Skocz do zawartości

Zlot, mazury, wrzesień 2019.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.06.2019 o 09:57, Orybazy napisał:

łódkę wynająć, jakby co mam patent.

Na co? na wodę?

 

Tyż mam ale niestety na żaglówkę.

 

20 godzin temu, Tomko napisał:

 jeszcze tanie jabole -??????? zawsze reflektuje 

 

Dołączam z ryjem jeśli się załapie na spęd "bydła".  MUUUU!!!

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

   Jest data spotkania, czyli 20/22.09, to ja proponuje miejsce polecone przez znajomego. Miejsce oczywiście w sercu mazur, 20 km od Pisza.

Są tam dwa domki 8 osobowe, w pobliżu plaża, i to co nad wodą znaleźć można. Cena, jeden domek 500 pln/doba, trochę drogo.

Sam przyjeżdżam kamperem. 

 

   Jest wstępna rezerwacja, która obowiązuje kilka najbliższych dni. Po określeniu się większej ilości luda rozpatrzymy czy wpłacamy zaliczkę.

Prośba do brata @Still, ponieważ założyłeś temat, to teraz stwórz prywatny klub i do niego będą przeskakiwać bracia którzy zadeklarują się 

do uczestnictwa w zlocie. Tam będą zawarte szczegóły spotkania i link do strony ośrodka.

 

   Tak że Bracia, proszę o zdecydowane deklaracje, ilość miejsc ograniczona, chyba że ktoś z namiotem. Gospodyni po rozmowie tel. Stwierdzam że spoko.

Czas leci i wbrew pozorom nie jest go dużo. Jeżeli miejsce nie odpowiada, lub drogo, to szukamy gdzie indziej.

 

Pozdro.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc panowie, tak jak @Adolf podkreślił, czas leci, trzeba z wyprzedzeniem rezerwować domki/domek. Spojrzałem na szybko w booking i fakt faktem, wolne miejsca się kończą.

Od dzisiaj w tym temacie, proszę o zdecydowane deklaracje przybycia. Nie ma odpowiedzi, "wstępnie się piszę", "może będę, może nie". Zdecydowanych braci, systematycznie będę zapraszał do prywatnego klubu.

Myślę, że czas do końca lipca, starszy na przemyślenie tematu, załatwienia urlopu czy wolnego. 

 

Czas start!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.