Skocz do zawartości

Podglądanie pani na FB - jak reagować?


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że podobne zachowanie mnie odrzuca. To, jak czytanie cudzej korespondencji, wgląd do intymnej strony życia z ukrycia. 

 

No, ale żyjemy w czasach bez żadnych granic, zasad, więc wszystko się stopniowo rozmazuje. 

 

Nie potrzebujesz FB, aby wiedzieć, żeby kobietom za grosz nie ufać. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego czego szukasz, w jakim jesteście wieku i jakie macie cele. Większość kobiet tak do 25-go roku życia bawi się, imprezie, testuje i sprawdza różne opcje.

Praktycznie każda ma konto na Facebooku lub innym portalu - tak zwane 'box of dicks'.

Dzieki tej sytuacji możesz łatwo sprawdzić czy dziewczyna tylko do FWB czy może na coś więcej.

Dla mnie ogólnie jeśli jestem w stałym związku, to żadnego Facebooka lub innego badziewia. 

Pani chce stałego związku-OK - kładziesz telefon na stół - logujesz się na swoje konta i robimy sprawdzenie Twoich rzeczywistych intencji. Co najważniejsze robisz to zupełnie z zaskoczenia- i wiesz czy masz kobietę do stałego związku lub czy ona chce tylko jednostronnego zobowiązania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz Proszę,  przestańcie tak stawiać werdykt, dlaczego tak łatwo wam to przychodzi,  jakie masz powody żeby powiedzieć o tym ze ktoś jeszcze ja posuwa.

Laski mają tonę swoich orbiterów którzy dostarczają im atancje,  ale są to orbiterzy,  który pozostaną na orbicie (nigdy nie dostaną seksu i związku). 

 

Gość sobie może od razu wbić do głowy ze nie tylko on ją posuwa, a co jeśli nie? Może niepotrzebnie będzie ja traktował tylko jak szmatę do ruchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn Czy Twoje konto przejęła FiutDaria? Bo zaczynam się o Ciebie szczerze martwić Bracie po ostatnich wypowiedziach, zbroja lśni coraz mocniej. 

 

Kobieta zawsze jest w grze i lepiej mieć chłodną głowę, niż wkręcać @panicz74 że trafił na mityczną Himalajkę i to ta jedyna. 

Zapewne z tych rozmów dowiedział się rzeczy, o których tutaj nie musiał napisać, skoro stwierdził na ich podstawie że "pani spisana na straty". Nie bzyknie on to będzie ją posuwał ktoś inny. Kobiety nie mają takich dylematów, więc niech korzysta zamiast białorycerzyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek pokazuje jak się możemy mylić w ocenie własnego ja, na podstawie kobiecego postępowania. Kobieta jedzie 50 km, by wskoczyć do łózka. Pojawia się myśl. Jaki to ja jestem atrakcyjny. 

Teraz się okazuje, że pisze sobie z kimś na FB. To co już nie jestem atrakcyjny?

Rozumowanie bez sensu. Bo kobietka ma braki emocjonalne, które sobie realizuje, Nie bardzo zwracając uwagę na to, z kim to robi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz nie chodzi mi o obronę tej kobiety, tylko po prostu pisanie z jakimś gościem na fb nie będąc w oficjalnym związku, to raczej nie jest pewnik ruchania się z kimś jeszcze. Przynajmniej tak myślę, ale nie słuchaj się mnie ja młody, głupi i naiwny jezcze jestem. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.