Skocz do zawartości

Wazektomia - zalety i wady, czyli za i przeciw


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

@JoeBlue Takie pierdy i wściekłość kobiet, którym odebrano możliwość wkręcenia mężczyzny w gówniaka (zdrada, wykorzystanie rezerwaty z nasieniem, kłamstwa o niepłodności, itp), jeszcze bardziej pokazują, że wazektomia ma coraz większy sens. 

 

6 godzin temu, Kasownik napisał:

Rozmawiałem na ten temat z urologiem z ogromnym doświadczeniem i raczej mnie zniechęcał.

Jakie powody podał?

6 godzin temu, Kasownik napisał:

Mój lekarz miał takie dwa przypadki, z czego jeden skończył się ciężkim leczeniem szpitalnym.

2 przypadki na ile tysięcy zabiegów? 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj ten artykuł Rollo i tam świadczy, że zależy od kontekstu. Jak by mnie  baba namawiała, to bym ją sam wysłał na podcięcie. Sam chce mieć spokój jak pisałem. Podobnie nie liczę na więcej seksu, ale większy spontan.

 

Jakbym miał pogardę w domu, to tyle by mnie widziała, a wie że obietnic dotrzymuje. Wie, co straci. Mimo zajebistego wyglądu, 40 lat na karku u kobiety robi swoje. W obecnych czasach poruchać nie problem, problem z komplikacjami później. 

 

Ja mając dwójkę odchowaną nie chce ryzykować następnych pieluch. Za stary na to gowno jestem. Mojej powiedziałem, że jak trzecie to nie ze mną. Ona absolutnie też już nie chce, bo odzyskaliśmy względna wolność. Ja skreślam dni kiedy chłopaki opuszczą dom. 

 

 

Edytowane przez Pater Belli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie wazektomii to jak wyprawa na wojnę w Iraku z kałachem naładowanym ślepakami.

Już nikt nie traktuje cię jak wojownika, tym mniej na wojnie z kobietami.

Bo przecież relacje M-K to wojna ostrzejsza niż w Iraku a kto mówi inaczej niech się rozejrzy dookoła.

Ale co mnie to obchodzi, świat i tak jest przepełniony.

To jeden ze sposobów w jaki Natura chce ratować sytuację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.