Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
PewnySiebie

Robert Burneika prowadzi ciężarną żonę (ZDJĘCIA)

Recommended Posts

Ostatnio w dziale co Cię wkurza, pojawił się wątek, że Robert Burneika spotyka się z bardzo atrakcyjną dziewczyną, która mogłaby być jego córką!.

Okazało się, że dziewczyna Hardkorowego Koksa jest w ciąży.

Nie byłoby w tym nic dziwnego dla większości z forumowiczów, jednakże jego była żona z którą rozstali się w atmosferze skandalu

oskarżyła Roberta o to, że jest niepłodny!

Co o Tym sądzicie ?

To jego dziecko ?

była żona:

31e6bc65b3f76e77966a85b0a6a26f049bd1ab5d

aktualna partnerka:

a44373c7081cdb1126f050ab0083dda080ff61f1

Zobaczymy jak urodzi, wystarczy spojrzeć na ręce. :)

Jeśli to nie jego to bardzo przykre, bo mimo że gość publicznie nie grzeszy inteligencja, to bardzo pocieszny z niego chłop.

• Like 1

12 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jeśli to nie jego to bardzo przykre, bo mimo że gość publicznie nie grzeszy inteligencja

A skąd taki wniosek, że nie grzeszy? Bo się wygłupia i żartuje? Dla mnie to właśnie świadczy o tym, że to jest kumaty gość. Robi sobie jaja, zamiast zgrywać eksperta. Do ludzi z szacunkiem.

Szanuję gościa i uważam, że jest bardzo ogarnięty.

• Like 6

Posted (edited)

Zszedł z "bomby" to i dzieciaka "strzelił". :). 

Edited by Baca1980
  • Like 3

Ale ulaniec, jaki bebzol omg :D

• Like 1

Może mejsostatyna, którą pozyskiwał z lizania cipek ( jak mówił w wywiadzie z Michałem) poprawiła mu płodność.
Życzę temu panu wszystkiego dobrego, bo pokazał jak dzięki pasji wyrwać się z litewskiej wiochy na salony.

• Like 2

7 godzin temu, Baca1980 napisał:

Zszedł z "bomby" to i dzieciaka "strzelił". :). 

A znasz się na tym temacie? Chodzi mi o to czy sterydy mogą wywołać na stałe bezpłodność nawet po zejściu z bomby?

Posted (edited)

Na "bombie" w większości przypadków strzelasz "ślepakami". Sterydy nie wywołują stałej bezpłodności. Po odstawieniu organizm zaczyna wracać do normy. Oczywiście wszystko zależy jak długo było się na "ON". Według badań dobrze być przynajmniej przez rok "OFF" zanim zabieramy się za "zrobienie" dzieciaka.

Niektóre anaboliki mogą być szkodliwe dla samego płodu. Po za tym będąc na "bombie" i "lejąc" w pannę bez zabezpieczeń też dostarczamy jej pewnej ilości sterydów anabolicznych oraz ich metabolitów. Co może wpływać na jej cykl miesięczny, owłosienie, zachowanie itp.

Edited by Baca1980
  • Like 1

Posted (edited)

Zgrabna ta dziewczyna z tym brzuszkiem i w tych kapciach ale ich dysproporcja fizyczna mnie poraża... :(

Edit:

10 godzin temu, Baca1980 napisał:

...Po za tym będąc na "bombie" i "lejąc" w pannę bez zabezpieczeń też dostarczamy jej pewnej ilości sterydów anabolicznych oraz ich metabolitów. Co może wpływać na jej cykl miesięczny, owłosienie, zachowanie itp.

No, chyba tak jest, jedna z użytkowniczek forum wykazuje chyba cechy jakby spółkowała bez gumy z jakimś samcem-arfa nafaszerowanym anabolikami oraz ....klejem do butów jednocześnie :(

Edited by Bohun
  • Like 1

1 godzinę temu, Bohun napisał:

Zgrabna ta dziewczyna z tym brzuszkiem i w tych kapciach ale ich dysproporcja fizyczna mnie poraża...

Łoj tam łoj tam.

Znalezione obrazy dla zapytania the mountain with wife

• Like 1
  • Haha 1

Jak zejdzie z bombki zrobi dobrze odblok to powinno działać :) a taki gość na pewno wie o co chodzi. Co jak co test DNA bym zrobił. Jak później przyjebie hardkorowe alimenty w dodatku na nie swojego to będzie lipa. :D 

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MoszeKortuxy
      https://wpolityce.pl/polityka/391301-biedron-zalozy-partie-i-uderzy-w-po-i-nowoczesna-moze-powinienem-skupic-sie-na-zbudowaniu-nowej-oferty-politycznej
      Co o tym sądzicie? Piszcie Sądzicie, że podzieli los partii Razem?
      — mówi „Wysokim Obcasom” Robert Biedroń, prezydent Słupska, działacz lewicowy.
      Jak przekonuje były poseł, sam nie ma na dziś planów udziału w wyborach samorządowych.
      — czytamy.
      Potwierdzają się jednak plotki i spekulacje, według których Biedroń lada moment ma ogłosić start nowej partii politycznej.
      — tłumaczy polityk lewicy.
      Zanosi się zatem na scenariusz, w którym partie opozycyjne będą miały dodatkowego rywala - z lewej strony. Katarzyna Lubnauer i Grzegorz Schetyna mogą mieć problemy…

• By Mamanda
      Dobry wieczór wszystkim, którzy trafili na mój wątek.
      Na początku opowiem Wam swoją historię, a na końcu przejdę do sedna problemu, z którym aktualnie się zmierzam. 
               Gdy miałam 14 lat wpadłam w dość toksyczny związek z facetem, który miał ukończone 18. Oczywiście, jako dziecko miałam klapki na oczach i nie widziałam, że nadchodzi coś bardzo złego, poza tym miałam wiele problemów w domu oraz w szkole, przez co uciekałam do niego - czułam się lepiej. Z czasem doszło do momentu, w którym nie widziałam świata poza nim i pomimo tego, że nie mogłam mieć swoich znajomych ani swojego zdania nie potrafiłam go zostawić, brnęłam dalej w tym związku. Doszło do zmuszania do seksu. Dawałam się wykorzystywać seksualnie, pomimo tego, że nie chciałam.
              Koniec końców zostawiłam go, a po jakimś czasie okazało się, że jestem w ciąży. Oczywiście nie ominęły mnie, jak i go sprawy sądowe, w których wypłynęło wszystko co się działo w trakcie i po związku. Miałam trzy decyzję, ale wybrałam urodzenie i wychowywanie dziecka. Tuż po porodzie rozwiązała się sprawa, która odnosiła się z jego wyrokiem - nie spodziewałam się, że dostanie tylko zawiasy, prace społeczne oraz kuratora. Ciężko było się pogodzić z tym, ale jak się okazało po prawie roku przy sprawie o alimentach był lub jest chory psychicznie, dlatego taki wyrok a nie inny. Oczywiście zaznaczałam za każdym razem, że nie zgadzałam się na stosunek, był to po prostu gwałt.  
               Moim aktualnym problemem jest fakt, że miesiąc temu poszłam do nauczyciela, któremu ufałam, mówiąc, że czasami nękają mnie myśli samobójcze, ale nie do tego stopnia by zostawić dziecko, które i tak nie ma ojca. Od tamtego czasu nauczyciel co lekcje potrafił rzucać we mnie bardzo nieprzyjemnymi słowami na forum klasy, doszło do tego, że nawet doczepił się posiadania dziecka w moim wieku i nie uważania na zabezpieczenie się, choć znał moją sytuację. Oczywiście nie myśląc odpowiedziałam mu również bardzo niedojrzale przez co moja mama skończyła w szkole i usłyszała, że jeśli zauważą choć jeden negatywny sygnał idą na policję, a ja sama trafię na oddział psychiatryczny. Nie wyobrażam sobie dnia bez mojego dziecka, więc co powinnam zrobić w takiej sytuacji poza załagodzeniem jej?
    • By wstrzasajaco_przystojny
      Czesc,
      mam wrazenie, ze moja FWB (friend's with benefits, kolezanka/przyjaciolka?) probuje mna manipulowac. Oto moja historia.

Mialem probe samobojcza podczas stanu psychotycznego. Spedzilem ok. 2 tyg. w szpitalu psychiatrycznym. Ze szpitala zadzwonilem do swojej bylej dziewczyny, z ktora nie wiedzialem sie od kilku lat. Zaczela mnie odwiedzac i sprowadzac do rzeczywistosci - kluczowe bylo to ze jej ufalem i rozmawialem otwarcie o swoich urojeniach - do lekarzy nie mialem zaufania, wiec nie byli w stanie rozbroic moich paranoicznych teorii. Po wyjsciu ciagle sie widywalismy, czasami dochodzilo do kontaktow seksualnych (w roznych formach). Wzorzec byl/jest taki: ja iniciuje, ona sie opiera (60% przypadkow). Jesli nie protestuje, to dosc rzadko dochodzi do penetracji, najczesciej konczy sie na masturbacji / oralu. Twierdzi, ze jej opor wynika z przekonan religijnych (chrzescijanka).

Przenosimy sie teraz o rok do przodu. Zaczynam brac coraz wieksze dawki psychodelikow i powoli ponownie wchodze w stan psychotyczny. Nagle ona zaczyna mi opowiadac o swoich fantazjach seksualnych na czacie i osobiscie, mowi ze sie we mnie zakochala (pierwszy raz cos takiego pada z jej ust). Pyta jaka bielizne ma zakladac. Nastepnym razem kiedy mnie odwiedza, realizujemy jej fantazje (bdsm) - byla otwarta nawet na anal. Wazna informacja: miala zgolone wlosy lonowe, chyba pierwszy raz w zyciu widzialem ze jest wygolona. Doszlo do penetracji (w prezerwatywie). Kilka dni pozniej zaczela mi opowiadac ze boi sie, ze zaszla w ciaze. Nie reagowalem, albo lekcewazylem taka opcje jako nieprawdopodobna - szczerze mowiac to nawet nie pamietam jak doszlo do ejakulacji - w gumie, w jej ustach czy gdzie indziej (co jest znamiennym dowodem mojego zamroczenia :D). Jej gadanie ustalo po ok. 2 tyg. Moje objawy psychotyczne tez minely, bo przestalem brac. Jej zachowanie tez wrocilo do normy, tzn stala sie bardziej cnotliwa, przestala tez mowic o milosci.

Kiedy oprzytomnialem to zaczalem sie zastanawiac nad ta sytuacja. Zapytalem dlaczego wtedy sie wygolila. Odp. ze tak jej jest wygodniej, ale w jej tonie slychac bylo zlosc/agresje. Dziwna sprawa, bo skoro depilacja jest taka fajna, to dlaczego depiluje sie tak rzadko? Zapytalem sie tez o jej 'kolege' fotografa, z ktorym spedza duzo czasu i ktory robi jej zdjecia w bieliznie, ktore ona potem wrzuca na instagrama. Nie interesuje mnie czy ze soba sypiaja, bo ustalilismy ze jestesmy w otwartym zwiazku, tzn. poinformowalem ja ze nie interesuje mnie co robi kiedy sie nie widzimy i tego samego oczekuje od niej - zgodzila sie.
      Wracajac do mojego pyt: pytalem czy ze soba sypiaja. Odpowiedzial ze zloscia, ze sie nie dotykaja (co jest klamstwem bo widzialem ich na miescie, szla z nim pod reke - nie zauwazyla mnie). Zanim odp. na moje pyt. kopnela noga spiwor, ktorym byla przykryta. Kolejnosc wyglada tak: moje pytanie, ona kopie spiwor, ze zloscia odp: 'nie, nie dotykamy sie'. Potem pytam: 'jestes rozzloszczona?'. Odpowiada: nie, rzep na spiworze przyczepil mi sie do rajstopy (parafrazujac). Nie obchodzilo mnie to jakos szczegolnie, wiec zmienilem temat.
      Jestem na 95% pewien ze kopnela spiwor, zeby stworzyc 'plausible deniability', tzn. dac sobie droge wyjscia jesli zapytam o jej agresywny ton, zebym nie myslal ze cos ukrywa, bo to podejrzane denerwowac sie, kiedy ktos cie pyta o czlowieka, z ktorym rzekomo nic cie nie laczy.
      Ma tez drugiego 'kolege', z ktorym czasami jezdzi na wycieczki za granice. Opowiada, ze sie brzydzi niektorymi jego zachowaniami, wiec watpie zeby miala z nim kontakty seksualne.

Moje hipotezy:
      - chciala zeby doszlo do stosunku z penetracja (w tym celu mowila o fantazjach, wydepilowala sie)
      - jej celem bylo:
      -- zajsc w ciaze (niskie pdp., moze 10%)
      -- spr. moja reakcje na mozliwosc, ze zaszla w ciaze (60% pdp.)
      -- zajsc w ciaze z kims innym i wmanipulowac mnie w opiekowanie sie cudzym dzieckiem (<1% pdp)

Podejrzewam, ze uzywa mnie i swoich dwoch innych 'kolegow' jako 'projekty', ktore moga kiedys zaowocowac malzenstwem. Nie obchodzi mnie to, bo mam kontakty seksualne z innymi kobietami, poza tym korzystam z relacji z nia na innych poziomach.

Co o tym myslicie? Interesuje mnie informacja zwrotna, szczegolnie dot. mojej analizy sytuacja - czy moje podejrzenia i analiza sa logiczne / prawdopodobne w waszym mniemaniu?

Interesuje mnie tez pomysly jak sprawic, zeby przestala byc taka cnotliwa. Najbardziej interesuje mnie inicjacja seksu z jej strony, bo jak dotad jej modus operandi jest taki, ze zaczyna sie przytulac, calowac mnie, albo mowic nt zwiazane z seksem. Mnie to podnieca i zaczynam inicjowac, a ona wtedy albo 'zezwala' (rzadko), albo sie 'opiera' (czesto). Irytuje mnie, ze zachowuje sie jak pies - ciezko jest zapanowac nad podnieceniem, jak zapewne wiecie.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.