Skocz do zawartości

Kobiety z zainteresowaniami i kobiety bez nich


Ewka

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia...

Coś w tym chyba jest...

Napiszę za żonę:

- fotografia

- fotomodeling

- grafika komputerowa

- mtb / bieganie

- kulinaria (piecze chleby, robi wędliny... )

- muzyka nowofalowa (winyle/produkcja audio/gra na gitarze)

Do tego w domu dwójka małych dzieci.

Kasa raz jest, raz jej nie ma więc pieniądze nie bardzo mają wpływ na hobby...

Jak się chce to się da...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ella eF napisał:

ale co powiesz na panie po 60 tce które biegają z kijami;uczą się języków malują. To poprostu ludzka potrzeba myślę rozwoju a nie tylko do celów wiadomych...

Tu w większości przypadków nie ma żadnej potrzeby rozwoju, to jest zwyczajne szukanie na siłę zapychacza czasu, samotności, poczucia bycia niepotrzebnym.Czyli tym co oferuje w swej "wspaniałości" jesień życia.Wcześniej była praca zawodowa, dzieciaki, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale @mac sugerował że zainteresowania kobiet związane są li tylko z poszukiwaniem biologicznym jachty itp. a mi chodziło o to że w różnym wieku to może różnie być.

@Jebak Leśny "wspaniałości" jesieni życia mnie przerażają i przerastają.Mam nadzieję że nie dożyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja śmieje się na głos, jak to panowie się żalą ze kobiety nie mają zainteresowań.... Bo jak ja rozmawiam, z jakimis i pytam o hobby to jest a filmy lubię, mecz obejrzeć. Gdzie ja pływam 15 lat, trenuje sztuki walki, tańczyłam taniec towarzyski, 2 lata występowałam w teatrze amatorskim... i wiele innych zajawek, to sobie czasem na ściankę skoczę, na strzelnice.....

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego licytowania się tym kto ma lepsze i bardziej prawilne zainteresowania. Mam koleżanki, które interesują się makijażem i fryzjerstwem (czy jak inaczej nazwać pierdolca na punkcie włosów), znam też takie, które same coś tworzą (cosplay, ozdoby, fotografia, etc) albo rozwijają się naukowo. Każdą z nich lubię za coś innego, ale żadnej nie wartościuje na podstawie tego, co robi w wolnym czasie. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiece pasje jeśli już są to kończą się w momencie pojawienia się dzieci. 

 

Później tylko dzieci, dzieci, dzieci i gdzie pojechała jedna z drugą na wakacje oraz gdzie była na Sylwestrze. 

 

Pisze tu o kobietach 30+, bo może te młodsze bez męża i dzieci to coś tam robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patton napisał:

Zapomniałaś napisać o piciu piwa w trakcie meczu.

A no przecież, to też bardzo ważny punkt ! :D

1 minutę temu, RealLife napisał:

Pisze tu o kobietach 30+, bo może te młodsze bez męża i dzieci to coś tam robią. 

Mam na treningach, nawet pare kobitek 40 + które pasją zaraziły swoje dzieci, a przerwy miały około roku, co w takim stanie jest zrozumiałe...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, iry napisał:

... albo rozwijają się naukowo....

Buehehe, niby jak? - przekładanie próbek spermy z jednej probówki do drugiej i wlewanie niebieskiego płynu to jeszcze nie rozwój naukowy :D

P.S.

Jedna taka podstarzała Pani mnie jednak zaskoczyła, gdyż stwierdziła że Jej "bardzo oczytana" koleżanka stwierdziła że alkohol zwiększa poziom cukru we krwi - tak na marginesie jest na odwrót.

Kobiety dla dobra ludzkości lepiej niech się trzymają z dala od szeroko pojętej nauki, są seriale można się rozwijać w zupełnie innym kierunku... :P

Edytowane przez Bohun
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bohun napisał:

.Jedna taka podstarzała Pani mnie jednak zaskoczyła, gdyż stwierdziła że Jej "bardzo oczytana" koleżanka stwierdziła że alkohol zwiększa poziom cukru we krwi - tak

No to dowaliłeś, a co powiesz na piwo, które ma wyższy indeks glikemiczny od samej glukozy ? co dla cukrzyków jest kolejnym gwoździem do trumny...

 

Jedynie czysty spirytus, wódka faktycznie nie wpływają negatywnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

Buehehe, niby jak? - przekładanie próbek spermy z jednej probówki do drugiej i wlewanie niebieskiego płynu to jeszcze nie rozwój naukowy :D

Mam znajomą co z pasji zajmuje się  badaniem przemian chemicznych podczas formowania gwiazd. Pasji podporządkowała życie. Ale powoli ma dosć bo zarobki co do nakładu pracy i wykształcenia są mizerne
 

 

7 minut temu, RealLife napisał:

Kobiece pasje jeśli już są to kończą się w momencie pojawienia się dzieci. 

 

Później tylko dzieci, dzieci, dzieci i gdzie pojechała jedna z drugą na wakacje oraz gdzie była na Sylwestrze. 

Odpieluszkowe zapalenie mózgu. Rolą faceta jest od czasu do czasu wyrwać ją z letargu i przypomnieć że nie musi się ograniczać do bycia matką polką

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to podpucha, ale to co czytam... Wcale się nie zdziwię, jak cytaty z tego tematu będą fruwać potem po necie. Szczerze powiedziawszy ktoś kto chce zaszkodzić forum nie musi się nawet starać. Wystarczy wejść w podobne tematy i można poczytać, że kobiety nie mają żadnych zainteresowań a jak mają to im się kurwa wydaje, że mają a nawet jak im się nie wydaje to miś płaci. A jak nie płaci to mają zainteresowania, żeby zwabić misia... A jakie wy macie zainteresowania? Chętnie poczytam. 

  • Like 9
  • Dzięki 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

Aha, to po piwie wzrasta mi glukoza według Ciebie ? Zanim odpowiesz dobrze się zastanów ;)

 

Czytasz zanim coś napiszesz ? wiesz czym jest indeks glikemiczny ? jakie są wartosci dla piwa, a jakie dla glukozy ? bo tylko udowadniasz iż wiedze masz zerową

 

Efekt zamkniętego koła mówi Ci to coś ? wyrzuty insuliny, czym są spowodowane ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, iry napisał:

Nie ogarniam tego licytowania się tym kto ma lepsze i bardziej prawilne zainteresowania.

Mam dokładnie takie same przemyślenia, ten temat nieubłaganie zmierza na manowce nonsensu.

 

11 minut temu, iry napisał:

albo rozwijają się naukowo.

Od całkiem niedawna współpracuję z naukowcami z branży medycznej i sam jestem zdziwiony ile w tym środowisku jest zorganizowanych, ambitnych i mega inteligentnych kobiet. Staram się unikać te ostatnie jak ognia, nic tak na mnie nie działa jak połączenie u kobiety powyższych cech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, alicja95 said:

Mam na treningach, nawet pare kobitek 40 + które pasją zaraziły swoje dzieci, a przerwy miały około roku, co w takim stanie jest zrozumiałe

 

Co to za treningi?

 

W ogóle powinniśmy wyjść od definicji hobby aby móc dyskutować bo chyba nie wszyscy forumowicze myślą o tym samym.

 

Kobiety nie maja pasji. Mają rożne modne aktywności, ktore akurat są na topie lub żyją pasją męża.

 

Pasja/hobby to coś dużo więcej. To zaangażowanie, to poświęcenie czasu kosztem rodziny, to planowanie i rozmyślanie na wiele miesięcy w przód o tym co się będzie robiło, to narażenie się często na straty aby tylko móc realizować swoje hobby. To przedewszystkim ogromna wiedza w danym temacie i setki godzin spędzonych na jej zdobywanie. To pokonywanie wszelkich ograniczeń na drodze do realizacji własnych celów hobbistycznych (np. Polscy himalaiści za komuny).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bohun napisał:

Kobiety dla dobra ludzkości lepiej niech się trzymają z dala od szeroko pojętej nauki, są seriale można się rozwijać w zupełnie innym kierunku... :P

Potem się dziwić, że powstają twory typu @Fit Daria po takich tekstach ;) 

 

Teraz, Tomko napisał:

Wystarczy wejść w podobne tematy i można poczytać, że kobiety nie mają żadnych zainteresowań a jak mają to im się kurwa wydaje, że mają a nawet jak im się nie wydaje to miś płaci.

I o to mi cały czas chodzi o te właśnie ciśnięcie ale jak o tym wspominam to, że biały rycerz :) 

 

Pani @alicja95 zapodała wieloma zainteresowaniami, więc nie jednego by przygasiła swoją aktywnością ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Mam znajomą co z pasji zajmuje się  badaniem przemian chemicznych podczas formowania gwiazd. Pasji podporządkowała życie. Ale powoli ma dosć bo zarobki co do nakładu pracy i wykształcenia są mizerne

 

Twoja znajoma nie wyznacza normy, a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RealLife napisał:

Pasja/hobby to coś dużo więcej. To zaangażowanie, to poświęcenie czasu kosztem rodziny, to planowanie i rozmyślanie na wiele miesięcy w przód o tym co się będzie robiło, to narażenie się często na straty aby tylko móc realizować swoje hobby. To przedewszystkim ogromna wiedza w danym temacie i setki godzin spędzonych na jej zdobywanie. To pokonywanie wszelkich ograniczeń na drodze do realizacji własnych celów hobbistycznych (np. Polscy himalaiści za komuny).

 

A skąd wiesz ze u mnie tak nie jest, jesli czemuś się poświeca 11 lat powraca do "gry" po kontuzji która trzymała cię w łóżku 3 miesiące a kolejne 3 prowadziła o kulach ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, alicja95 napisał:

Czytasz zanim coś napiszesz ? wiesz czym jest indeks glikemiczny ? jakie są wartosci dla piwa, a jakie dla glukozy ? bo tylko udowadniasz iż wiedze masz zerową

 

Efekt zamkniętego koła mówi Ci to coś ? wyrzuty insuliny, czym są spowodowane ?

A czy Ty czytasz co Ja napisałem wcześniej :

 

14 minut temu, Bohun napisał:

Jedna taka podstarzała Pani mnie jednak zaskoczyła, gdyż stwierdziła że Jej "bardzo oczytana" koleżanka stwierdziła że alkohol zwiększa poziom cukru we krwi - tak na marginesie jest na odwrót.

Kobiety dla dobra ludzkości lepiej niech się trzymają z dala od szeroko pojętej nauki, są seriale można się rozwijać w zupełnie innym kierunku... :P

Napisałem też:

7 minut temu, Bohun napisał:

Aha, to po piwie wzrasta mi glukoza według Ciebie ? Zanim odpowiesz dobrze się zastanów ;)

 

To w końcu jak jest ostatecznie, piwo zmniejsz poziom glukozy we krwi czy zmniejsza?

Nie próbuj odwracać kota ogonem pisząc o indeksie glikemicznym...

pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, alicja95 said:

A skąd wiesz ze u mnie tak nie jest, jesli czemuś się poświeca 11 lat powraca do "gry" po kontuzji która trzymała cię w łóżku 3 miesiące a kolejne 3 prowadziła o kulach ?

 

Skąd pomysł, że odnoszę się do ciebie? Trochę skromności. Nie każda z was jest w centrum zainteresowania.

 

Pewnie, że są wyjątki wśród kobiet ale potwierdzają one regułę. Raz jeszcze - pojawienie się dzieci na świecie działa jak filtr, przez który tylko nielicznym kobietom udaje się przecisnąć swoje zainteresowania o ile je miały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.