Skocz do zawartości

Czemu w XXI wieku kobiety znajdą się "głęboko w dupie"


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Endeg said:

Na panie lekkich obyczajów w austriackiej stolicy padł iście blady strach. Ależ tak, jest się czego bać, bo wolny czas samca umili wiele potrafiąca, jęcząca Samanta. Rewolucja już na progu, ani się obejrzymy jak sztuczna dama do towarzystwa będzie powszechna jak smartfon. A bogatsi z nas będą mieć na pęczki, do wyboru, do koloru. :)

 

http://wolnosc24.pl/2017/09/09/dramat-austriackich-prostytutek-nadciaga-jeczaca-samanta-zobacz-co-potrafi-niesamowity-sex-robot-video/

czekać tylko na robota z arduino/raspberry do którego można kupić wymienialne części:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2015 o 14:52, Mosze Red napisał:

- Samiec będzie decydował kiedy i z kim chce mieć potomstwo (i gwarantuję paniom że podłapiemy wasz slogan "moje ciało mój wybór" :D )

 

- Kobiety chcące mieć potomstwo będą się bardzo musiały starać o partnera, który zechce im to potomstwo dać.

 

- Wymagania mężczyzn wobec kobiet bardzo wzrosną, w tym momencie my zmienimy się w grupę kontrolującą rozród społeczeństwa.

Mylisz się pod tym względem, trend jest inny, co świetnie obrazuje film dokumentalny Szwedzka teoria miłości

 

 

Facet założył w Szwecji firmę pomagającą kobietom zostać samotnymi matkami. Mechanizm działa tak, że najpierw logują się na specjalnej stronie gdzie mają filmiki z dawcami nasienia, którzy swoją pracę traktują niczym misję. Wybierają odpowiedniego, firma przywozi im kurierem zamrożoną spermę wraz z przyrządem do zapłodnienia. Założyciel firmy chwali się nawet na filmie, że to doprowadzi do całkowitego zaniku męskości.

 

Nie ma tutaj znaczenia poziom czy rozpowszechnienie coraz to nowszych środków antykoncepcji. Wraz z rosnącym poziomem dupowatości mężczyzn, znajdą się całe hordy gotowe za niewielką opłatą bądź non profit doprowadzać do zapłodnień na życzenie, zrzekając się przy tym wszelkich praw.

Edytowane przez Mr.Meursault
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się mylę, samiec jest dysponentem spermy więc będzie decydował czy ją udostępnić czy nie. 

 

Zawsze kobieta musi się starać i stara się jak jest wartościowy facet, sperma nieudaczników za friko tego nie zmieni.  Laska będzie chciała mieć potomstwo z wartościowym samcem, a nie fast food kupiony przez internet.

 

Ponadto skończy się  socjal i 'szwedzki raj' nie będzie sponsorowania zachcianek pań przez społeczeństwo i wszystko wróci do stanu pierwotnie naturalnego, zawsze wraca. 

 

Zjawiska opisane w tym filmie, są charakterystyczne dla cywilizacji schyłkowych <-- czytaj - wszystko się zawali, przyjdą barbarzyńcy, przejmą użyteczne/ praktyczne rzeczy i zwyczaje, reszta pójdzie w zapomnienie.

 

I się cały cykl zacznie od nowa.   

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosze Red napisał:

Zjawiska opisane w tym filmie, są charakterystyczne dla cywilizacji schyłkowych <-- czytaj - wszystko się zawali, przyjdą barbarzyńcy, przejmą użyteczne/ praktyczne rzeczy i zwyczaje, reszta pójdzie w zapomnienie.

 

I się cały cykl zacznie od nowa.   

To akurat prawda, tyle że zmiana nie będzie miała wiele wspólnego z tą czy inną techniką antykoncepcji, ale z wywróceniem całego porządku gospodarczego/społecznego. A dopóki to nie nastąpi rozmaite eksperymenty typu firmy zapłodnieniowe będą się rozwijać w najlepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już niebawem rynek lal dla mężczyzn będzie przynosił większe zyski niż sprzedaż lalek dla dziewczynek.;)

Problem zaś robi się w temacie wypożyczania i współdzielnego korzystania z seks-robotów. 

 

http://www.rp.pl/Biznes/309219956-Chiny-zakazaly-wspoldzielenia-sex-lalek.html#ap-1

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg skoro na tak gigantycznym rynku jakim są Chiny zakazali współdzielenia, to aby branża przynosiła zyski ulegnie optymalizacji. 

 

Produkcja będzie masowa, czyli tańsza, żeby cena końcowa była przystępna dla indywidualnego klienta, do tego będą konkurować różne firmy co zaowocuje nowymi rozwiązaniami technicznymi i poprawą jakości.    

 

Rynek się dostosuje. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niewidzialni mężczyźni i panie, które walczą same ze sobą by nie powiedzieć co naprawdę myślą:

 

 

Ciekawa jest mowa ciała niektórych pań w przypadku odpowiedzi na niewygodne pytania. Tylko jedna w sumie nie wciskała kitu, niemniej materiał można oglądnąć i wysnuć jakieś wnioski ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Rnext ale zobacz, jaka piękna jest różnica pomiędzy mówieniem o sex-robotach dla pań, a sex-robotach dla mężczyzn ;) Tylko skoro są to nowoczesne i wyzwolone kobiety to pytanie brzmi, kto im to kupi? A może sobie ukradną? A skoro taki robot nie będzie na nie zarabiał to znaczy, że będą żyć miłością do niego? Ot zagadki :D

54fafcfa8b5f6ce3cd7946aba14a9b05.jpg

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 17.09.2017 at 5:18 PM, Mosze Red said:

wszystko się zawali, przyjdą barbarzyńcy, przejmą użyteczne/ praktyczne rzeczy i zwyczaje, reszta pójdzie w zapomnienie.

Tyle tylko, że tamtejsi "barbarzyńcy" nie przejmą nic użytecznego i wszystko pójdzie w zapomnienie. Pamiętaj, że Islam już wiele razy pokazał czym jest i w tej kwestii (przejęcia technologii) jest od 14 wieków taki sam - wszystko niszczy nic nie pozostaje. Islam to jedyna znana światu/historii ideologia, która cofa się w rozwoju cywilizacyjnym. Owszem rozszerza & rozmnaża się ale tylko kosztem podbijanych terenów/ludów. Sam Islam w stanie ustalonym jest bardzo stabilny - stabilnie zbankrutowany. Zauważ, że jeśli nic nie podbijają to popadają w ruinę. W rezultacie w dłuższej niż jedno (słownie 1) pokolenie perspektywie to będzie katastrofa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja myślę, że ciekawie może być kiedy postęp dotknie też kwestii ciąży i karmienia. 

 

1. Syntetycznie produkowanie mleka.

2. Implantowanie płodów - dlaczego nie wykorzystywać by ciał kobiet po śmierci mózgowej, do "donoszenia" ciąży. Mogłoby to też rozwiązać problem aborcji. Nie chcesz dzidziusia, przerzucamy go do "żywego inkubatora". Tatuś chce. 

3. Stworzenie sztucznej macicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piter_1982 napisał:

1. Syntetycznie produkowanie mleka.

2. Implantowanie płodów - dlaczego nie wykorzystywać by ciał kobiet po śmierci mózgowej, do "donoszenia" ciąży. Mogłoby to też rozwiązać problem aborcji. Nie chcesz dzidziusia, przerzucamy go do "żywego inkubatora". Tatuś chce. 

3. Stworzenie sztucznej macicy.

To już nie jest taka odległa przyszłość. Badania na zwierzętach dały dobre rezultaty. Jak na razie plan jest na "przenoszenie zagrożonych ludzkich płodów" ;) ale to już tylko krok do "homo ex machine" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/14/2015 at 2:52 PM, Mosze Red said:

Ostatnio przeczytałem kilka artykułów, i mam kilka refleksji na temat rozwoju medycyny i technologii w ciągu najbliższych dekad i jak to wpłynie na rozwój relacji damsko - męskich. Napiszę o przełomowych wynalazkach, które wpłyną na całą ludzkość w ogólności, a życie samców w szczególności.

Zaznaczam iż jest to tylko mój pogląd, moja wizja przyszłości, mogę się mylić, a może okażę się wizjonerem ;) .

 

1. Piguka antykoncepcyjna dla mężczyzn

 

Czekamy na to jak na zbawenie, będzie to przełomowy wynalazek z kilku powodów.

 

 - Da mężczyznom kontrolę nad własną płodnością, wyeliminuje prawie wszystkie tak zwane wpadki. Gwarantuję paniom że zorganizowany facet , nie zapomni wziąść dropsa w terminie :D i będzie dropsików pilnował żeby nikt nie podmienił na aspirynkę.

 

- Samiec będzie decydował kiedy i z kim chce mieć potomstwo (i gwarantuję paniom że podłapiemy wasz slogan "moje ciało mój wybór" :D )

 

- Kobiety chcące mieć potomstwo będą się bardzo musiały starać o partnera, który zechce im to potomstwo dać.

 

- Wymagania mężczyzn wobec kobiet bardzo wzrosną, w tym momencie my zmienimy się w grupę kontrolującą rozród społeczeństwa.

 

Oczywiście dalej będzie miało miejsce kuszenie sromem tyle że będziecie domagać się otwarcie małżeństwa i zaplodnienia, wróci do łask nie rozkładanie nóżek do ślubu (bo wiadomo, że jakikolwiek facet, który kontroluje swoją płodność na ewentualne potomstwo zgodzi się dopiero po ślubie), kobiety o dużej wartości (czytaj ładne i młode) jakoś sobie poradzą, mam tu na myśli 9/10, 10/10 może obrotniejsze 8/10 , ale reszta będzie miała nie fajnie.

Więc gra będzie musiała wskoczyć na wyższy level, już nie będzie seksu za poświęconą uwagę i emocje, jeśli kobieta będzie chciała potomstwa będzie musiała tak umiejętnie operować żeby sex był zapłatą za ślub i potomstwo, a nie inne benefity.

 

Panowie ale tu przyjdzie z pomocą kolejny wynalazek.

 

2. Sex roboty.

 

Już dziś sex lalki wyglądają zupełnie inaczej niż gdy pojawiły się pierwszy raz, facet z odpowiednio zasobnym portfelem może za odpowiednio wysoką kasę nabyć lalkę, która wygląda jak żywa kobieta, ba może dopasować zamówienie do swoich gustów, pod względem wzrostu, wyglądu, koloru oczu, skóry, można określić praktycznie wszystkie parametry fizyczne, łącznie z ciasnością i głębokością, zakres pracy stawów w takich zaawansowanych sex zabawkach jest już naturalny. Lepsze modele utrzymują naturalną ciepłotę ciała.

 

Oczywiście można powiedzieć to nie żywy człowiek, zgadzam się z tym. Jednak postępujący rozwój automatyki z czasem zapewni możliwość poruszania się, natomiast rozwój SI doda możliwość prowadzenia konwersacji, komunikacji z właścicielem, dostosowania się do jego potrzeb i upodobań.

 

Z czasem sex lalki przeobrażą się w sex roboty, upodobnią się do ludzi nie tylko w sferze sexu, otrzymają inne funkcje, jak prowadzenie rozmów na interesujące tematy, funkcje gotowania czy wykonywania prostych prac domowych, zapewne będą potrafiły zdiagnozować problemy zdrowotne jak zawał czy udar i wezwać pomoc.

 

Generalnie rozwój takich maszyn będzie dążyć do tego iż otrzyma się sztuczną kobietę z jej wszystkimi zaletami dając jednocześnie przewagę w niektórych aspektach nad żywymi partnerkami. Zero zmarszczek, zero starzenia, zawsze chętna na seks, zaawansowane roboty będą rozmawiać z facetami na tematy, które ich interesują, a nie będą nazwijmy to "pierdolić od rzeczy" :P . Nie będą zazdrosne (chyba że lekką zazdrość zażyczymy sobie jako element oprogramowania), będą tanie w utrzymaniu, spełnią wszystkie te same funkcje jakie spełnia żywa kobieta. Jeśli znudzi nam się opakowanie, a oprogramowanie będzie odpowiadać zmienimy skorupę na inną np z niebieskookiej blondi na seksowną azjatkę lub mulatkę z tym samym softem i hardwearem przeniesionym z jednej maszyny do drugiej

 

Oczywiście na początku ceny takich maszyn będą wysokie, jednak z czasem wejdzie masowa produkcja, tańsza technologia produkcji itp. i staną sie przystępne i powszechnie dostępne. prawie zapomniałem spadnie ilość chorób wenerycznych w społeczeństwie.

 

Do czego to wszystko doprowadzi jak zmieni się świat:

 

Oj zmieni się i to bardzo, nie będzie łapania na dziecko = spadek liczby małżeństw, nie będzie szantażu na dupę bo facet pójdzie do salonu tak jak dziś wybiera nowe auto wybierze nową lalę albo 2 jeśli ma taki kaprys.

Spadnie ilość urodzeń dzieci, nie uważam że to złe jest nas ponad 7 miliardów :P

 

Męskie nasienie stanie się towarem pożądanym, deficytowym i bardzo cennym. Im lepszy samiec, bardziej przystojny, majętny, zaradny tym jego plemniki będą miały wyższą wartość, która przełoży się na realną wartość rynkową. Ile kobiet chciało by mieć dziecko ze słynnym sportowcem, zamożnym biznesmenem, wybitnym naukowcem czy astronautą ?

Kobiety będą musiały zacząć zdobywać środki, aby móc pozwolić sobie na komfort posiadania dobrego potomstwa i zdobycie nasienia o wysokiej jakości.

Mężczyźni będą sprzedawać nasienie czy też poprzez banki spermy czy indywidualnie na zasadzie umów cywilno prawnych. bez odpowiedzialności za potomstwo, która to odpowiedzialność spłynie na kobiety.

 

Jasnym jest że niektóre kraje (socjalistyczne) będą chciały to regulować , zmuszać mężczyzn do oddawania spermy, wprowadzić wręcz przymus prawny połączony z sankcjami, lecz niestety socjaliści z postępem zawsze przegrywają, taka prawda :P

Autorytety moralne wywodzące się z religii wszelakich też będą protestować, a szczególnie kościół katolicki, pocieszę was historia pokazuje iż kościół katolicki w kwestiach obyczajowych zawsze przegrywał.

 

Oczywiście będzie jakaś grupa samców preferujących dalej żywe kobiety i związki, ale to będzie tak jak z elektroniką. Prawie wszyscy mają teraz nowoczesne komputery lub konsole do gier, jest jakiś niewielki odsetek miłośników starych, prymitywnych commodore 64 , amiga, zx spectrum, ale to są promile w stosunku do całej populacji.

 

Role się odwrócą, mężczyzna stanie się panem własnej płodności, nastąpi dzień kupczenia dupą, dzień babskiego lamentu i zgrzytania zębów.

 

Stawiam że to się wydarzy na przestrzeni 30 max 40 lat.

 

Jeśli ktoś myśli że nie mam racji jego sprawa, jednak popatrzcie większość wynalazków, które powstały jedynie w umysłach scenarzystów i autorów sf w latach 70 i 80 dziś jest częścią naszej codzienności. My już żyjemy w przyszłości, ona nadeszła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś w błędzie w tej wojnie nie będzie wygranych, jeśli spadnie dzietnośc, to na starość nikt ci nie pomoże, nie będzie kto miał zarobić na państwową emeryture, prywatne fundusze, wynająć mieszkania, uleczyć w szpitalu, więc zapomnij. Jesli dzietność spada, to mamy depopulacje, i z automatu masz śmierć starszych ludzi. Mało tego w śród starszych ludzi wzrośnie konkurencja o młodsze partnerki bo będzie mniej. Ogólnie system chyli się ku upadkowi, bo odchodzi od religii. Przed II wojną światową też była fascynacja osiągnięciami technologicznymi, nie trwała ona zbyt długo, teraz też będzie. Nie czytaj ani redpilla, ani feministek. Zasada dziel i rząd. Ogólnie jesteś w d...........

Nie będzie piłkarz ani ich fanów, a stadiony będą puste. Nie bądź idi.......... jeśli odchodzimy od religii to automatycznie mamy wojne, historia już to pokazała. Może się zdarzyć tak że jak ty będziesz się bawił tym sex robotem, to przyjdzie wyznawca innej kultury który ma więcej dzieci, i cie skróci o głowe. 

a kobiety owszem znajdą się w d... ale to dlatego że będzie dużo bezdzietnych kobiet po 30, 40 które będą miały cięzej znaleźć partnera, a rywalizacja będzie cięzka, i większośc mężczyzn bedzie zainteresowana tylko sex........ ogólnie natura, Bóg nie lubi próżni, człowiek nie wygra z tym, i dojdzie do wojen, tak ja teraz jest w chinach. Indiach więcej mężczyzn niż kobiet,  tak samo będzie ze starymi ludzmi gdy będzie mniej dzieci. Staną się obciążeniem dla systemu, co będzie równoznaczne z ich śmiercią. Wystarczy popatrzeć co jest teraz, niby technologia jest zawansowana, latamy w kosmos. A podczas pandemii służba zdrowia w Polsce bankrutuje, nie ma respiratorów, pięlęgniarek. Wygra ten kto zachowa czystość moralną i religijną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tylkochwila133 

 

- ja nie liczę i nigdy nie liczyłem na państwową emeryturę, wiedziałem już ponad 20 lat temu, że ten system się załamie

 

- mam dość środków, żeby sobie spędzić emeryturę pod dobrą opieką w dowolnym wybranym miejscu na świecie

 

- depopulacja to jest pieśń odległej przyszłości i po części mit (ludzi na ziemi przybywa, a nie ubywa) co najwyżej mogą się "zwinąć" określone grupy narodowe co jest normalnym procesem jak popatrzysz na dzieje ludzkości

 

- ja i tak nie będę siedział w tym państwie, ba nawet na tym kontynencie jak będę emerytem 

 

- ostatni raz korzystałem z tzw. państwowej służby zdrowia jeszcze jak był PRL później zawsze z prywatnej, po pierwsze bo minie stać, a po drugie, bo lubię jak jest szybko, miło i fachowo 

 

- religie też się zwijały, jak popatrzysz na dzieje ludzkości 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tylkochwila133 napisał:

jeśli odchodzimy od religii to automatycznie mamy wojne, historia już to pokazała.

Taaa, a bo wojna to nowy wynalazek. A religie są gwarantem braku wojny :P Dobry żart. Jakoś w mega "religijnym" średniowieczu, napierdalali się non stop o byle gówno. Z resztą faszyzm czy komunizm mają znamiona religii.  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Mosze Red said:

@tylkochwila133 

 

- ja nie liczę i nigdy nie liczyłem na państwową emeryturę, wiedziałem już ponad 20 lat temu, że ten system się załamie

Ale płacisz składki świadomie lub nie

1 minute ago, Mosze Red said:

 

- mam dość środków, żeby sobie spędzić emeryturę pod dobrą opieką w dowolnym wybranym miejscu na świecie

Jakie to środki ? Papierek z dodruku ? Złoto którego nie można zjeść ? czy może mieszkanie do wynajęcia dla duchów ?

 

1 minute ago, Mosze Red said:

- depopulacja to jest pieśń odległej przyszłości i po części mit (ludzi na ziemi przybywa, a nie ubywa) co najwyżej mogą się "zwinąć" określone grupy narodowe co jest normalnym procesem jak popatrzysz na dzieje ludzkości

aha,

 

1 minute ago, Mosze Red said:

- ja i tak nie będę siedział w tym państwie, ba nawet na tym kontynencie jak będę emerytem 

Tylko widzisz kiedyś sytuacja się może zmienić, i niektóre kraje narody nie będą chciały przyjmować starców, bo oni są obciążeniem dla tamtych systemów też, już tak się dzieje gdy ktoś się stara o wize, młody zawsze ma łatwiej

 

1 minute ago, Mosze Red said:

 

- ostatni raz korzystałem z tzw. państwowej służby zdrowia jeszcze jak był PRL później zawsze z prywatnej, po pierwsze bo minie stać, a po drugie, bo lubię jak jest szybko, miło i fachowo 

No i dobrze, z tym że jak demografia spada, a więcej jest osób starszych to i prywatna ci nie pomoże

 

1 minute ago, Mosze Red said:

 

- religie też się zwijały, jak popatrzysz na dzieje ludzkości 

 

 

nie chodzi o sam kościół jako konstytuacje, ale zasady z ksiąg religijnych, one są cały czas te same, zmieniają tylko nazwy, Stary testament w bibli, Koran, Tora, pięcioksiąg, Zaratusztrianizm itd. to wszystko jest ze sobą powiązane.

 

7 minutes ago, Garrett said:

Taaa, a bo wojna to nowy wynalazek. A religie są gwarantem braku wojny :P Dobry żart. Jakoś w mega "religijnym" średniowieczu, napierdalali się non stop o byle gówno. Z resztą faszyzm czy komunizm mają znamiona religii.  :blink:

 

Bo co jakiś czas łamali zasady i odchodzili od religii, stąd odwalało im i się doprowadzali do zbrodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Ale płacisz składki świadomie lub nie

 

To są grosze. 

 

6 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Jakie to środki ? Papierek z dodruku ? Złoto którego nie można zjeść ? czy może mieszkanie do wynajęcia dla duchów ?

 

- sytuacja w jakiej złoto czy kamienie szlachetne przestają mieć wartość to sytuacje ekstremalne, strefa wojny i to ciężkiej, ewentualny problem ze zbywalnością takich rzeczy może być bardzo krótkotrwały ba bardzo ograniczonym terenie, tyle  w temacie (sytuacja może się zmienić za jakieś 120 -150 lat jak zaczniemy komercyjnie eksploatować to co fruwa w przestrzeni kosmicznej, ale w tedy idc. i tak już w proch się obrócę)

 

- mieszkania pod wynajem, pisałem już o tym lata temu na forum, że sukcesywnie się ich pozbywam i pieniądze wkładam w nieruchomości komercyjne, tak samo rozkładam kapitał pomiędzy różne kraje także inne niż należące do EU

 

Jak pokazuje historia w okresach upadku, wojny i trwogi zawsze dobrze wychodzili ci, którzy owe środki, te którym taki bardzo pogardzasz twierdząc iż będą nieprzydatne, co jest oczywistym myśleniem życzeniowym, no chyba że będziemy mieli WWIII z użyciem broni nuklearnej na masową skalę, ale wtedy wszyscy będą mieli równo przechlapane.

 

 

17 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Tylko widzisz kiedyś sytuacja się może zmienić, i niektóre kraje narody nie będą chciały przyjmować starców, bo oni są obciążeniem dla tamtych systemów też, już tak się dzieje gdy ktoś się stara o wize, młody zawsze ma łatwiej

 

Mam trzy paszporty, nie będę jakimś starcem tam gdzie się wyprowadzę, tylko ewentualnie obywatelem starcem :) 

 

No i ja mam zamiar za kilka lat być szczęśliwym emerytem, a nie czekać z emeryturą na czas gdy będę niedołężnym starcem.

 

18 minut temu, tylkochwila133 napisał:

No i dobrze, z tym że jak demografia spada, a więcej jest osób starszych to i prywatna ci nie pomoże

 

Prywatna pomoże temu kto za nią zapłaci i będzie istniała i rozwijała się prężniej niż państwowa, skoro ta jest niewydolna.

 

Im więcej będzie potencjalnych klientów, tym lepsza i większa będzie prywatna służba zdrowia. Co najwyżej przy zmienionej strukturze wiekowej społeczeństwa albo kolejki do prywatnej się wydłużą, albo będzie ona skierowana do ludzi majętnych.  

 

Żeby doszło do sytuacji, o której piszesz to musiałoby minąć 100+ lat, a mogę się założyć, że w tym okresie czasu ludzie żyjący na tym terenie będą mieli większe problemy niż mała dzietność. 

 

Żeby cię pocieszyć tam gdzie się przeniosę dzietność jest wyższa. 

 

21 minut temu, tylkochwila133 napisał:

nie chodzi o sam kościół jako konstytuacje, ale zasady z ksiąg religijnych, one są cały czas te same, zmieniają tylko nazwy, Stary testament w bibli, Koran, Tora, pięcioksiąg, Zaratusztrianizm itd. to wszystko jest ze sobą powiązane.

 

Były inne religie, z innymi zasadami, były cywilizacje wielowyznaniowe i ludzkość trwała i się rozwijała. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tylkochwila133 napisał:

chodzi o sam kościół jako konstytuacje, ale zasady z ksiąg religijnych, one są cały czas te same, zmieniają tylko nazwy, Stary testament w bibli, Koran, Tora, pięcioksiąg, Zaratusztrianizm itd. to wszystko jest ze sobą powiązane.

Tylko czemu mają być inne skoro:

- odnoszą się do tego samego gatunku ;) z taką samą biologią,

- podobnego obszaru geograficznego,

- wszyscy autorzy późniejszych religii znali, w tej czy innej formie, te wcześniejsze,

- i po prostu zrzynali/inspirowali się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy00 napisał:

Dzięki ale są tematy na które nie można odpowiedzieć bo są zamknięte dla zasłużonych więc przeskoczyłem na ten temat. Swoją drogą pytałem niektórych panienek czy seks z androidem to by była zdrada a one że nie (no ale teraz tak można gadać póki ich nie ma) fakt faktem to też przedmiot zabawka jak wibrator czy dildo ale jakby doszła jakaś świadomość? Już teraz są tworzone prawa dla si. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.