Jump to content

Problem z wpłatą


Recommended Posts

Panowie, jest problem ze złożeniem dotacji przez przelew tradycyjny - po wybraniu kwoty i przejściu dalej nie otwiera mi się nic, tylko jest komunikat: Thank you, donation will now be reviewed. Orientuje się ktoś w tym temacie? 

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem działa to tak, że jak płacisz na szybko albo PayPalem, to system to od razu dopisuje odpowiednią kwotę do Twojego nicka na forum. Ale jeśli przelewem, który dojdzie za dzień, dwa (w weekendy dłużej), to nie może dopisać bo kasy nie ma fizycznie na koncie. Wtedy ja muszę dostać info, sprawdzić czy mam pieniądze (widzę nick forumowicza przy przelewie) i ręcznie wpisuję kwotę.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 4.07.2019 o 10:46, bysiu_123 napisał:

no nic, założę konto na PayPalu

Tylko z tego co pamiętam @Marek Kotoński mówiłeś, że PayPal zżera jakąś stosunkowo duzą prowizję. 

 

Przelew jest w większości darmowy, więc całą dotację przekazujesz na konto Marka a nie część na prowizję Paypala.

 

Fakt, wtedy automat nie zalicza Ci wizerunkowo wpłaty na Forum przy nicku, ale nie wiem czy warto płacić za to prowizję. 

Link to post
Share on other sites

@bysiu_123 może jakiś błąd wyskoczył? Prośba żebyś wpisywał swój nick przy wpłacie, dziękuję.

 

@Imbryk przy małych kwotach kilka złotych nie boli, ale przy większych w skali roku, te prowizje Paypal to już mnie podszczypują, a później od tego trzeba odliczyć podatek. Zresztą nawet te kilka złotych ktoś MI wysłał, MI chciał je dać, a idą do firmy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

@Marek Kotoński, wysłałem jakoś dwa tygodnie temu przelew z dotacją, ale jeszcze nie została dopisana do mojego profilu. Mógłbym prosić o dopisanie? Nie chcę zakładać kolejnego tematu na forum z tego powodu.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.