Skocz do zawartości

Bykowe


Rekomendowane odpowiedzi

Prawo nie powinno działać wstecz i bykowe powinno się płacić, np. po 5 latach od wejścia tej ustawy do skutku w postaci braku zmajstrowania  ? lub urodzenia przyszłości narodu. :)  Najlepiej dla polityki przyrostowej byłoby objęcie tym obowiązkiem potencjalnych rodziców w wieku 25-35 lat.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Tego się można było spodziewać.

Rząd PiSu jest rządem socjalistycznym,

Nie ma co wymagać zbyt wiele od polityków którzy większość życia przeżyli w komunie, i dla nich takie realia są normalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Robert kosmosu napisał:

Oczywiscie, ze wyjade

No ty wyjedziesz, ale nie ma się co oszukiwać bo większość lemingów i tak zostanie w kraju.

 

15 minut temu, Słowianin napisał:

Nie ma to jak iść w ilość zamiast jakość społeczeństwa.

No bo PiS na tok myślenia jak dowództwo armi czerwonej na froncie wschodnim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia z drugiej strony to dodatkowa motywacja, żeby:

  • Uczyć się języków obcych. 
  • Przejść na możliwość pracy zdalnej albo zdobyć profesję cenioną za granicą.
  • Móc wyjechać stąd bez żalu, jeżeli ktoś ma taką możliwość razem z ponad 21 mln Polonii + nie uwzględnionej w tej statystyce kilkumilionowej emigracji zarobkowej od 2004r. 

slide_4.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie17 lipca mam rozmowe o prace w Bratysławie.

 

Może zostane, może nie. Nie zmienie rzeczy, na które nie mam wpływu, mogę wyjechać, albo się pogodzić. 

 

Musze mieć plan B jakby  było bardzo źle...

 

Pomarudzić gdzieś sobie trzeba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest idiotyzm, zamiast obniżać podatki, opodatkować zachodnie korporacje należycie działające w Polsce, rozpocząć wydobycie Polskich surowców, których nie wydobywamy, rozpocząć pracę nad podziemnym zgazowaniem węgla w kopalni Krupiński, po to żeby mieć tańszy prąd, rozwiązać dokument podpisany dotyczący emisji CO2, to jeszcze dopierdalają obywatelom. własnie dostałem wypłatę 2560 złotych, mam za te pieniądze rodzinę zakładać ? Brać kredyt na mieszkanie ? Wiedząc, że jeszcze studiuje. I wychodzi na to, że ludzie najbardziej ogarnięci, zamożni żeby mieli tych dzieci jak najwięcej, tacy ludzie dadzą większą szansę na rozwój swojego potomstwa, to promują 500+ dla każdego, i kto będzie miał te dzieci ? Średnia statystyczna i patologia. I co jest najciekawsze żeby komuś dać te 500 złotych, trzeba komuś zabrać 800 złotych, PiS nie zmienił prawa podatkowego i ściąga emigrację zarobkową do Polski, bo Polakom już nie chcę się pracować za 1800, 2500 złotych i to skąd z Turkmenistanu, Filipin, Bangladeszu, Państw Islamskich, a obiecywali, że nie będą ściągali. to jest kurwa jakiś obłęd, przepraszam za wulgaryzmy, ale tego nie da się inaczej określić. Emigrantów zarobkowych powinni mieć jedynie pozwolenia,  ściągać jedynie Polskie firmy, przedsiębiorcy, a nie zachodnie korporacje działające na terenie Polski, co mnie to obchodzi, że nie mają rąk do pracy, niech zaczną płacić jak na zachodzie, to ludzie sami się znajdą, nie chcecie płacić. WYPI................Ć, opisałęm temat, bo problem jest bardzo szeroki, wszystkiego jeszcze nie uwzględniłem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wprowadzą to mnie w tym kraju nie zobaczą. Już utrzymujemy pasożytów którzy nie chcą iść do pracy bo mają 500+. Nie mam zamiaru dodatkowo być dojony ze swoich pieniędzy. To jest hańba. Ciekawe czy Jarek i "Krzysiu" (Anna Grodzka) i inne bydło w tym cyrku będą to płacić 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.