Skocz do zawartości

Czemu w XXI wieku kobiety znajdą się "głęboko w dupie"


Rekomendowane odpowiedzi

Nie marudź red, jest Opel Astra i jest Audi A8 xD  Każdym segmencie znajdą się klienci, a zainteresowanie lalką niezależnie czy za 1200$ czy za 8000$ stracisz po orgazmie tak samo xDDDDD

 

Akcja:

 

- To pokochamy się dzisiaj?

- Nie mam ochoty Misiu......

- No to się posuń, bo wyciągam lalę xDDDDDD

 

Ciekaw jestem długofalowego wpływu takiego postępowania na psychikę kobiety xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa, a przykładem niech będą buty sportowe z firmowego sklepu i dyskontu. Komfort na nogach naprawdę dla mnie podobny. Pumy 300pln, Dunlop 59zł.  Obie pary i tak za 1000km (jakieś 4m-ce) polecą do kosza....

Więc po co przepłacać? xD

 

Bogaci nie tylko są bogaci dlatego że wiedzą jak zarabiać, ale wiedza też jak wydawać xD A "lepsza" opcja to wykończenie detali i trwałość i wewnętrzny układ szkieletu(stawy). Swego czasu, przeglądając forum tematyczne "real doll", czytałem opinię ludzi z US że te najdroższe modele mają wartość partnerki dla estetów, i muszą być bardzo trwałe bo są przebierane, kąpane, mają robiony makijaż itp.

Poziom satysfakcji wrażeń seksualnych natomiast prawie taki sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my tu mówimy o towarze czysto konsumpcyjnym, który ma nam dawać przyjemność i w domyśle zastąpić panie, które częstokroć są dużo droższe  :P Niech lalka wytrzyma 5 lat i kosztuje 25 000 pln, masz 5000 na rok, po przeliczeniu na miesiąc i tak wychodzi taniej niż tufty i w chuj taniej niż żona  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też mieć 5 lalek po 5000 pln xDDDD No i weź pod uwagę że bariera wejścia zdecydowanie bardziej przystępna xD

 

red, jest ok xD Ja wiem, punkt widzenia zależy od poziomu dochodu.......... Ale ja choć lubię wygodę, patrzę teraz inaczej przez pryzmat wydatków. Naprawdę można nieźle je optymalizować osiągając wysoki stopień satysfakcji. Trzeba czasem inaczej spojrzeć :)

 

Choć nadal jestem ciekaw wpływu na psychikę kobiety z poprzedniego żartu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej matematyki cennik usług%-)alimenty powinny byc opodatkowane.chyba ze kumasz cos wiecej.albo widzisz cos czego nie postrzegam%-)

 

Prosta sprawa - przecież zawsze podkreślasz, że jak trafisz na odpowiednią, to pierwsze co zrobisz, to pierścionek na palec i przed ołtarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saint - Ja nie inaczej patrzę np. kupuję "nową" nieruchomość poluję na takie do remontu albo z licytacji komorniczej. Później biorę urlop, paru kumpli doprowadzam do ładu. Czasami może wyjść nawet za połowę wartości.

 

Tak samo auto, dla mnie optymalny zakup to 4 letnie, nie chcę w chuj kasy na nowym tracić.

 

Generalnie wszystko co kupuję dla siebie zazwyczaj celuję opcję z jak najlepszym stosunkiem jakość - cena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko co kupuję dla siebie zazwyczaj celuję opcję z jak najlepszym stosunkiem jakość - cena. 

 

To bardzo dobrze xD Czyli kupiłbyś 4 letnią używaną lalkę z najwyższej półki (8000$) za 5000 pln, czy nową "popelinową" za 5000 pln? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kupiłem 3 miesiące temu bmw x1 rocznik 2011.

 

Gratuluję xD Życzymy miłego użytkowania xD

 

Lalka to ta sama grupa przedmiotów jak szczoteczka do zębów wolał bym mieć własną  :lol:

 

Każdy dobry stomatolog powie Tobie, że nie ma co przepłacać za szczoteczkę, ale trzeba ją często zmieniać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajny ten pierwszy wpis.
Ale jest jedno ale - zarówno tabsy jak i lalki to wytwór techniki, czyli oprócz kasy w grę wchodzi cała masa upierdliwości związanych z eksploatacją, poczynając od efektów ubocznych, okresów gwarancyjnych, autoryzowanych serwisów, testów na zwierzętach, odpadów poprodukcyjnych, monopolu na rynku, czy finalnie (zwłaszcza w przypadku tabsów) możliwości ukrytego niszczenia zdrowia człowieka.

O ile z samymi założeniami tych dwóch koncepcji w sumie bym się zgodził, to problemem jak zwykle będzie dysproporcja na linii plan-wykonanie.

Plus nie zapominajmy o absurdach ustawodawczych w imię których x lat po wprowadzeniu mega odjebancyh sztucznych lal, organa ustawodawcze mogą zdecydować się że w przypadku wymiany lalki na nowy model zaistnieje uzasadniony obowiązek alimentacyjny na model poprzedni, które to alimenta naturalnie trafią do kieszeni korpo które owe lalki produkuje. Wachlarz zmiennych dzięki którym możemy zostać ponownie kopnięci w dupę jako płeć jest tak ogromny że nawet nie chce mi się o tym myśleć.

To tyle z malkontenctwa na temat tabsów i lalek.

Żeby nie było, że tylko biadolę i nudzę, to napisze na koniec coś wesołego.
Pomijając nowinki techniczne to z tytułem wątku na obecny stan mojej wiedzy zgadzam się w 100%. Zakładając, że obecny ucisk jaki wywiera na mężczyzn machina feminazistyczno-medialno-ginocentryczna to cały ten burdel całkiem niedługo może pierdolnąć z wielkim hukiem. Kto wie, czy nie stanie się to przy akompaniamencie przemarszu czcicieli Allaha przez Europę, lub innej podobnej w charakterze inwazji.
Płeć 'ładna' jeżeli chodzi o świadomość tych nadchodzących wydarzeń jest tak daleko w tyle, że już jej nie widać z naszego punktu widzenia. A procent mężczyzn, którzy wychodzą spod romantycznej indoktrynacji będzie się z czasem zwiększał wprost proporcjonalnie do siły ucisku jaki jest wywierany ze strony hien i modliszek. To forum jest tego najlepszym dowodem. Kobiety nie znajdą się w dupie przez tabsy i lalki, ale przez to , że za jakiś czas mężczyźni w swojej masie sami zaczną dostrzegać całkowity bezsens podtrzymywania tradycyjnego modelu rodziny w obliczu wszechobecnego aparatu propagandowego wg którego są traktowani jak niewolnicy. To może być bliskie określeniu 'bunt samców beta'.

Biorąc to pod uwagę skupiłbym wszystkie działania mające polepszyć własny byt na tej planecie w szeroko pojętym obszarze samorozwoju (wliczając obsługę broni palnej). Inwestowanie we własne umiejętności i wiedzę zamiast liczenie na gwiazdkę z nieba pod postacią pigułek lub sztucznych lalek to jest wg mnie jedyna skuteczna metoda aby przeżyć swoje życie radośnie i lekko nie martwiąc się o jutrzejszy dzień.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinie się nowy segment usług, bo te lale trzeba po skorzystaniu umyć, zdezynfekować itp

Nie każdego też będzie stać na zakup,  część facetów zechce spróbować, czy im to odpowiada, a to zadanie dla firm wynajmujących. 

 

Ja jednak preferuję z żywą lalą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na jakiejś anglojęzycznej stronie, że feministki sprzeciwiają się powstawaniu/udoskonalaniu/rozpropagowaniu tych lalek ultra realistycznych, bo to rzekomo umacnia stereotypową rolę kobiety w społeczeństwie jako służącą tylko do seksu.

 

Czyli tłumacząc na polski grozi zauważalnym zmniejszeniem się ilości orbiterów, mentalnych tamponów, podnóżków

i tym podobnych szumowin.

 

To samo co z piętnowaniem korzystania z usług cór koryntu.

 

Dla mnie te zabawki to abstrakcja ale hamowanie takich projektów rzeczywiście pokazuje to kupczenie dupą i strach przed umniejszeniem wartości tej formy szantażu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.