Skocz do zawartości

Czy jestem jeszcze w grze?


Rekomendowane odpowiedzi

Pany, a jak raz się nie chciała pocałować, potem odwołała spotkanie ja to popierdoliłem a po jakimś tygodniu sama zaczepia, to rozumiem, odpisać coś na odpyerdol najlepiej na drugi dzień i dać se siana.

 

PS. sorry, że się podpiąłem, ale nie chcę zakładać nowego tematu, bo to dla Was pewnie oczywista kwestia. Sąsiadka mi ostatnio coś napomina o jakiejś jej super koleżance 5 lat starsza (33 lata) numer mam, ale nie wiem czy jest sens wogóle tracić czas. Jeszcze sąsiad najlepszy: "Ja się nie wypowiadam, przywieź ją niech se sam zobaczy" xD więc już coś jest na rzeczy haha

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/30/2019 at 11:06 PM, Endriu123 said:

Nie wiem jeszcze co zrobie, być może oleje temat a być może zainicjuje ostatnie spotkanie i na 80% "utone".  Wiem wiem, spotkanie nie powinnno  wychodzic ode mnie ale z drugiej strony co szkodzi spotkać się ostatni raz i mieć pewność ze z tego nic nie będzie?

Jeśli k-wa wiesz co masz zrobić (czyli w tym wypadku NIE zrobic) a chcesz zrobić odwrotnie to dziwisz się, że ci nie wychodzi?

Gra się nigdy nie kończy więc się nie pytaj czy jest szansa.

Baba sprawdzi za miesiąc/dwa czy wciąż jesteś tym samym frajerem co do tej pory i znów będzie okazja a ty znów powiesz "wiem, wiem" i spierdolisz sytuację więc ona następnym razem sprawdzi za pół roku, potem za rok, potem za dwa.

Tak to działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2019 o 16:35, JoeBlue napisał:

Jeśli k-wa wiesz co masz zrobić (czyli w tym wypadku NIE zrobic) a chcesz zrobić odwrotnie to dziwisz się, że ci nie wychodzi?

Tak, wiedza jakaś jest ale czasami emocje biorą góre. Potrzebni są ludzie tacy jak Ty, żeby człowiekowi "jeb*ąć w łeb" zeby się otrząsnął. Dlatego dzięki kolegom z forum od założenia tematu nie zrobiłem nic głupiego

W dniu 8.07.2019 o 16:35, JoeBlue napisał:

Gra się nigdy nie kończy więc się nie pytaj czy jest szansa.

To jest chyba najtrafniejsza odpowiedz na moje pytanie i jednocześnie puenta całej dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Endriu123 napisał:

To jest chyba najtrafniejsza odpowiedz na moje pytanie i jednocześnie puenta całej dyskusji. 

Tak, ale Ty nie stawiasz właściwych pytań. 

Czy gra jest warta świeczki? 

Co ja z tego mam? 

Czy ja chcę w ogóle grać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Esmeron napisał:

Tak, ale Ty nie stawiasz właściwych pytań. 

Czy gra jest warta świeczki? 

Co ja z tego mam? 

Czy ja chcę w ogóle grać? 

Mam Was pytać o takie rzeczy? No proszę Cie.. To są pytania, na które trzeba sobie samemu odpowiedzieć.

1. Jeśli dąży się do wyr***ania, to nie jest. Nie ta to następna. Jeśli chce się budować związek, to jest.

2. Na tym etapie nic oprócz znajomości.

3. Gdy emocje juz opadły i widzi się wiecej, to nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Endriu123 napisał:

Mam Was pytać o takie rzeczy? No proszę Cie.. To są pytania, na które trzeba sobie samemu odpowiedzieć.

1. Jeśli dąży się do wyr***ania, to nie jest. Nie ta to następna. Jeśli chce się budować związek, to jest.

2. Na tym etapie nic oprócz znajomości.

3. Gdy emocje juz opadły i widzi się wiecej, to nie. 

A nie miałem na myśli stawiania nam tych pytań. Sobie samemu musisz odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.