Skocz do zawartości

Problem z wpłatą


bysiu_123

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem działa to tak, że jak płacisz na szybko albo PayPalem, to system to od razu dopisuje odpowiednią kwotę do Twojego nicka na forum. Ale jeśli przelewem, który dojdzie za dzień, dwa (w weekendy dłużej), to nie może dopisać bo kasy nie ma fizycznie na koncie. Wtedy ja muszę dostać info, sprawdzić czy mam pieniądze (widzę nick forumowicza przy przelewie) i ręcznie wpisuję kwotę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2019 o 10:46, bysiu_123 napisał:

no nic, założę konto na PayPalu

Tylko z tego co pamiętam @Marek Kotoński mówiłeś, że PayPal zżera jakąś stosunkowo duzą prowizję. 

 

Przelew jest w większości darmowy, więc całą dotację przekazujesz na konto Marka a nie część na prowizję Paypala.

 

Fakt, wtedy automat nie zalicza Ci wizerunkowo wpłaty na Forum przy nicku, ale nie wiem czy warto płacić za to prowizję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bysiu_123 może jakiś błąd wyskoczył? Prośba żebyś wpisywał swój nick przy wpłacie, dziękuję.

 

@Imbryk przy małych kwotach kilka złotych nie boli, ale przy większych w skali roku, te prowizje Paypal to już mnie podszczypują, a później od tego trzeba odliczyć podatek. Zresztą nawet te kilka złotych ktoś MI wysłał, MI chciał je dać, a idą do firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
On 7/3/2019 at 11:25 PM, Marek Kotoński said:

Z tego co wiem działa to tak, że jak płacisz na szybko albo PayPalem, to system to od razu dopisuje odpowiednią kwotę do Twojego nicka na forum. Ale jeśli przelewem, który dojdzie za dzień, dwa (w weekendy dłużej), to nie może dopisać bo kasy nie ma fizycznie na koncie. Wtedy ja muszę dostać info, sprawdzić czy mam pieniądze (widzę nick forumowicza przy przelewie) i ręcznie wpisuję kwotę.

Hej Marek dzisiaj (07/08/2021) poleciała stówka dla Ciebie przelewem tradycyjnym. Będę obserwował. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.