Skocz do zawartości

Nowe GG i losuj rozmówcę.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzysta z nowego GG i funkcji losuj rozmówcę. Na początku myślałem, że tam jest mało ludzi i może w przeciwieństwie do FB i Instagrama znajdę tam kogoś sensownego. O, ja głupi! Poziom tamtejszych kobiet 18-25 lat jest na poziomie Instagrama czy Tindera. Zdjęcie albo półnagie w lustrze z buźką i jakimiś filtrami, brak zdjęcia, albo jakieś fake konta. Masakra jakaś. 

 

Próby nawiązania rozmowy/kontaktu:

 

Spora część nie odpisuje. Druga część natomiast albo zdawkowo w stylu księżniczki, że "jak śmie jakiś plebs do mnie pisać.. phi!!". Czyli raczej standard. Myślałem, że poczuję nostalgię i wrócę do czasów 2000-2010 jak nawiązanie kontaktu z dziewczyną czy nawet jakimś gościem by tylko pogadać było banalne (nawet odwrotnie - one same pisały). Strasznie zepsute jest to dzisiejsze społeczeństwo, w szczególności płeć piękna.

 

Może trochę przesadzam, ale musiałem bardzo długo posiedzieć by znaleźć kogoś w miarę sensownego (bo już po zdjęciu takie osoby odpychają). Narazie bawiłem się pierwszy dzień. Spróbuję jeszcze innym razem. Może wygram w totka i kogoś znajdę do pogawędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

Czy ktoś korzysta z nowego GG i funkcji losuj rozmówcę.

Ja przez jakiś czas po wprowadzeniu z tego korzystałem.

 

19 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

Poziom tamtejszych kobiet 18-25 lat jest na poziomie Instagrama czy Tindera.

Tak już tam jest od dobrych kilku lat.

 

21 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

Myślałem, że poczuję nostalgię i wrócę do czasów 2000-2010

GG zaczęło się psuć już jakoś od 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mgławica_Oriona napisał:

Czy ktoś korzysta z nowego GG

Ciach! Kto dziś normalny używa GG jak tamten zmieniał właścicieli? Twoje dane i twoja historia wiadomości lata sobie po pekińskim Internecie? 

0 gwarancji pufności.

Ale ok, jedziemy dalej...

Cytat

i funkcji losuj rozmówcę. Na początku myślałem, że tam jest mało ludzi i może w przeciwieństwie do FB i Instagrama znajdę tam kogoś sensownego. O, ja głupi!

Ten pogrubiony tekst to jest najmądrzejsza rzecz którą do tej pory napisałeś.

W erze Istagrama i FB szukasz niewiadomo czego na GG, ja ci proponuję szukać koleżanek na myspace i NK.

Kto tam normalny siedzi? Przecież tam ludzi nie ma, wszystko przeniosło się na FB i Istagrama?

Cytat

Poziom tamtejszych kobiet 18-25 lat jest na poziomie Instagrama czy Tindera. Zdjęcie albo półnagie w lustrze z buźką i jakimiś filtrami, brak zdjęcia, albo jakieś fake konta. Masakra jakaś. 

Ja ci proponuję szukać na cmentarzu dziewczyn, albo przy zbiorniku gnojówki. Będą takie same szanse na znalezienie normalnej laski.

Wiesz kto na GG siedzi? Tylko desperaci i trolle, bo raczej nikt normalny.

Nikt normalny nie wybiera porzuconego programu/serwisu przez społeczeństwo.

Bo nikogo tam nie ma, a nikt sam tam siedzieć nie będzie.

Aha, ty się lepiej przyzwyczajaj do takich zdjęć, bo panie rzadko mają co innego do zaoferowania.

Cytat

Próby nawiązania rozmowy/kontaktu:

Spora część nie odpisuje.

Bo nie używa GG i to są boty, żeby funkcja ,,losuj rozmówcę" mogła jakoś przyciągnąć - taki fake.

Cytat

Druga część natomiast albo zdawkowo w stylu księżniczki, że "jak śmie jakiś plebs do mnie pisać.. phi!!". Czyli raczej standard.

Standard jak na FB i Istagramie. Jak wszędzie na Internecie.

Cytat

Myślałem, że poczuję nostalgię i wrócę do czasów 2000-2010 jak nawiązanie kontaktu z dziewczyną czy nawet jakimś gościem by tylko pogadać było banalne (nawet odwrotnie - one same pisały). Strasznie zepsute jest to dzisiejsze społeczeństwo, w szczególności płeć piękna.

Wow odkryłeś Amerykę.

Jak nie masz dobrych zdjęć (i przede wszystkim wyglądu) to na co liczysz?

Że jakaś poświęci swój czas ze względu na twoje dobre serduszko?

Dzisiaj laski mają setki orbiterów, którzy na kliknięcie myszki są gotowi usługiwać pani (hańba białym rycerzom).

Panie mogą sobie wybrzydzać, jak chcą, ile chcą, dziś każdy ma dostęp do neta, i każdy jest dostępny online.

Panie wybierają facetów jak w sklepie: ten wysoki, tamten bogaty, tamten przystojny....

Kiedyś tego nie było, a na chatach ludzie szukali kontaktu, bo to kiedyś było egzotyczne.

Dziewczyny które szukały kontaktu na chatcie, były same i szukały dobrego kolegi, dziś są same zaczepiane, i nic nie muszą robić.

Dziś internet to nie jest to żaden rarytas, a panie wolą pisać z best of the best. 

Cytat

Może trochę przesadzam, ale musiałem bardzo długo posiedzieć by znaleźć kogoś w miarę sensownego (bo już po zdjęciu takie osoby odpychają). Narazie bawiłem się pierwszy dzień. Spróbuję jeszcze innym razem. Może wygram w totka i kogoś znajdę do pogawędki.

Hahahaha, to życzę szczęścia. Ty daj spokój z tym internetem i wyjdź na dwór.

Panie srają na gości w chatach, bo mają WIELKIE branie w realu.

Dam ci przykład:

Faceci są towarem, a laski są klientami (bo to one wybierają),

laski idą do największych sklepów (FB, ISTAGRAM) wybierają towary jakie chcą, i na jakie je stać (dzisiaj mamy obniżkę cen!) to biorą najlepsze towary.

Ty siedzisz w jakimś starym PRLowskim sklepie, (jesteś słabo atrakcyjny, bo byś brał w FB, a nie szukał tej wyjątkowej na GG) i masz pretensje, że żadna klientka ciebie nie chce.

Bo jak cudem się pojawiają w ,,twoim" sklepie, to raczej by pogadać z koleżankami, niż kupować towar.

Teraz czaisz?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeczytałem artykuł, że z gg chcą zrobić coś jak Tinder. Z ciekawości wtedy postanowiłem sprawdzić czy moje konto jeszcze działa. Ogólnie 0 kontaktów, bo przy zmianie w przeszłości regulaminu i nie zaakceptowaniu go na czas kontakty musieli usunąć. W wyszukiwarce jest ogólnie dużo kont. Przy tym parowaniu też z reguły kogoś znajduje. Najczęściej jakieś 16. Trafiały mi się fake konta dziewczyn które sprzedają swoje zdjęcia. Gdzieś na wykopie jest o tym temat jak to na tym można było swego czasu zarobić. Jak to panowie dymali innych panów ?.

 

Szału ten program nie robi, czasem nawet nie znajduje pary, trzeba ponawiać.

 

Nie gadałem z nikim bo jakoś nie widzę sensownej rozmowy z 16. Odezwały się do mnie tylko 2 boty i jakiś typ, który pewnie sprawdzał to gg.

 

Program skoro działa do tej pory to musi przynosić jakieś dochody. Na pewno też jest jakaś grupa ludzi, która z niego w dalszym ciągu korzysta. Inaczej jaki byłby sens w jego dalszym rozwijaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zrobiłem test przez kilka dni. Pisałem jak leci do losowych dziewczyn w przedziale wiekowym 16-25 lat. Piszę standardowo "Cześć". Żadna nie odpisała. Czy na nowym GG rzeczywiście większość kont to boty? Bo może któraś powinna odpisać? Chociaż to "spierdalaj" by napisała? Masakra....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.