Skocz do zawartości

Spożycie alkoholu w Polsce - Pobiliśmy rekord picia z czasów komuny


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Aderix napisał:

Ja nie pijam alkoholu i nigdy nie miałem w ustach, Chyba jestem nie normalny?

As salamu aleikum ;)

 

La aillaha illallah. Mahammadun rasulullah.

 

Ja z kolei, od kiedy rozstałem się z moją muzułmańską ex żoną, mocno pracuję na podwyższenie statystyk spożycia ;)

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz

W dniu 31.07.2019 o 18:45, kuchta napisał:

To wszystko wynika ze skrajnej niewiedzy mężczyzn jak łatwo i w jak różnoraki sposób można mieć seks. Portale randkowe. Jeśli tutaj nie masz brania, to kolejna rzecz: divy. Jest masa div które za rozsądną cenę oferuje nawet spotkania GFE, ba, nawet czasem anal.

 

Do tego posiadam mieszkanie na wynajem i niedawno np. umieściłem ogłoszenie, że za seks wynajmę mieszkanie kobiecie - zgłosiło się kilka dziewczyn!

 

Seks można mieć na tak wiele sposobów, że facet który godzi się na takie traktowanie i jeszcze słysząc takie teksty nie kopnął jeszcze Pani w dupę (bo zgaduję, że już coś podobnego mógł słyszeć) to po prostu skrajny białorycerz. 

 

Jakby mi tak kobieta powiedziała, to nie tylko, że bym ją wywalił z mojego życia, ale kto wie czy jeszcze by dosłownego kopa w dupę nie zebrała na do widzenia :D

 

 Jak widzę na co dzień efekty spożywania przez naszych rodaków alkoholu i niestety jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karhu napisał:

Bo maja ciebie za slabego czlowieka, nie szanuja.

To już wiem od jakiegoś czasu.

 

5 godzin temu, karhu napisał:

Ja wystarczy ze powiem ze nie pije i to wystarcza

W tym przypadku nie zawsze to wystarcza.

 

5 godzin temu, karhu napisał:

a co o mnie pomysla to mam to gdzies. 

Też tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczęśliwie nie potrzebuję się zagłuszać alkoholem i sam nienawidzę ludzi od których za przeproszeniem capi alkoholem. Inna sprawa pójść do klubu/grilla/ze znajomymi etc., a jeszcze inna jak jest 15-16 i ktoś już nawalony chodzi. No ludzie... Ostatnio stoję sobie godzina 7 na peronie, a jakaś pani na oko 50 lat (normalna babka się wydawała nie jakieś patolo) walnęła małpkę ;--;.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, karhu napisał:

Dla mnie te zdanie pokazuje ze szukasz usprawiedliwienia picia.

Trochę źle to napisałem, bo zasadniczo prawie nie piję. No i też nie mam problemu z tym żeby dobrych kilka miesięcy nic nie pić. A jako że aktualnie robię prawko, i jest mi do tego potrzebny trzeźwy umysł, i jeśli już zdam, to wtedy wypiję sobie to symboliczne 1 piwo, ale to tylko jeśli będę miał ochotę.

 

A co do namawiania przez innych do picia, to w takich sytuacjach jestem wręcz nieludzko uparty, i nie potrafią mnie namówić, to taki mój punkt honoru żeby nie pić zbyt wiele, a tym bardziej nie pić z Januszami.

Edytowane przez Patton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol to ciężki temat. Wiem bo mam z tym kłopot od kilku lat.

Leczenie z alkoholizmu to nie zabawa dla kogoś kto się boi samotności bo nie dość że zostawiają cię kumple od kieliszka to wszyscy ci którzy codziennie cię napierdalali żebyś nie pił (baba, rodzina,matka) w momencie jak przestajesz pić zapominają o tobie.

Ja myślałem że jak wszyscy we mnie jebali jak w bęben tak samo ochoczo zabiorą się do chwalenia że wreszcie rzuciłem to gówno. Chuja tam, nie zauważyli absolutnie niczego.  Nawet matka, no może raz coś bąknęła.

 Jak rzucać to absolutnie tylko dla siebie , inni mają twój nałóg totalnie w dupie jedynie drą ryja żeby robić sztuczną dramę.

To jest walka solo i uświadamia niestety jak człowiek jest kompletnie sam. Ktoś kto tego się boi i woli sztuczne procentowe towarzystwo uznając je za wartościowe będzie miał baaaaardzo pod górkę.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.