Skocz do zawartości

Influencerki i instagramerki - jak zostać darmozjadem i patologią


Rekomendowane odpowiedzi

Darmozjady i tyle... Obnaża to prawdę o takich ludziach, najlepiej nie robić tylko łazić i żebrać.

Jak połazić po necie to widać że zjawisko jest coraz bardziej powszechne i zaczyna być coraz bardziej męczące.

Takich "dziuń" co nic nie robią poza klepaniem postów co zjadały i wysrały są całe tabuny ....potem się tylko goście bujają i słuchają pierdolenia w stylu...misiu misiu bo "sylfia24" ma taki fajny telefon...też taki chcę, ....a w niedzielę była na frigańskich burgerach ...weź mnie ja też chcę...

( Żarcie potraw zrobionych z odpadów i śmieci zaczyna być modne...tylko że ...oni - ci co to robią ....mają produkty za darmo bo są odpadami wręcz śmieciami, a potem robią z tego jedzenie i sprzedają w foodtrakach.... często nie mając zarejestrowanej działalności czy badań z sanepidu ...ale to tak na marginesie - ostatnio widziałem takiego foodtraka z frigańskim żarciem - zapiekanka jakieś 40 zł....śmiałem się do rozpuku a ludzi tabuny......)

To zło i odmużdza, uczy głupich nawyków i stylu życia trutnia oraz pasożyta.

Jak ktoś chce reklamy....to się sam kontaktuje, albo idzie do agencji reklamowej a takie łażenie to zwykle nagabywanie i żebranie, albo szantaż - bo jak nie to was opiszę że jesteście tacy a sracy....

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wojkr napisał:

frigańskich burgerach

Co to kurwa jest??

 

Ja np kradnę muzykę z sieci. Kiedy dany album podoba mi się, nagradzam wykonawcę kupnem oryginalnego nosnika czy to winyl czy cd. Jezeli jestem w jakieś lepszej restauracji i było ok, chętnie dodam tam te hasztagi czy co tam poproszą. Bo robią dobry "dzob" to wspieram. Ale nie chcę nic za darmo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zenon napisał:

Na YouTube powstają filmy, które mówią że na tych "zawodach" można duże pieniądze zarabiać. Np to: 

Ciekaw ile pań po obejrzeniu tego filmiku wybierze zawód influencerki a ile lakierniczki? :P

Na dobrą sprawę jakieś blacharki sam znam, ale one chyba podchodzą do motoryzacji od innej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno głośno było o jednej takiej "gryposiejce".

 

"Popularność to nie wszystko. Influencerka z 2 mln followewrsów nie dała rady sprzedać 36 koszulek"

https://natemat.pl/274383,ma-2-miliony-followersow-ale-nie-potrafila-sprzedac-36-koszulek

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Co to kurwa jest??

 

Ja np kradnę muzykę z sieci. Kiedy dany album podoba mi się, nagradzam wykonawcę kupnem oryginalnego nosnika czy to winyl czy cd. Jezeli jestem w jakieś lepszej restauracji i było ok, chętnie dodam tam te hasztagi czy co tam poproszą. Bo robią dobry "dzob" to wspieram. Ale nie chcę nic za darmo. 

Nowy trend i filozofia - zbierają odpady i śmieci - bo są to śmieci z marketów, targów ...i z tego co uzbierają robią jedzenie.....

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zuckerfrei napisał:

 

Ja np kradnę muzykę z sieci. Kiedy dany album podoba mi się, nagradzam wykonawcę kupnem oryginalnego nosnika czy to winyl czy cd. 

 

Mam tak samo.

Jak mi się podoba kupuję płytę żeby mieć lepszy dźwięk.

Potem ją zgrywam EAC-iem i sprzedaję :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.