Skocz do zawartości

Postęp po szwedzku


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jedynie Azja pozostaje do wyboru.

Chiny, Japonia w tę strony można uciekać przed wojującym islamem.

 

lepszy nawet Wietnam, Korea jedynie Południowa, Tajlandia i Malezja, na Filipinach tanie życie i j. hiszpański, ale też Białoruś i obwód kaliningradzki, jeszcze nie najgorsza Argentyna czy Urugwaj (w Chile i N. Zelandii trzęsienia ziemi)

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat-

wale mnie takie cos nie dziwi,

były już afery ze oddawali dzieci parom skazanym już za pedofilie,ogolnie po odebraniu dziecka maja to w dupie,kasa wzieta system działa,a "towar"podaj dalej....a gdzie trafi.....kto wie

mało tego wszystko jest supertajne przez 100lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżam temat, bo ostatnio myślałem mocno i interesowałem się tym co się w Szwecji.

 

Szwedzi na razie korzystają na dorobku swych pracowitych potomków. Ale kiedyś ta zabawa w "postęp" się boleśnie skończy. I to jest szansa dla nas! Czemu mamy nie zaczaić się za jakiś czas i nie przejąć upadających finansowo pod młotem prawa szariatu Volvów, czy Scanii zamiast Chińczyków?

 

Kwestia odpowiedniego gospodarza i są nasi - chociażby wykształceni, przedsiębiorczy Szwedzi uciekając przed Islamem mogliby przyjeżdzać do naszego kraju i budować naszą gospodarkę, inwestować i otwierać nowe miejsca pracy.

 

I tak paradoks goni paradoks w Szwecji.

 

Szwecja, kiedyś kraj Protestanckiego-Luteranskiego ultra-konserwatywnego fundamentalizmu, gdzie jeszcze do niedawna za wyznawanie innego wyznania w obrebie chrześcijanstwa czy religii bylo karane śmiercią. gdzie ślub kocielny w obecności pastora byl obowiązkiem panstwowym podobnie jak chrzciny. Księża luterańscy posiadali najmniej piątkę dzieci, gdzie rozwód byl traktowany jak wygrana w totolotka, dzisiaj rządy lewackie doprowadziły do moralnego upadku Kościół Szwecji, ale jest iskierka nadziei, że wJego lonie pojawil sie potezny ruch konserwatywny w osobie organizacji Missionsprovinsen, który przypomina ruch Lefebrystow w KrK. Ten ruch ostro sprzeciwia sie ordynacji kobiet na duchownych Svenska Kyrkan, odrzuca bezwglednie śluby homo, zakazuje ordynacji /Swięcen/ na księży luterańskich osoby o skłonnościach homoseksualnych i pedofilskich. Walka niestety jest cieżka.

 

Jeśli to zawiedzie, kraj stanie się kalifatem i zapanują tam w końcu jakieś twarde zasady, za co trzymam od zawsze kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że palenie na stosach miało też miejsce w krajach protestanckich-ale cała zła sława przeszła na katolicyzm, podobnie jak filmuje się do znudzenia zbrodnie nazioli, a nikt nie robi filmu o gułagach.

 

Co by nie mówić o religii chrześcijańskiej-dzięki niej był porządek, zabrakło chrześcijaństwa-został ateizm i róbta co chceta.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co rodowici Szwedzi maja do powiedzenia? Przeciez to lewacka kolonia, nie ma tego panstwa, no może na mapie...

 

Absurd goni absurd, pozwolili sobie, to maja za swoje...

 

Dzis kurs strzelania, jutro kurs wysadzania sie w powietrzu w centrum handlowym...

 

Cala islamizacja jest sponsorowana ciezkimi pieniedzmi, zeby bylo tak jak jest...

 

Szwecja, Francja, Benelux, teraz Niemcy i UK...

 

Te dwa pierwsze juz przegraly wojne...Amerykanscy zydzi doprowadzaja do destabilizacji Europy, co widziny teraz na przykladzie Niemiec..

 

Chca oslabic jak sie da, najsilniejsza gospodarke Europy...

 

Uzaleznic calkowicie od siebie, dlatego zaczeli destabilizowac pewne rejony swiata...

 

Europa ma byc posluszna panom z USA, to pokazuje jak ogromny wplyw maja amerykanie w Europie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, EnemyOfTheState napisał:

http://ndie.pl/szwecja-finansuje-ze-srodkow-publicznych-kurs-strzelania-dla-uchodzcow/



 

Czy w Szwedach rozwinął się jakiś gen samobójstwa, czy co?


 

Dlatego powtarzam - niech giną. Szczególnie po tym, co usłyszałem od jednej szwedzkiej dziewczyny, która gdyby brało ją ze 4 na dwa baty, jeszcze by bardziej wystawiała dupsko i mówiła, że za słabo się stara pomóc uchodźcom w asymilacji. Dla słabych i uległych nie ma miejsca na świecie. Takie są zasady tej gry zwanej cywilizacja.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja opowiem cos, co ostatnio zauwazylem...

 

Wracamnz Polandii, jestem w Londynie i czekam na Aliego...Ali to pakistaniec, sasiad, ma firme taksowek, pobiera odemnie polowe mniej za jazde...? Spoko koles...

 

Dzwonie do niego z lotniska, on mowi ze nie przyjedzie, ale jego brat po mnie wpadnie. Godzina 23...

Czekam, przyjezdza Ismael...Jego mlodszy brat...Opowiada swoje historie, jak to proponowali mu sex w taksowce i inne historie co tam sie na tylnym siedzeniu dzialo...

 

Dochodzimy do sedna, Ismael twierdzi ze UK i caly zachod do moralne dno, z jego slow bylo slychac agresje, chec jakiejs zemsty ale i praktycznie jej pewnosc...Byl spokojny, twierdzil ze Zachod jest spaczony, kiedy juz mialem dodac ze w Islamie, pedofilia i walenie kóz to norma, zauwazylem dziwnym trafem jego blyszczacy sygnet, na sygnecie eidnial napis " Allah" a pod spodem dwie skrzyzowane ze soba maczety...

 

Zamknalem sie...Bo nie wiem gdzie chuj by mnie wywiozl i co on tam mial pod siedzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, VascoDaGama napisał:

Już ktoś porwał kozę z zoo w Szwecji i zgwałcił:

 

http://redicecreations.com/article.php?id=34949

 

ooo a u nas owieczki wola   uuuuu będzie ostry grupen

https://www.youtube.com/watch?v=pUhdNoe3mnE&feature=player_detailpage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzy Grunwald o tym dlaczego wyjeżdża i przeprowadza się ze Szwecji do Polski. O tym jak ma sprawę sądową za złamanie przepisu o krytyce polityki imigracyjnej. Jest też wątek o Breiviku.

Trzeba tylko zignorować pozostałych w tym przede wszystkim ignoranta, o ile nie  przestępcę z PO.

 

http://telewizjarepublika.pl/Zadanie-specjalne-odc-105-201516-naplyw-imigrantow-do-europy,video,2118.html#.VpbW_1LdjIU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest holenderskich mężczyzn ciot przeciwko islamskim napaściom na kobiety.
Jak widać odpowiedzią na seksualną agresję imigrantów względem europejskich kobiet są mężczyźni cioty ubierające się w damskie łaszki. Islamiści mogą tylko się śmiać z żałosnego upadku zachodniej cywilizacji.

Mamy ME w piłce ręcznej u nas. Kapitan szfedóf zapowiadał przed mistrzostwami, ze będzie grał z tęczową opaską na ramieniu. Do tego jak widzimy jednak nie doszło; za to zawodnicy szwecji i niemiec wspólnie potępili występy cheerleaderek w przerwach meczów, nazywając to uprzedmiotowieniem kobiet. 

aaaaaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brzygot napisał:

Ciekawe tylko jak szybko do tego dojdzie. Ciekaw mnie też jak będzie wyglądać Emiraty Szwedzkie przecież z takimi łachmytami to ten kraj dołączy do 3 świata. A oni sami chyba pozdychaja z mrozu bo nie bedzie miał kto się tym zająć.

 

i będzie po problemie

szwedzi wygina,reszte wyrzna

a ppastowane malpy zamarzną i znow polnoc będzie piekna i dziewicza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.