Skocz do zawartości

Ja czegoś nie rozumiem odnośnie kobiet.


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jak byłem ze znajomym dobrym na piwie, zagadałem do trzech dziewczyn sam, w środku była jedna atrakcyjna dziewczyna, która podobała mi się, ale nie była zainteresowana, i to zdarzyło się kilka razy, wiem że seksualna atrakcyjność jest bardzo ważna, symetryczność twarzy, pewność siebie etc..., dziewczyny powiedziały mi nie, że nie są zainteresowane, po czym oddaliłem się,, ale za jakieś 2h podeszli ludzie o śniadej cerze, wyglądali jak Arabowie, od razu była, gadka, szmatka. Była miła atmosfera, dosiadli się ,i zauważyłem że facet (Polak) ma bardziej trudniej, żeby zagadać, poderwać dziewczynę, czy ktoś o śniadej karnacji. Czułem się ch%%owo mi gadały że nie są zainteresowane, że ta dziewczyna, do której najbardziej gadałem ma chłopaka, gasiłem ją tekstem typu spoko, nie martw dzieci z tego nie będzie :), atu ch*j. Przyszło kilku arabów spoko gadka, nie to że raz coś takiego zauważyłem, któryś raz z rzędu. Jak ma ten kraj wyglądać, gdy Polki nie szanują mężczyzn, czyli tak nie zarobi, można zgnoić, prawo na to pozwala, propaganda sukcesu etc. Jak ten kraj ma wyglądać w perspektywie kilku dekad ? A tutaj przez to wielu Polskich mężczyzn może się zniesmaczyć, nie chcę zarywać do rodaczek, mój znajomy z którym byłem mówił mi żebym się temu nie przejmował, dlaczego oni mają łatwiej, że co mają brązową pałę między nogami ? Pytałem go, zaczął mi mówić, że świat się zmienia lepiej żebym się dostosował bo ty jeden nic nie zmienisz. Te Dziewczyny zrozumieją jak będzie za późno. Przecież z drugiej strony myśląc przecież ci ludzie mają inna kulturę, jak te kobiety gdyby zdecydowały się mieć dzieci z tymi arabami, jak one wychowają swoje dzieci, czytałem Koran i jestem przerażony tą religią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie wiesz, czy tylko nie skorzystały z okazji, by się zabawić z nimi, pogadać z kimś z innego kraju, bo zawsze to jakaś odmiana, a następnie nie olały. Po drugie - my też powinniśmy celować w kobiety z innych krajów. Czeszki, Słowaczki, Ukrainki. Tych ostatnich mamy akurat pod dostatkiem. Trzeba się odwdzięczać pięknym za nadobne. 

 

Ja zauważyłem, że właśnie w takich imprezowych klimatach, w pubie, czy klubie Ukrainki reagują lepiej. Nie ma szału, ale są ciut bardziej otwarte niż Polki. Dlaczego zatem nie próbować Ukrainek?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Widzę, że kolega się zreflektował, że w tym kraju jest człowiekiem drugiej albo dalszej kategorii. Witamy w Polsce, gdzie kobiety gardzą swoimi rodakami, którzy w skali Europejskiej są najniżej w hierarchii, bo nie mieli czasu ani startu, żeby skumulować kapitał i wyrobić sobie pozycję (komuna). Co do muzułmanów, te chytre psy pustyni swoje baby trzymają pod kocami i jak jakaś tylko zagada do białego to jest polewana kwasem. Za to oni chętnie korzystają z gościnności krocza polskich kobiet. 

Czy da się coś zrobić? Nic, bo patrz jak na wstępie. Jesteś człowiekiem drugiej kategorii o niepełnych prawach obywatelskich i jak zaczniesz skomleć to zaraz jakaś szczujnia napisze artykuł w którym zwyzywają Cię od inceli i morderców kobiet. 

  • Like 13
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.

Najbardziej znienawidzonym przeze mnie momentem wesela jest chwila jak orkiestra puści nasz znany, polski przebój "Facet to świnia". To co się dzieje wtedy z kobietami potrafi przekroczyć ludzkie pojęcie. Odpala się w nich jakaś zwierzęca feministyczna natura i parkiet nie różni się za bardzo od wybiegu. Paluchy wskazujące niczym świdry niemal wbijają się w klatki, czoła, buzie i inne części ciała swoich partnerów oraz rzucają je po całej sali wskazując innych facetów, że mało przy tym sobie na wzajem nie powybijają oczu, śpiewając energicznie jak wyjące z głodu małpy w zaniedbanym ZOO "FAAAACETTTT TOOO ŚWINIAAAAA". Celowo podkreśliłem wyraz świnia tak jak one to robią bo słychać go pewnie w promieniu porównywalnym do obszaru zniszczeń po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszime...

 

takie właśnie są :)

  • Like 5
  • Haha 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Boromir napisał:

lepiej żebym się dostosował bo ty jeden nic nie zmienisz.

Jeden? :) Czy aby na pewno?

 

Ja też ostatnio zauważyłem, że tych gości ze śniadą karnacją jest bardzo dużo u nas. Ale dzieje się coś innego, coraz większej ilości osób to się zaczyna nie podobać. Ci którzy ich tutaj zaciągają, chyba zapomnieli jakim jesteśmy narodem. Dostosować to oni się mają do nas, a nie my do nich.

Trzeba zacząć coś z tym zrobić. Zaczynać rozmawiać z ludźmi, że ich tutaj nie powinno być im więcej osób się zbierze tym lepiej.

Na wyborach wybrać prawicę.

 

12 godzin temu, Boromir napisał:

Te Dziewczyny zrozumieją jak będzie za późno. Przecież z drugiej strony myśląc przecież ci ludzie mają inna kulturę, jak te kobiety gdyby zdecydowały się mieć dzieci z tymi arabami, jak one wychowają swoje dzieci, czytałem Koran i jestem przerażony tą religią. 

No i dobrze, za głupotę się płaci, zrozumiałą, ale z ręką w nocniku. My musimy, dopilnować, aby rozmnażali się poza granicami kraju. Nie w Polsce, bo ja nie chce iść za 10 lat przez miasto i trafić na jakieś getto .Jak dobrze, że są kibole...

 

4 godziny temu, Dodarek napisał:

Jesteś człowiekiem drugiej kategorii o niepełnych prawach obywatelskich i jak zaczniesz skomleć to zaraz jakaś szczujnia napisze artykuł w którym zwyzywają Cię od inceli i morderców kobiet. 

Popatrz sobie ilu nas zaczęło przybywać. A to, że piszą kłamstwa na nasz temat, to dobrze. Znaczy to tylko, że stajemy się liczniejsi.

Ile już stron i filmów o tej tematyce typu red pill, powstało.

 

Pierwszy kamień, zawsze ciągnie za sobą lawinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, Polacy są biedni, nienowocześni, zakompleksieni, nie chcą LGBT, nie chcą przepraszać Żydów i Niemców za II WŚ, a tu proszę, przychodzi arab, który np. pasał kozy, ale ten arab to taki nowoczesny, oświecony, ubogacony kulturowo, można się z nim pokazać, jakie to africo-exotico się kobiecie trafiło. Skąd to wiedzą? Bo media im tak pokazały. Arab - dobry, Polak - zły i tłuczenie tego archetypu tysiące razy. Dodatkowo araby to przyszli zwycięzcy, tak jak były Polki, które chodziły z Niemcami, tak już w np. Australii była sprawa, że muzułmanie lali białego, a białe kobiety, które przyszły z muzułmańskimi chłopakami, się z niego śmiały. Część z arabów to osoby, które są postrzegane przez kobiety za silnych, bo jak kobieta zrobi awanturę Polakowi, to zazwyczaj spuści po sobie uszy, a arab pierdolnie ją w ryj, a przed sądem jego pochodzenie etniczne będzie brane za okoliczność łagodzącą. Kobiety podświadomie wiedzą, że pozycja muzułmanów w społeczeństwie jest większa niż białych, bo oni mogą kogoś pobić, oblać kwasem i chuj, a białego trzyma kariera i ostre kary. Nawet jak muzułmanin obleje kwasem, to pójdzie do paki, gdzie dołączy do bractwa muzułmańskiego, w którym będzie szanowany, bo jebną niewiernej kwasem w twarz. A jak wyjdzie, to znów idzie po zasiłek, więc żadna kariera nie ucierpi. Można powiedzieć, że muzułmanie to tacy bad boye. 

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 11
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Boromir napisał:

Jak ma ten kraj wyglądać, gdy Polki nie szanują mężczyzn, czyli tak nie zarobi, można zgnoić, prawo na to pozwala, propaganda sukcesu etc. Jak ten kraj ma wyglądać w perspektywie kilku dekad

Bo samce na to w tym kraju pozwalają. Kto wprowadza u nas prawo - samice? Nie. Po prostu plebs ma walczyć między sobą a na górze hierarchia jest ustalona. Plebsem mają rządzić samice - to gwarantuje systemowi "rozwój". 

14 godzin temu, Boromir napisał:

A tutaj przez to wielu Polskich mężczyzn może się zniesmaczyć, nie chcę zarywać do rodaczek, mój znajomy z którym byłem mówił mi żebym się temu nie przejmował, dlaczego oni mają łatwiej, że co mają brązową pałę między nogami ? Pytałem go, zaczął mi mówić, że świat się zmienia lepiej żebym się dostosował bo ty jeden nic nie zmienisz. Te Dziewczyny zrozumieją jak będzie za późno. Przecież z drugiej strony myśląc przecież ci ludzie mają inna kulturę, jak te kobiety gdyby zdecydowały się mieć dzieci z tymi arabami, jak one wychowają swoje dzieci, czytałem Koran i jestem przerażony tą religią. 

Czym ty się przejmujesz? Ich pierożek, niech dysponują jak chcą.Podstawa to szanować SIEBIE, a samiec szanujący siebie ma w dupie resztę samic. sami sobbie jesteśmy winni bo pozwalamy na białorycerskie zachowania. 

2 minuty temu, Beckenbauer napisał:

Można powiedzieć, że muzułmanie to tacy bad boye. 

Dobry inseminator - odpowiednie geny do przetrwania. A politycznie poprawni, ciapowaci betowcy niech wychowują. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz kilku specjalistów Cię tutaj wypunktuje, że to wszystko wina twojego charakteru bo liczy się gadane, a nie wygląd czy rasa. 

 

A tak na poważnie - nie ma w tym nic dziwnego, ale czy zastanawiałeś się, dlaczego tak jest? To nie jest wina kobiet, ona ma tak zapisane w genach. Nie możesz zmusić kobiety, żebyś jej się spodobał. Na to czy jej się podobasz czy nie - nie masz żadnego wpływu. Ba, nawet ona nie ma na to wpływu, bo to wszystko dzieje się na podświadomym poziomie. Chyba, że chodzi o materialistkę, to wtedy musisz mieć kasę.

 

Na to, jaki facet spodoba się kobiecie mają wpływ: miliony lat ewolucji oraz reklamy i koleżanki - to pierwsze jest tak silne, że o ja pier... - No nie zmienisz tego. Drugie to takie gadanie od kilku lat przez kobiety w stylu: zasługujesz na lepszego, lepszy = zagraniczny itd. 

 

W tym przypadku to sory, ale nie znajduję winy kobiet. Działają zgodnie z ich oprogramowaniem. To już większa wina jest twórców reklam, gdzie coraz częściej widać na nich rodzinkę w stylu biała kobieta - czarnoskóry facet. Myślicie, że takie coś odbija się bez konsekwencji? Że ktoś wywala setki miliony dollarów czy euro na reklamy bo mu się nudzi? Nie, to wszystko się w nam zapisuje i kumuluje przez lata i tak jesteśmy sterowani przez korporacje. 

 

Kobieta nie może sobie wybrać, żeby np: spodobał jej się ten niski i łysy facet z krzywymi zębami. Tak samo jak facet nie może się zmusić, aby spodobała mu się niezadbana kobieta 150kg. Potraficie tak na zawołanie sprawić, aby jakaś mega zaniedbana kobieta ze sporą nadwagą wam się spodobał na zawsze? (Alkohol się nie liczy) No własnie, u kobiet działa to podobnie.

 

Tak więc wiele kobietom można zarzucić, ale w tym przypadku wygrywa biologia, miliony lat ewolucji i bombardowanie nas tysiącami reklam dziennie z podprogowym przekazem. Nie ma się co złościć na kobiety, że mózg nakazuje jej wybrać zagranicznego faceta zamiast rodaka, bo to ma taki sens, jak gdyby kobiety złościły się na facetów, że ten woli szczupłą, wysportowaną kobietę o ponętnej sylwetce zamiast niezadbanej, 150kg kobiety.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rację masz w tym co piszesz, z tym że akurat kobiety bardzo się złoszczą na facetów co wolą młode i szczupłe niż puszyste 40+.

Zagraj kiedyś tak:

"Ile masz wzrostu?"

"Powiem ci gdy powiesz mi ile ważysz".

Zobaczysz co się stanie...

 

Co do tematu wątku - egzotyka przebija, owszem.

Baby zawsze pójdą na coś czego nie spotkały do tej pory.

Nie pomagają informacje z życiq gdzie inne niunie płaczą jak to je ciemnoskóry mąż tłucze, więzi i zabiera dziecko.

Następne wciąż ciągną do egzotyki jak muchy do gówna.

Powiedziałbym, że myślą, że ich to nie spotka, ale to byłby błąd bo powiedziałbym, że myślą, a to nie jest prawda.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JoeBlue napisał:

Nie pomagają informacje z życiq gdzie inne niunie płaczą jak to je ciemnoskóry mąż tłucze, więzi i zabiera dziecko.

Przecież one to podświadomie chcą - zobacz na lokalne karyny regularne prane przez tubylczych sebixów.  Gadzi mózg - tajemnica rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Zbychu said:

Nie ma się co złościć na kobiety, że mózg nakazuje jej wybrać zagranicznego faceta zamiast rodaka, bo to ma taki sens, jak gdyby kobiety złościły się na facetów, że ten woli szczupłą, wysportowaną kobietę o ponętnej sylwetce zamiast niezadbanej, 150kg kobiety.

 

Jakoś nie przemawia do mnie to porównanie. Problem z kobietami polega na tym, że one chcą najlepszego samca w stadzie, co oznacza, że celują może w 5% męskiej populacji, dla facetów podejrzewam jakieś 60% populacji kobiet w wieku 18 do 40 lat jest akceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, drzazga napisał:

Jak 3/4 Polaków przestanie się zupełnie wiązać, to 3/4 Polek skończy samotnie, z depresjami, samobójstwami, bez pieniędzy. Sam mam mieszkanie które wynajmuję - już kilka kobiet samotnych matek z dziećmi chciało u mnie wynajmować. Tak dobrze im się powodzi, że muszą prosić o niższy czynsz bo mają trudną sytuację - takie dokładnie dostawałem od nich teksty. Widzisz? Kobiety nie są żadnymi królowymi życia, to tylko instagram i fejsbuk i kreacja. 

 

Jak 3/4 Polaków przestanie kupować mieszkania, to deweloperzy pójdą z torbami.

 

I tak dalej i tak dalej. Twoje odejście oznacza, że jedna osoba mniej może skorzystać z Ciebie, a przecież masz jak każdy coś do zaoferowania.

Podchodź do życia w taki sposób i w sposób wyważony i zawsze pamiętaj - niezależnie jak ktoś by się nie ogłaszał i nie reklamował - jak coś Ci się nie podoba mówisz do widzenia i ten ktoś Cię traci. Ciebie - w postaci Twojej energii, Twojego uśmiechu, czasu, umiejętności. Pamiętaj, że dobra ludzkie są w miarę proporcjonalnie rozłożone, kobiety łaski nikomu nie robią, nie są rzadkim dobrem, w dużych miastach w Polsce jest więcej młodych kobiet niż młodych mężczyzn. Łaski Ci nie robi.

Kolejna perełka do złotych myśli tego forum. SZANUJ SIĘ SAMCU!

Teraz, Kleofas napisał:

Problem z kobietami polega na tym, że one chcą najlepszego samca w stadzie, co oznacza, że celują może w 5% męskiej populacji, dla facetów podejrzewam jakieś 60% populacji kobiet w wieku 18 do 40 lat jest akceptowalne.

To nie jest problem, taka jest NATURA, im prędzej zrozumiemy zasady gry i nauczymy się rozumieć oraz kontrolować mechanizmy - wtedy wygraliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, drzazga napisał:

Każda spuści z tonu prędzej czy później inaczej czeka ją samotność i samotna śmierć. Powód jest prosty - statystyka. Kobiet jest mniej więcej tyle samo co mężczyzn. I tyle.

Ale i wtedy trzeba mieć z tyłu głowy - jest z Tobą, bo na lepszego nie trafiła. Z tym wielu samców ma problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Perun82 said:

To nie jest problem, taka jest NATURA, im prędzej zrozumiemy zasady gry i nauczymy się rozumieć oraz kontrolować mechanizmy - wtedy wygraliśmy. 

Ale my już zrozumieliśmy i nauczyliśmy się kontrolować. Na tym właśnie polegał patriarchat od którego się odchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleofas napisał:

Ale my już zrozumieliśmy i nauczyliśmy się kontrolować. Na tym właśnie polegał patriarchat od którego się odchodzi. 

Patriarchat jako wytwór systemowy jest..białorycerski. Beta nie dość, że dostał paszteta, to musiał go pilnować, żeby nie wychowywać cudzego potomstwa. 

 

Naturalne jest korzystanie z pierożka, a nie wiązanie się na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, drzazga napisał:

Zgadza się, ale w sumie póki daje dupy, są obiadki i właściwe traktowanie, to czy to aż taki problem?

Jeśli jest się świadomym tych mechanizmów -owszem,  nie ma problemu.

 

1 minutę temu, drzazga napisał:

Jak kupowałem mieszkanie pod inwestycję to też deweloper mi mówił, żebym się szybciej decydował, bo kupi inny. Przestałem się odzywać i przeglądałem inne oferty, następnie on się odezwał - poinformowałem go, że jestem zainteresowany jak najbardziej dalej - ale już za 10 tys. zł mniej

Manipulacja to narzędzie WŁADZY - cenna umiejetność przetrwania, której uczymy się od małego.

 

2 minuty temu, drzazga napisał:

Zdrowie i pieniądze - najważniejsze rzeczy w życiu. Jak masz kasę to idziesz do na divy i obracasz wiele ładnych jakich tylko zechcesz.

Zdrowie przede wszystkim. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir

Nie wiemy jak wyglądasz Ty a jak wyglądali Ci kolesie więc ciężko ocenić. Ja widuję u siebie w mieście dużo Włochów z Erasmusa i mają znakomite stylóweczki. Wiedzą jak się dobrze ubrać by laski na nich leciały. Aby najlepiej to porównać tak: zacznij się opalać by mieć też ciemniejszy kolor skóry tak jak oni (opalone ciałko jest bardziej atrakcyjne niż blade jak ściana) i zacznij się ubierać tak jak oni. I jeśli wtedy nie będzie efektu no to rzeczywiście coś jest na rzeczy.

 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjedź. Najlepiej do Tajlandii na Filipiny albo Indonezji. Zobaczysz jak laski będą za tobą latać. Na początek załóż sobie konto na azjatyckim portalu randkowym. Zobaczysz jakie będziesz miał branie. Tam biały facet jest kimś no i w porównaniu z Azjatami masz dużego ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.