Skocz do zawartości

Podryw na instagramie


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat ten był pewnie wałkowany wielokrotnie ale jakie znacie panowie dobre sposoby na podryw na instagramie? I nie mówię tu o podrywie jakiejś typowej instagirl która ma setki zdjęć typu: zdjęcia w kiblu, dziubki, filtry i szuka atencji, tylko o ładnej, naturalnej dziewczynie z tej samej miejscowości. Dodam że sam z instagramu praktycznie nie korzystam co utrudnia nieco kontakt na tym portalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, VanHooijdonk napisał:

Wiem, że temat ten był pewnie wałkowany wielokrotnie ale jakie znacie panowie dobre sposoby na podryw na instagramie? 

Zły pomysł, zasadnicze pytanie jakie mi przychodzi to po co to robić? Przecież będą tego gorsze efekty niż na portalu randkowym.

2 godziny temu, VanHooijdonk napisał:

I nie mówię tu o podrywie jakiejś typowej instagirl która ma setki zdjęć typu: zdjęcia w kiblu, dziubki, filtry i szuka atencji, tylko o ładnej, naturalnej dziewczynie z tej samej miejscowości.

Chłopie na jakim świecie ty żyjesz? Myślisz, że po co ona ma instagram jak nie w celu uzyskania atencji? Filtry i dzióbki są dewizą Karyn, dlatego co sprytniejsze samiczki ich nie stosują. Jednak cel posiadania przez dziewczynę instagrama jest ta sama potrzeba atencji i lewarowanie sobie ego.

No ale masz rację ona taka nie jest ta myszka jest inna niż inne. :D

 

Chcesz być jednym z dziesiątek śliniących się do jej zdjęć orbiterów? Na pewno dostaje dużo komentarzy i wiadomości od takich jegomości.

Jedyny sposób to spróbować wpaść na nią na mieście i próba zagadania, może wpadniesz jej w oko i pójdzie to dalej.

Jeżeli miejscowość jest nieduża to szansa na takie spotkanie jest dość spora. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, VanHooijdonk said:

Dodam że sam z instagramu praktycznie nie korzystam co utrudnia nieco kontakt na tym portalu. 

Wróć jak będziesz miał przynajmniej 100 000 obserwujących i przynajmniej kilka fotek z celebrytami, dobrymi samochodami i na wypasionych wakacjach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podryw na insta jest możliwy, z tym, że głównym założeniem tego portalu jest dowartościowywanie się, więc trzeba mieć na to jakiś ciekawy patent. Szczerze mówiąc, nie wpadłem nigdy na pomysł, żeby robić to tam, ale znam gościa, który tak działa i to z całkiem niezłym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bassfreak napisał:

Zacznijmy od tego że jak nie masz dobrej facjaty tak 7/10 wzwyż to nawet nie startuj do wyrywania lasek w necie bo się grubo przejedziesz.

To prawda, ale możesz nadrobić wizerunek swoją osobą.

Zamiast dodawać foty klaty, facjaty, drogiego samochodu czy inne tego typu, które przyciągają puste laski lepiej stosować taktyke pokazywania interesujących rzeczy.

 

 

Odwróćmy sytuację:

Widzisz profil laski, której profil to same selfie + zdjęcia z wycieczek ( 90% lasek na tinderze/badoo ma wpisane zainteresowanie - podróże )

Czy taka osoba wydaję się interesująca? Dla mnie nie.

Zależy czego szukasz.

 

Ja osobiście od niedawna wróciłem na tindera/badoo i mam jasno sprecyzowany target.

Olewam wszystkie laski, które nie są w jakiś sposób interesujące.

Zdjęcia siebie, w lustrze, wypięta dupa, półnagie, brwi malowane od ekierki - żegnam.

Niestety powyższych jest większość i trzeba dużo cierpliwości i dobrego filtrowania Pań.

 

Jedyne, którym daje lajka/serce czy inną formę atencji to takie, które mają jakieś realne zainteresowania.

Takie, z którymi chciałbym spędzać czas.

Nie ważne jakie mają zainteresowania, po prostu chce żeby były ważne dla tej osoby.

Pokazuje to, że kobieta ma jakieś cele, rozwija się w jakiś sposób, ma życie poza szukaniem atencji od facetów, inwestuje czas w siebie.

Najbardziej plusuje aktywne zainteresowania, do tego jak dziewczyna ma normalne, z dozą dobrego smaku zdjęcia to dobrze o niej świadczy.

 

Jakie są tego plusy? Sparowuje mnie z dziewczynami, którymi jestem realnie zainteresowany.

Mój profil również pokazuje głównie moje pasję / zajawki więc zainteresuję osoby o podobnych oczekiwaniach.

 

 

Tak jak w filmiku powyżej, dodając na insta relacje z tego co robisz, pokazujesz że to nie jest tylko na pokaz żeby zrobić foteczke i się polansować, tylko systematycznie poświęcasz czas na siebie, swoje pasję i to jest dla Ciebie ważne. Są kobiety, które takie podejście wysoko cenią. Oczywiście mówimy tu o takich, które chcą czegoś więcej niż bankomat i dawacz atencji.

 

 

Edytowane przez 17nataku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle chcesz wykorzystać narzędzie typu Instagram. Najlepiej mieć fake konto i przeglądać np. Relacje. Wówczas wiesz gdzie spędza czas - będzie gdzieś w pobliżu lub na jakieś imprezie, uderzasz tam. Później panna nawet jeśli pomyśli, że ją stalkowałeś, to zobaczy w historii, że nie mogłeś widzieć jej relacji więc to po prostu czysty przypadek. 

 

Podryw na instagrama rzadko przechodzi. Równie dobrze mógłbyś do niej napisać na Facebooku a efekt byłby lepszy. Spuszczanie się nad jej zdjęciami tudzież rzeczami z relacji jest sztuczne i od razu odkrywa zamiary samca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.