Skocz do zawartości

Wygląd vs umiejętności podrywu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Co tu dużo gadać. Jak słusznie zauważono, wygląd to nie wszystko, to "tylko" w obecnych czasach 95 procent szansy na sukces w przypadku przystojnego gościa. 

 

Umiejętność podrywu? Raczej nic takiego w mojej ocenie nie istnieje, jak często powtarzam ludźmi, a także kobietami (zwłaszcza nimi) rządzi podświadomość która jest emocjonalna, i ten kto dostarczy najwięcej emocji wygrywa. 

 

Emocje to wygląd, emocje to pieniądze i pozycja, emocje to gadka i pewność siebie. Kto ma powyższe atrybuty ze wskazaniem na wygląd, ma największe szanse i tyle.

 

Nie ma sensu także podawać skrajności, o jakichś nieśmiałych przystojniakach bo nawet ktoś taki będzie lepiej na wstępie oceniony aniżeli przeciętny z wyglądu naukowiec. 

 

Dodatkowo, jak słusznie zauważyliście rynek matrymonialny się zmienił nie do poznania i nie odwracalnie (chyba że by przyszła wojna i brakowało wielu mężczyzn, a media społecznościowe przestałby istnieć), rady sprzed 10 lat są dziś bezwartościowe.

 

Ponadto kobieta to nie jest jakiś święty graal, swego czasu miałem aż trzy realnie chętne kobiety na związek, ale nie chciałem się wiązać, dosłownie wiązać.

Seks? Nawet fajny choć przereklamowany, to ok 10 procent czasu spędzanego razem. Jak ktoś woli poczytać książkę, popracować i zająć się sobą, ma niskie potrzeby z racji iż nie jest już nastolatkiem to można żyć i być szczęśliwym, od czasu do czasu kupując mleko zamiast krowy i tyle.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pewność siebie i projektowanie na zewnątrz osoby decyzyjnej / potrafiącej podjąć decyzję. Potem wygląd. 

Dobry wygląd na pewno pomaga by zwrócić na siebie początkową uwagę ale bez aspektu "przywódcy" i osoby konkretnej-decyzyjnej, daleko nie pojedziesz. Kobieta szybko pozna z kim ma do czynienia. Jest bardzo dużo wypieszczonych modeli po 190 cm ale fajtłap. Znam multum przykładów, gdzie facet jest niski i średnio przystojny ale kobiety uganiają się z nim. Ze względu na charakter. A to już można wyrobić sobie, w przeciwieństwie do wyglądu (loteria genów). Przykładem tego był Andrzej Zaucha. Niski, niepozorny, z nadwagą. Kobiety go uwielbiały zanim jeszcze był znanym estradowcem.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DOHC napisał:

Jak słusznie zauważono, wygląd to nie wszystko, to "tylko" w obecnych czasach 95 procent szansy na sukces

To powinien wiedzieć każdy młody padawan.

 

I albo podnosi swoje smv do poziomu lasek do których startuje. Rzadkość.

 

Albo zostaje na ,,swoim” i kosi to co ma z przydziału. Czyli nie kosi nic albo jakąś lipę. Większość.

 

Dwie grupy i tak wybieramy nawet nie świadomie.

 

Pua-Srua w stylu wyglądam jak model ale wiesz liczy się i tu pada kilkanaście cech charakteru...które się kompletnie nie liczą.

 

Jak ktoś mi mówi że zna lub sam jest gościem z topki bez powodzenia to po prostu on lub ta osoba jest nie dojebana.😁😉

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Przede wszystkim pewność siebie i projektowanie na zewnątrz osoby decyzyjnej / potrafiącej podjąć decyzję. Potem wygląd. 

Dobry wygląd na pewno pomaga by zwrócić na siebie początkową uwagę ale bez aspektu "przywódcy" i osoby konkretnej-decyzyjnej, daleko nie pojedziesz. Kobieta szybko pozna z kim ma do czynienia. Jest bardzo dużo wypieszczonych modeli po 190 cm ale fajtłap.

To.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Lepszy wygląd w podrywie służy jako dodatkowy atut.

A chujowy wygląd pomimo wielu atutów będzie przeszkodą nie do przeskoczenia.

 

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Stereotypowo często ocenia się książkę po okładce, pod kątem wyglądu. 

Zawsze tak jest. 

 

Co musi się stać, aby dwie osoby się ze sobą umówiły?

Muszą się sobie podobać choć trochę.

Wygląd to nie wszystko, ale wszystko bez wyglądu to nic. Noo chyba że jesteś bogaty lub rządzisz krajem.

 

Jak jesteś 1/10 żaden kurs podrywu nie pomoże, jak jesteś 9/10 nie potrzebujesz nic więcej aby zgarnąć większość kobiet.

 

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Przede wszystkim pewność siebie i projektowanie na zewnątrz osoby decyzyjnej / potrafiącej podjąć decyzję. Potem wygląd. 

Wierzysz że kobiety to idealne istoty, które nie patrzą na wygląd czy pieniądze tylko na dobre serduszko?

Nie. Pierw wygląd, potem wszystko inne.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, udowodnij mi że jest inaczej. Załóż dwa profile randkowe przeciętnego pewnego siebie gościa, i przystojnego nieśmiałego chada.

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Dobry wygląd na pewno pomaga by zwrócić na siebie początkową

Czyli typowy Janek po XX latach małżeństwa, z kałdunem i nadwagą, palący, śmierdzący, zaniedbany będzie wciąż tak samo atrakcyjny jak młody, silny i starający się dbać o wygląd aby przyciągnąć płeć przeciwną?

 

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Znam multum przykładów, gdzie facet jest niski i średnio przystojny ale kobiety uganiają się z nim. Ze względu na charakter.

Tak, kobiety lecą na pewnych siebie bad boyów. 

Ale słowo klucz - średnio przystojny.

Gdyby był bardzo przystojny, to by mógł mieć 80 procent kobiet.

Gdyby był brzydki to by jego statystyka podrywu była oczko, może dwa od "zwykłego" brzydala.

 

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Niski, niepozorny, z nadwagą. Kobiety go uwielbiały zanim jeszcze był znanym estradowcem.

A gdyby był milionerem, mógłby mieć wytatuowanego kutasa na czole a panie by za nim leciały jak muchy za gównem, ale jasne, nie o pieniądze chodziło tylko o wnętrze 😉

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DOHC napisał:

pewnych siebie bad boyów.

Odrzucając na moment kobiety to takim trzeba być. 
Nie namawiam do łamania prawa ale, pewnym siebie i idącym po swoje, nie służącym nikomu.

 

Nawet nie żeby kobiety rwać ale ustawić się w życiu i mieć lekki i przyjemny żywot.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BlacKnight napisał:

Pua-Srua w stylu wyglądam jak model ale wiesz liczy się i tu pada kilkanaście cech charakteru...które się kompletnie nie liczą.

Tak, a w przypadku modelek czy hostess nie liczy się wygląd tylko ich wnętrze.

 

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

Odrzucając na moment kobiety to takim trzeba być. 
Nie namawiam do łamania prawa ale, pewnym siebie i idącym po swoje, nie służącym nikomu.

Kobietom nie przeszkadza to co zrobił brevik czy trynkiewicz, dziwne nie?

 

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

Nawet nie żeby kobiety rwać ale ustawić się w życiu i mieć lekki i przyjemny żywot.

Okłamano nas, że cisi i pokorni zdobędą ziemię, tę ziemię. W rzeczywistości bycie miłym i posłusznym oznacza kopanie nas po dupie. W życiu nie możesz być cichy i pokorny, ale mieć wysoką samoocenę oraz pewność siebie, kroczyć zdecydowanie przez życie a nie kulić ogon jak większość ludzi. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DOHC napisał:

Emocje to wygląd, emocje to pieniądze i pozycja, emocje to gadka i pewność siebie. Kto ma powyższe atrybuty ze wskazaniem na wygląd, ma największe szanse i tyle.

 

Dokładnie brachu w pierwszej kolejności kobieta ocenia wygląd mężczyzny i jeżeli zdasz tzw. test fizycznej atrakcyjności to będą chciały

dopiero wysłuchać co masz w ogóle do powiedzenia.

Dawanie emocji, dobra gadka, pewność siebie to siła mężczyzny w oczach kobiety i przy akceptowalnym wyglądzie w zasadzie wystarczy.

Kwintesencją sukcesu z kobietami jest status społeczny i pieniądze.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Dokładnie brachu w pierwszej kolejności kobieta ocenia wygląd mężczyzny i jeżeli zdasz tzw. test fizycznej atrakcyjności to będą chciały

dopiero wysłuchać co masz w ogóle do powiedzenia.

Zapomniałeś dodać, że wiele zależy od kraju w którym się jest/lokalizacji portalu z którego się korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na grillu z dupa. Siedzimy jemy. Inni piją. I na przeciwko mnie siedzi blond lalunia. I do mnie tekst, ze kolegę to ona kojarzy. To mówię, że też ją znam. Po czym stwierdziła, że nic nie słyszy i musi usiąść obok nie. Zaczęła się nachylać i cos mi tam pokazywać w telefonie. Tu przypadkiem mnie łokciem uderzyła. Wszyscy zaczęli nas obserwować co ona zaraz oddupcy.zaczela mnie podrywać lekko. Nawet moja koleżanka odeszła na bok i zaczęła podsłuchiwać. Facet tej laski nawet przyleciał i co tu jest grane do chuja. 

A przez całą imprezę nie gadałem zbytnio i obserwowałem. 

Na drugi dzień z samego rana zaprosiła mnie na fejsie do znajomych. I podczas tamtego wieczoru jeszcze kilka razy wspomniała że jestem zaproszony na grilla w sobotę za tydzień z koleżanką i że będę kierowca jak nie pije. Na pożegnanie złapała mnie za klate. Jak było ciemno. 

 

Był tam też jeszcze jeden typek. Co był głównym prowadzącym imprezy. Polewał, pierdoli głupoty i robił pajacyki i fikołki. Pokazując jaki to jest fajny i zabawny. O dziwno nie mają siebie w znajomych. Nic nie wspomniała, że ma przyjechać. 

 

Blackpill

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląd jest ważniejszy niż umiejętności. Sam jestem tego przykładem. W szkole byłem grubasem. Nikt mnie nie lubił. Śmiali się ze mnie. Koło 17 roku życia wziąłem się ostro za siebie. Dieta, dużo ćwiczeń, basen, bieganie, rower. Rysy twarzy mi się zmieniły, zrobiły się mięśnie. Jakoś po 20 zobaczyłem że się podobam kobietom. Ciało się zmieniło ale umysł został. Do teraz praktycznie jestem bardzo nieśmiały i wycofany. Nigdy sam nie podrywałem kobiety bo się wstydzę zagadać. Za to jak się dobrze ubrałem i poszedłem na dyskotekę to zawsze jakaś dziewczyna sama dawała sygnał tzn widziałem jak sie na mnie patrzy, uśmiecha, szuka kontaktu. Miałem wtedy pewność że jak podejdę to mnie nie odrzuci. W innym wypadku nie podszedłbym przez brak pewności siebie.

Gdy byłem gruby kobiety tak nie reagowały. Teraz z zerowymi umiejętnościami podrywu ale za to z wyglądem mam dużo łatwiej.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wygląd wygrywa zawsze. Wiadomo, że na dłuższy związek i zakładanie rodziny liczą się też inne cechy ale czy widzieliście jak patrzy i zachowuje się kobieta w stosunku do gościa, który jej się naprawdę podoba? Jak tak to sobie przypomnijcie, facet dosłownie nic nie musi robić, słabe żarty i negatywne cechy lub nieśmiałość i tak będą odebrane jako pozytywne i słodkie a kobieta sama będzie szukać kontaktu, dotyku itd. Nieskromnie przyznam że w trochę młodszych latach zdarzyło mi się to parę razy, głównie u kobiet/dziewczyn o nieco niższym smv ale i tak żałuję, że nie wykorzystałem tego choćby w celach edukacyjnych ;) dlatego każdy facet bez względu na "domyślną" atrakcyjność powinien dążyć do bycia najlepszą fizycznie wersja siebie, żeby przynajmniej na starcie juz mieć jakieś punkty ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądem i wyrywaniem jest identycznie jak ze znajomościami. 

 

Wygląd daje Ci 5 minut na podryw, które połączone z bajerowaniem może dać Ci sukces. 

 

Mając znajomości dostajesz szanse w pracy, masz 5 minut zrobić coś, czego nie miałbyś bez znajomości. 

 

Są też przypadki w których Panna szuka tylko przystojnego bolca. Sytuacja analogiczna do tego co robi facet. Też szukamy atrakcyjnego ONS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ManOfGod napisał:

Czy ktoś może,w krótkich punktach napisać jak podwyższyć smv?

1. Siłka - wystarczy z 5-6 serii na daną partię z progresją ciężaru raz w tygodniu, mi wychodzi że poświęcam jakoś 2,5h (z czego 2h to czytanie książki tak na prawdę),

2. Dieta - fitatu i liczenie kalorii 12-14% bodyfatu spokojnie można zrobić,

3. Hajs,

4. Posiadanie psa,

5. Duży samochód,

6. Ciekawe hobby (drogie ;) , nie jakieś wędkarstwo, no chyba że masz swoją łódkę i napierdalasz trolling na łososiach),

7. Otwartość na ludzi, 

8. Kosmetyki,

9. Fajny ciuch,

10. Bzykanie z 30 minut chociaż, 

11. Fryzjer + barber, 

12. Podróżowanie, 

13. Jazda na rolkach, 

14. Umiejętność wydania rozkazów :D 

15. 3-4 popisowe dania (u mnie są to steki z dziczyzny), jakieś drinki i tym podobne pierdoły,

16. Kilka tysięcy obserwujących na instagramie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ManOfGod napisał:

A to dlaczego?

Jak laska nie kocha zwierząt, boi się psów, to po chuj Ci taka osoba? :) No i piesek rozmiękcza laski i dodaje Ci wiarygodności, ściąga z Ciebie jej uwagę/atencję więc masz też więcej luzu.

 

No i sam w sobie pies jest zajebistym towarzyszem :) Planuję kupić Spaniela bretońskiego albo Małego munsterlander'a.

54585.4.jpg

dogsspanielepagneul-bretonpartridgego-hu

CodyDOY-Copy-300x274.jpg

 

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.