Skocz do zawartości

Schemat się sprawdza, kobietom wszystko wolno


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając internet trafiłem na takie coś. Rzecz dzieje się chyba w Rosji, grupa osób zatrzymuje i zawraca kierowców, którzy chcą sobie skrócić drogę poprzez chodnik. I teraz zgadnijcie kto się najbardziej awanturował....?

Nie mogłem już edytować dlatego jest mój post pod postem. 

W drugim filmiku mamy już trochę ciekawiej bo występuje i biały rycerz i samiec alfa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na bierząco, super materiały pokazujące sytuacje drogową w Rosji.

 

Ctop Xam to inicjatywa obywatelska, u nas były próby naśladowania ich akcji tylko, ze przyklejali "karne kutasy" :P

 

W mojej opinii po obu stronach barykady są słabi kierowcy i wszyscy się awanturują, filmik pokazuje akurat w tym przypadku kobiece perełki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Furia na drodze to  ponoć osobna choroba według klasyfikacji WHO. Każdy z nas zna lub znal osoby które na co dzień są mile i spokojne a za kółkiem jak to się potocznie mówi "wstępuje w nie diabeł. Drą się klną wyzywają a co bardziej krewcy potrafią zatrzymać się i wyskoczyć z auta i  rzucać się z ''łapami". Dlatego gaz pieprzowy jest wręcz zalecany do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.