Skocz do zawartości

Witaj, okrutny świecie!


Blade Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej czy później nastaje taki moment w życiu, gdy facet ma ochotę rzucić wszystko w cholerę - wywalić żonę za drzwi, podziękować szefowi za 'współpracę', a potem zamknąć się w swoim wewnętrznym świecie pełnym spokoju i szczęścia. Póki jest głowa na karku, to tego świata facet nigdy nie straci. Ot, co najwyżej schowa go gdzieś głęboko w sobie, od czasu do czasu za nim tęskniąc.

 

Mam 20 lat. W sumie to jeszcze dzieciak ze mnie. Nie mam żony, nie mam pracy - nie oznacza to jednak, że nie mam doświadczenia. Wielu by powiedziało, że życie zdążyło już mi przyłożyć wiele razy. Jednak patrząc po czasie mogę śmiało stwierdzić, że życie dawało mi cytryny. Nie zrobiłem z nich lemoniady, oj nie. Wyciskałem sok do swoich oczu i zakraplałem każdą ranę, jaką na sobie zauważyłem. A życie się śmiało, świat się śmiał.

 

No i się złamałem. Wpadłem w depresję, zatoczyłem się na dno... A teraz prę przed siebie. Depresja dała mi nowe życie. Każdą ranę zastępuje wzmocnione ciało i nauka. Wyciągnąłem z samego dna swojego umysłu swój stary, zagubiony, wewnętrzny świat. Brakowało mi go. Z nim mogę wszystko. Bo życie jest tylko jedno, więc szkoda oglądać się na innych, na cały świat. Mój cały świat to moja głowa, moje marzenia, moje przeżycia. Także w każdym miejscu na Ziemi, o każdym czasie, co bym akurat nie robił - zawsze będę miał przy sobie to, co jest dla mnie najważniejsze.

 

Bo świat poznajemy nie innymi osobami, lecz sobą, swoją percepcją i umysłem. Tego mnie nauczyło życie. Tego będę się trzymał. Wierzę w to. I teraz wierzę w siebie.

 

A tak poza tym, to cześć wszystkim. Blade Wolf jestem. :)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.