie miał na tyle mocnych negatywnych doświadczeń i teraz twierdzi, że wszystko spoko tylko wystarczy zagadać to mówię, że to jest słabe. 

 

To tak jak trener PUA, który nie ma żadnych umiejętności a przyciąga jedynie wyglądem próbuje sprzedać jakieś śmieszne triki i porady. No i gówno da ta pewność siebie... Kiedyś każdy był pewny siebie i mimo to jednak niektórzy zostali zgnojeni przez dziewczyny a inni nie. Nikt nie jest tutaj wyjątkowy i obdarzony super umiejętnościami czy mindsetem. To co najwyżej racjonalizacja jakoby miało się jakieś zasługi.

 

Prawda jest taka, że każdy potrafi rozmawiać z kobietami tyle, że nie każdy jest tak samo przez nie odbierany i traktowany. Nieraz nie ważne co się powie i jak a i tak będzie się na straconej pozycji. I w tym jest problem, a nie że jest się jakimś przegrywem. 

 

Była nawet jakiś czas temu audycja Marka na ten temat. Do tego można wyglądać okej ale jeśli przykładowo ma się szczupłą budowę ciała to co najwyżej nastolatkę można poderwać do której nie ma się dostępu...

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vstorm napisał:

@MesserA wiesz kto chce nas podzielić? :) I dlaczego nakręca się tą spiralę nienawiści? Sam już to właśnie zrozumiałem... Nawet temat założyłem, w Społeczeństwie.

Nie mam pojęcia, i nie interesuje mnie to. 

Po prostu wiem jak działa władza, a zasada jest prosta: nie masz prawa być zdrowym i szczęśliwym.

Brzmi szalenie, no ale gdzie nie popatrzeć, tam normy są wręcz wszędzie odwrócone o 180* w tym społeczeństwie. Spędziłem bardzo dużo czasu badając jak to wszystko działa, i jestem przerażony z jak ogromną precyzją to jest wszystko zrobione - idealny system, stworzony wspaniale pod podatności i aksjomaty ludzkiej psychiki. Majstersztyk manipulacji.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer  To raczej mgtow jest nastawiony przeciwko kobietom i z filmików mgtow na YouTube leje się masa jadu w stronę kobiet. W najlepszym przypadku ignorowanie kobiet. Red pill zwraca jednak uwagę na kwestie ewolucyjne i psychologiczne. On bardziej podpowiada jakie są zasady gry i jak je wykorzystać na swoją korzyść (i kobiety w sumie też). Jak chcesz grać w grę, to musisz znać zasady. Red Pill je podaję. Np.: hipergamia. Jak sądzisz? 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

@Bullitt Nie dałeś Braciom jakiś ciekawych porad praktycznych, poza "wyluzujcie się" i Hiszpani są od was lepsi. Raczej wysr*łeś się tylko na Polskich mężczyzn, jacy to nie jesteśmy zakompleksieni, spięci, itd. 

Założę się, że nic tam nie bzyknąłeś a tutaj wylewasz frustrację na Braci. 

 

Chłopcze drogi, nie takim tonem. Nie Twoja sprawa czy pojechałem tam bzykać czy nie. A może mam kogoś w Polsce, nie przyszło Ci to do Twojej łepetyny? 

Nie frustrację. Frustrację to wylewa tutaj 90% kolesi. Jakie te dupy są złe, jak mają przejebane. 

Niech się najpierw sami ogarną, wtedy narzekają. Nie rozumiesz treści wpisu to się nie wypowiadaj. 

 

@KleofasZgadza się, ale nie chodzi tutaj o to, że mamy mieć mental w 100% jak oni. Nie rozumiemy się. To samo się tyczy tych, którzy wypisują o zaborach etc. Spoko, mieliśmy zabory więc teraz bądźmy przez 10 pokoleń pizdami. 

 

Ktoś tu pisał, że nie da się być w Polsce wyluzowanym w kontaktach z kobietami. Czyżby? To dlaczego najlepsi goście w te klocki czyli naturali (nie żadne PUA gówno) tacy są? Oni też się wychowali na tej ziemi, przez polskich rodziców, uczyli się w polskiej szkole. Dlaczego są zatem inni? Dlatego, że poprzez doświadczenia zmienili nastawienie i pogląd na rzeczywistość, w tym kobiety. Zobaczyli życie takim jakim jest i są REALISTAMI. Spadła z nich presja szukania dziewic jak co niektórzy albo ideałów. O to tak naprawdę chodzi. Hiszpan dostaje to w pakiecie przy urodzeniu, Ty masz się takim stać jeśli chcesz być dobrym w temacie. Sam jestem na początku drogi, więc te aluzje, że coś tam (pijące do mnie bezpośrednio) wsadźcie sobie w d...To żadne argumenty. Nie macie innych stąd personalne wycieczki. 

 

Niech każdy robi co chce, cieszę się że widziałem prawdziwych asów w akcji i mogę się uczyć (w Polsce). Da się? Da. Jest to trudne, bo jesteśmy chujowo wychowywani, ale się da.

 

A póki co kilka dni przerwy od forum i jadu + frustracji jaka bije od wielu użytkowników. Spoko, rozumiem to. Najpierw białorycerze, teraz wielcy miłośnicy Red Pill. Z jednego matriksa w drugi, w tym zero dystansu i refleksji.  

Edytowane przez Bullitt
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, manygguh napisał:

@Messer  To raczej mgtow jest nastawiony przeciwko kobietom i z filmików mgtow na YouTube leje się masa jadu w stronę kobiet. W najlepszym przypadku ignorowanie kobiet. Red pill zwraca jednak uwagę na kwestie ewolucyjne i psychologiczne. On bardziej podpowiada jakie są zasady gry i jak je wykorzystać na swoją korzyść (i kobiety w sumie też). Jak chcesz grać w grę, to musisz znać zasady. Red Pill je podaję. Np.: hipergamia. Jak sądzisz? 

Ludzka psychika nie zna równowagi, bo jest z natury skrajna i destrukcyjna. Osoba, która zacznie to czytać i tak poczuje się co najmniej w szoku, a im dalej będzie się w to zapędzała, tym ta nienawiść będzie bardziej rosła, szczególnie jak człowiek doznał jakichś odrzuceń.. Po czasie, chociaż to jest skrajność, można zabetonować się jakąkolwiek inną formę wiedzy i zniszczyć sobie życie, albo jego znaczący fragment. Potem pojawią się argumenty, typu: "ale ja nie wyglądam jak model", "nie zarabiam tyle i tyle".. A życie przemija. Bo ktoś założył sobie klatkę na głowę zbudowaną z fałszu. A nikt tego czasu nie odda. Nikt.


Każdy wykorzysta te zasady w zależności od siebie. To jakby dostać prezent w postaci jakiejś kwoty pieniędzy - jedna osoba się zniszczy, i upadnie na dno, a kolejna może je nawet zainwestować i pomnażać. To już naprawdę zależy od rozwoju danej osoby. Myślę, że u mnie znajomość zasad uwodzenia i całej tej gry, w połączeniu ze skrajną wiedzą z forum, zmieniło życie w tym aspekcie. Za co jestem bardzo wdzięczny, bo widzę jaki wpływ teraz wywieram na kobiety. Czegoś takiego jeszcze nie było - i o to w tym wszystkim chodzi.



Grać kartami, które się dostało, jeżeli się chce, i tyle. Ze świadomością, że można i przegrać, i wygrać - bo na dłuższą metę zostaną nam i tak wspomnienia, które często nic nie będą znaczyć, bo ten czas przestał już istnieć.

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanki lubią mężczyzn. Polki nie lubią Polaków. Oni są wyluzowani, ponieważ tak wychowały ich kobiety, mają przyzwolenie na flirt. Polki niszczą mężczyzn, których uważają za gorszych od nich, słabszych od konkurencji, brzydzą się kimś, kto mógłby obniżyć ich społeczną wartość. Świat flirtu należy do kobiet - to one stawiają bariery, uczą, dają szansę lub kończą znajomość. Widocznie polskie białogłowe "szlachcianki" nie dają okazji do ćwiczeń polskim mężczyznom.

Edytowane przez Mapogo
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.