Skocz do zawartości

Ciekawe triki przy robieniu loda?


Princeska

Rekomendowane odpowiedzi

@Princeska weź głęboko do buzi, tak głęboko do gardła, aż poczujesz opór, tak, że poczujesz odruch wymiotny, ale to dobrze, wtedy będziesz miała więcej śliny w buzi, a nawilżenie to podstawa? jak już tak zrobisz to przytrzymaj go w tym gardle ok.5-7sek, albo tyle ile dasz rady, a potem dalej ciągnij i za chwilę powtórz. Kilka takich ruchów, a potem trzymaj do końca i połknij wszystko co wpłynie Ci do buzi ???on się w ten sposób odwdzięcza???nie zostawiaj ani kropelki.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Prostytutki chyba sporo zarabiają, zostań jedną z nich, doprowadź robienie loda do perFFekcji, zostaniesz królową lodów i z łatwością zarobisz na niejeden dom.

Tak sporo zarabiają pod warunkiem że pracują za granicą czyli: UK. DE SCH. i tak dalej. Wtedy Pani zarobi na dom, samochód, a nawet hebanowego Kochanka prosto from Africa-land. Co do głównego  tematu, to dodam, że jest bardzo dużo materiałów w necie na ten temat: filmów, turtoriali, opisów. Trzeba użyć znanej wyszukiwarki internetowej. 

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Legionista napisał:

Co do głównego  tematu, to dodam, że jest bardzo dużo materiałów w necie na ten temat: filmów, turtoriali, opisów. Trzeba użyć znanej wyszukiwarki internetowej. 

Dokładnie (sama kiedyś czytałam poradnik w pdf'ie :D+ partner może ją naprowadzić (myślę, że to ważne) no i najważniejsze to praktyka, obserwacja reakcji. ;)

A i tak to wiele nie pomoże jeśli robienie loda nie kręci danej kobiety-myślę, że żeby to dobrze robić trzeba to po prostu czuć, lubić i robić z przyjemnością i zaangażowaniem.?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.