Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety traktują nas jak śmieć?


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

Materiał bardzo cringe'owy, aczkolwiek jego podejście prawidłowe - na luzaka, z uśmiechem, "carpe diem", co ma być, to będzie; choć mógł sobie darować tę "panią", bo to tylko sugeruje poddanie i uległość wobec tej reporterki.

 

Reporterka uśmiecha się, odbija piłeczkę, ciężko przełyka ślinę itd., więc jeśli to dobrze rozegrał na afterze, to szansa na to, że rozłożyła przed nim nogi dużo większa, niż gdyby prowadził tę rozmowę na poważnie, spinając dupę.

 

Tak się właśnie z babami gada: na wyjebaniu, a nie z myślami, jak będą wyglądały wasze wspólne dzieci.

 

Spokojnie mogła mu wskoczyć na fiuta; ot, szybki ONS z jakimś tam YouTuberem.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak cóż szanuje twój punkt widzenia,  skoro u ciebie to działa to świetnie.

 

 

Ja widziałem u tej pani bardziej zazenowanie niż podniecenie, chociaż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Ja to odebralem bardziej jako robienie z siebie pajaca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wypowiedzi i zachowanie jakiegoś jutubera, którego nie zna nikt poza małolatami z jutuba,  tłumaczą kobiety z ich negatywnych zachowań wobec mężczyzn?

Zajebiście, serio. Poszukaj jeszcze kilka smaczków, żeby usprawiedliwić Panie.

 

Szkoda, że nie wrzuciłeś jakiegoś filmiku z jedną z gwiazdeczek Fame MMA płci żeńskiej. Ciekawe jaki tam można by dać tytuł. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktują bo większość sobie na to pozwala.

 

Fajnie że trafiłem na ten temat bo akurat wczoraj byłem na takim firmowym ognisku i to co zobaczyłem/usłyszałem to jakiś kurwa dramat.

 

Było 5 par - goście owinięci przez swoje kochanice wokół palca. Ich damy żartujące sobie z nich - a faceci wcale nie mają na tyle odwagi żeby się rewanżować jakimkolwiek żartem.

 

One, opowiadające jak to się pięknie pobudowały ich domki - goście z rękami do ziemi, przepaleni słońcem na murzynów.

Jednym słowem tak zjebani pracą że chyba przyjechali tam tylko dlatego że im cipcie kazały.

 

Ale i tak asem wieczoru był gość, z którym one pracują. Ma na imię Kamil... ale wszyscy mówią do niego Kamila... nawet jego żona.

? ? ?

 

No mówię wam kurwa, wytrzymałem w czymś takim 3 godziny, potem musieliśmy się z nią ulotnić.

Jakie wnioski wyciągnąłem?

Banalne...

 

One chcą być rządzicielkami, bo powiedzmy taka jedna koleżanka opowiada innym w pracy o swojej władczości w domku i o niezawodnej mocy swojej cipki.

Że jej facet się słucha i ogólnie że to działa.

Słuchacz-odbiorca takiego wywodu, poddany pewnym zakazom/granicom w związku, myśli sobie wtedy że w końcu poczuje się wyzwolona spod tych wszystkich reguł i zasad i zaczyna....

A to fochy, a to obojętność, a to szantaż...

 

Jak to się kończy - wszyscy wiedzą, ale nie wszyscy wiedzą jak mnie wkurwiają takie paniusie. Przepraszam bardzo, ale płachta na byka.

 

------

 

Co do wywiadu wyżej... Dajcie spokój... gówniarz jest jutuberem, nie ma żadnych nadzwyczajnych umiejętności, żadnych osiągnięć, manualnych zdolności. Fame MMA to organizacja zarabiająca na jutuberach, dla mnie to bardziej komedio-dramat niż jakikolwiek sport. Niestety im więcej ludzi na tym zarabia, tym głośniejsze zdania o moralnej poprawności w promowaniu patologii i gówno-streamerów.

Dlaczego?

Bo jeśli ktoś robi coś interesującego to nie potrzebuje kontrowersji bo mu to tylko zaszkodzi w tym co robi. A jak się nie ma widzów, to szuka się zasięgu w każdy możliwy sposób.

Edytowane przez dyletant
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn no to gratuluję stanowczości. Ja aktualnie jestem z borderką i to dość ostro popierdoloną, która w moim towarzystwie jest nadzwyczaj spokojna i zrównoważona - myślę, że wszyscy wiedzą że mamy żelazne zasady skoro boi się odpierdalać i jest opanowana jak nigdy - nawet nie przeklina ?.

 

Ja natomiast brzydzę się takiego towarzystwa, wręcz czuję się obrażany kiedy kpi się z mężczyzn i nie docenia ich wysiłku - a tych chłopów to mi po prostu szkoda było.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lekko pajacował i nawet był trochę zdenerwowany tym swoim "podrywem". 

Czy reakcja pani taka jednoznacznie negatywna, to nie wiem, w pewnym momencie spoglądała na niego jakby pozytywnym okiem. Może atencja mile łechtała jej ego. Może przed kamerami trzeba trzymać fason.

Ale nawet jeśli facet taką metodą nic nie wyrwie, to nie on będzie tym który zbierze pogardę. Jak śmieć zostanie potraktowany jakiś biały rycerz podchodzący do swojej księżniczki niczym do ołtarzyka i obdarzający swoją miłość nadmiernym uwielbieniem. A do takich gości co wykazują inicjatywę, nie zastanawiają się sto lat, nie stawiają kobiet na piedestale, panie czują podświadomy respekt. Nawet jeśli on nic nie zdziała, to z pewnością nie będzie obiektem pogardy. Pani sobie wytłumaczy, że wojownik, że nabuzowany testosteronem, że ma prawo, bo mógł zginąć w walce. A mało to było kobiecych licytacji na zasadzie "taki a taki mnie rwał". One tak udają oburzenie a w gruncie rzeczy to lubią. Pogardę odczuwają do zupełnie innych facetów z zupełnie innym zestawem zachowań. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać lekkie zażenowanie w oczach tej kobiety i generalnie po mowie ciała nie jest nim zainteresowana.

Ale po prostu ma wywalone i prowadzi wywiad, te gadanie, że porucha to spora nadinterpretacja.

 

Medusa jest znany z takiego zachowania typowego cwaniaczka tudzież nawet narcyza. Stąd może nie dziwić, że jest natrętny i mówi co mu ślina na język przyniesie. Ale z takim wyglądem mimo, że zbyt rozgarnięty nie jest to trudno nie być pewnym siebie. Zgaduję, że mało kto do niego podskakiwał w szkole czy rzadko był odrzucany przez dziewczyny. Bo takim zawsze "wolno więcej". Dzięki czemu mógł zbudować swoją próżność i teraz kozaczy. Sam się nieraz śmiałem z jego filmików ale w realu mnie strasznie wpienia taki typ ludzi. A miałem do czynienia. Powinni dostać kilka porządnych strzałów od większego kozaka na otrzeźwienie.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ksanti napisał:

Widać lekkie zażenowanie w oczach tej kobiety i generalnie po mowie ciała nie jest nim zainteresowana.

Ale po prostu ma wywalone i prowadzi wywiad, te gadanie, że porucha to spora nadinterpretacja.

 

I podobno niejaki Medusa z tego powodu nie może spać po nocach.

Gość ma wyjebane na Ciebie, na mnie, na opinie innych i - jeżeli mu nie da - na panienkę, która po podrywie może sobie z niego kpić. Idzie przed siebie, robi co chce, dobrze się z tym czuje. Może zarabia pieniądze, a może nie, może ma mięśnie, a może nie, może jest durniem, a może zaraz zdaje egzamin do Mensy. Jeden chuj, nikogo to nie obchodzi czy do tej Mensy się zakwalifikuje, czy zaruchał, czy też poleciał na wakacje do Grecji czy też do Egiptu. Typ chciał powiedzieć, co powiedział i robił to z uśmiechem na twarzy, był w tym momencie szczęśliwy, nikogo przy okazji nie raniąc. Ja, ani Ty nie mielibyśmy odwagi, by to zrobić. Sami siebie pozbawilibyśmy się okazji. No ale kurwa jesteś pany, bo przecież nikt po drugiej stronie monitora nie nazwie nas prostakami, chamami, kozaczkami z Koziej Wólki. Tylko co z tego skoro nawet nie próbujemy, nie dajemy sobie szansy na odniesienie sukcesu? On wygrał, ponieważ się nie boi.

Edytowane przez Mapogo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jakaś dziwna desperacja i sporo niepewności jest w tym jego pajacowaniu. Takie śmieszkowanie żeby coś ukryć, w tym wypadku niepewność. Coś w stylu Żyły. Nie lubię takiego pajacowania. Zdecydowanie lepiej odbieram nawet pozornych smutasów jak np. Witold Gadowski który nie musi się napinać jak kurczak a z którego wali mentalna siła (poparta doświadczeniem) na kilometry.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba ten bajer, gość się dobrze bawi w swojej skórze, to najważniejsze.

Ma wyjebane, wali teksty, co mu ślina na język przyniesie, jest jego czas, moim zdaniem właśnie jest zajebisty :)

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NoName napisał:

Chyba jednak jej się spodobał ;) Nie śledzę typa ale widać, że ma ten luz i pewność siebie, która jest często kluczowa...

No trzeba powiedzieć że ona jak na 43 lata jest mocno atrakcyjna i zgrabna, a on ma fejm dość duży i kasę więęęęc XD

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.