Skocz do zawartości

Mała ciekawostka :-D


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że do uniwersum mam dosłownie 2 km i czasami zaglądam na Szkolną 17 aby zobaczyć co się dzieje u bohaterów, nawet ostatnio zajechaliśmy i wyszedł Major z Janem Rodo na pogawędke. 

Później przyszedł sam cesarz i nas wyprosił spod bramy jako że zakłócamy cisze nocną ?

 

Ale ja o czym innym,otóż wczoraj się dowiedziałem że mój ojciec kiedys pracował na budowie razem z mexicano tv i spotkał go ostatnio. Oczywiście nie wiedział że jest "sławny" zaproponował mu pojscie do pracy na co nasz redaktor odpowiedział że jest sławny i rozpoznawalny,zarabia 6 tys miesięcznie i nie chce mu się robić na budowie ?

 

Jak to usłyszałem to padłem że śmiechu ojciec jak zobaczył jego filmiki to stwierdził że odjebalo mu na stare lata i za jakiś czas jak skończy się slawa to prędko wróci na stare śmieci ?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

@Wolverine1993 trzeba było coś nagrać :)

Następnym razem coś się nagra ?

 

12 godzin temu, Młody_Pelikan napisał:

Musisz pamiętać że Mexicano jest jeden :). A kto wie może rzeczywiście tak dobrze zarabia na lajwach że nie kalkuluje mu się do normalnej roboty iść :).

Mexicano jest jeden a promili ma siedem ? ogólnie to widać że mu "slawa" uderzyła do głowy, lecz niestety ale na 99% jak skończy się Konon to on razem z nim, a przy obecnym stanie zdrowia prezydenta prawdopodobnie stanie się to prędzej niż później

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Mexicano nie pije, bo pewnie sąd mu to nakazał odnośnie bicia matki. Stąd wyjazdy - pewnie by się nabąblić.

 

6 tysięcy to on raczej nie zarobi, chociaż kto wie?

Ostatnio za dwu godzinnego lajta dostał że 150 zł więc po co ma pracować na budowie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.