Skocz do zawartości

Postęp po szwedzku


Rekomendowane odpowiedzi

@ Vincent Szwedzi chcieli mieć państwo opiekuńcze, w sumie rozumiem ich niestety przekroczyli granicę, która dzieli państwo socjalne od socjalistycznego, a później już poleciało, nastąpił zanik pewnych wartości typowych dla społeczeństw europejskich. W miejsce tych wartości wskoczyły właśnie neobolszewickie, natura nie lubi próżni.

 

Gdyby poprzestali na państwie socjalnym jak np. Kanada, było by ok, a teraz dążą do samo zagłady, powoli niszczą własne tradycje i wartości, ale się przeliczyli w ich miejsca wskakują często wartości niepożądane, żeby nie szukać daleko np. islamskie. I nagle ramadan staje się szwedzką tradycją ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzestanie na państwie opiekuńczym nie jest dobre, gdyż socjalizm z samej swojej natury jest be. Nawet w umiarkowanej formie.

 

Za obecną sytuacją w Szwecji stoi tak naprawde jeden człowiek - włoski komunista Antonio Gramsci. Szwecja padłą ofiarą odrażającego, marksistowskiego eksperymentu.

 

http://www.theory.org.uk/ctr-gram.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vincent ja pisałem że ich rozumiem, a nie że popieram :P

 

Wiem co to jest czerwona zaraza w mojej rodzinie czego działania wojenne nie zniszczyły, to armia czerwona przychodząca z bratnią pomocą spaliła, kilku członków rodziny dostało darmowe wakacje w chłodniejszych rejonach tzw. związku radzieckiego.

 

Czego bratni naród  nie spalił, to władza socjalistyczna zajebała po wojnie. Prześladowania ze względu na przynależność do niewłaściwej grupy społecznej też były za PRL np. mój dziadek mimo doktoratu nie mógł kontynuować kariery naukowej, przez wiele lat był szykanowany, nie miał pracy. Ostatecznie skończył jako nauczyciel w wiejskiej podstawówce.

 

Najbardziej boli świadomość że tak naprawdę to się nie skończyło wraz z tak zwanym upadkiem komuny. Toczymy nadal batalie sądowe o odzyskanie majątków lub rekompensaty .... już od kilkunastu lat, dokumentacja jest dobra mimo tego bilans jet taki iż zakończyły się dwie sprawy z sześciu, udało się odzyskać trochę ziemi, gdzie stoją ruiny dworku zjaranego przez armię czerwoną. Trochę kasy za dzieła sztuki, może 15-20% wartości tego co było odebrane pod przymusem, większość wyparowały, sądzę że można by znaleźć u jakichś partyjnych kacyków lub ich potomków.

 

Powiedzmy Vincent że ze względu na powyższe mam bardzo silny uraz do czerwonych <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to czerwone ścierwo, które zawsze musi mieć jakiś masy uciśnione i walczyć o ich prawa, kiedyś to był proletariat dziś są różowi czy inne tęczusie, a i tak wynik jest zawsze ten sam, kupa gówna zostaje, wszystko w ruinie, tylko świnie u korytka zostają na plusie. Żeby to się jeszcze skończyło, ale nie mówią UPS nie wyszło, idziemy do innej piaskownicy i od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat całkiem zakażą noży (albo reglamentacja, pozwolenia jak na broń palną), wszystkie produkty spożywcze będą do nabycia w plasterkach :lol:

 

Sweden Fuck Yeah

 

Już teraz wsadzają do paki za danie klapsa dziecku, albo powiedzenie złego słowa o muzułmanach czy ogólnie o imigrantach. Mój znajomy, artysta, mieszka w Szwecji i twierdzi, że nie ma drugiego tak chorego kraju. Pod każdym możliwym względem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy film jest dwa razy dluzszy,warto caly obejrzeć.

jest bardziej chory kraj...norwegia,tyle ze polowe mniej ludzi.

tutaj pastowanemu jak ktoś zwroci uwagę ze się opierdala w pracy

ten wrzeszczy ze "rasiści"juz  wszyscy na paluszkach zapierdalaja wokół niego.

taka poprawność,

kilka lat temu w Szwecji,imigrant zgwalcil i zamordowal dzialaczke,na rzecz praw imigrantow..... ironia losu

zoofilia była dozwolona pod warunkiem ze zwierze nie będzie protestować...

pewnie jeszcze wiele "kwiatkow" w tym ogródku.

w NO.rodzice sa szantażowani przez dzieci,

ogolnie polityka tu i tu skierowana na zniszczenie jedności rodziny

na rzecz jednostki.

 

co do fluoru-to tez chyba wiele prawdy

fluorek jest odpadem po produkcji chemicznej.

i nikt nie udowodnil ze ma zbawienny wpływ na zeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą w Kanadzie, muzułmanów jest w chuj ale nie ma takiej spierdoliny jak w Europie. No ale tam jest wymóg posiadania określonych umiejętności i pracy. Jak się zapierdala to się nie ma czasu na rozmyślania o dziewicach, hurysach i innych mitologiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.