Skocz do zawartości

toalety dyskryminujące mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkaliście toalety dyskryminujące mężczyzn? Są tak zbudowane by podczas defakacji nie było miejsca na przyrodzenie. Przy normalnym siadzie na takim feministycznym wc, wacek dotyka wewnętrznej strony muszli. Spotkałem coś takiego w kilku nowych aparthotelach, w nowym budownictwie a także na moje nieszczęście trafiłem na takie wc w mieszkaniu które właśnie wynająłem ;/

 

Schemat budowy:

wc_normalne

wc_feministyczne

 

Co zrobilibyście, gdybyście wynajęli mieszkanie z takim kiblem na czas określony 1 rok (czyli nie można wypowiedzieć umowy)? Kłócilibyście się z właścicielem o wymianę (wszak to krępująca sprawa)? Sami wymienili? A może są na rynku jakieś nakładki na deskę podnoszące?

Edytowane przez pytamowiec
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurła, ja to bym nie wyciągał aż tak daleko idących wniosków z powodu za krótkiej muszli klozetowej. Po prostu design w dzisiejszych czasach rzadko kiedy wiążę się z funkcjonalnością, a tradycyjny kibelek to wielu osobom po prostu nie pasuje do wystroju nowoczesnej łazienki.

 

 

Edytowane przez Gołodupiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam na swój koszt, albo "na Małysza".

Btw. co za okrutne określenie ;)

 

Ze stara muszlą można nakręcić fajny antymainstreomowy filmik :) - jakieś pomysły?

 

Jak już rozmawiamy na ten temat, np. w Szwecji nie ma pisuarów (publiczne toalety), faceci mają załatwiać jedyneczke na siedząco, a teraz co muszle antywackowe...

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pytamowiec napisał:

Schemat budowy:

wc_normalne

wc_feministyczne

Schematy przednie.

 

54 minuty temu, RealLife napisał:

Zwłaszcza, że chędożyć mi się chce od gorąca.

Tak, gapilem się dzis nawet seksualnie na swoją kuzynkę, więc jest źle.

47 minut temu, zuckerfrei napisał:

@RealLife i wszyscy wkurwieni, a ten deszcz, a to wiatr.... Heheh

Zauważyłem ze w Polsce to w zimie kurwa zimno, mokro, wieje i w ogóle to chujnia straszna, a we wiośnie to chujowo bo rano zimno w połódnie za gorąco i w ogóle to alergia i jest chujowo, w lecie to kurwa ufff jak gorąco, wszyscy się pocą i śmierdzą i w ogóle to infekcje jakas można złapać nad wodą, a poza tym to nie da się żyć jak jest tak ciepło i jeszcze te komary chuje . Ja juz ta zimę wolałem. W jesieni to jest chujnia, bo niedługo zima.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.