Skocz do zawartości

Mam dla was pytanie, moje Drogie Panie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kochane panie, ale także szanownych braci :) 

Post skierowany raczej głównie do kobiet, jednak pozwolę sobie dopytywać was w momencie w którym np. wasza odpowiedź byłaby dla mnie nie dość jasna :D 

Nad założeniem wątku myślałem już nieco wcześniej, jednak ogrom pracy odciągał mnie od tego zadania :D 

UWAGA!
Z góry ostrzegam, że wątek jest zdecydowanie jednym z tych o odcieniu pozytywnym!

No więc do rzeczy:
Krótkie, lecz istotne dla męskości, jak i kobiecości, pytanie, a właściwie pytania:
.
.
.

* Za co doceniacie nas mężczyzn?


Zapraszam do wygłaszania swoich opinii!
W szczególności gorąco czekam na:
* @Lalka(chociaż zastanawiałem się czy zasługujesz na ten zaszczyt..)
* @Florence
* @Nefertiti
* @Daenerys
* @Anastazja(przeglądasz dyskretnie z boku nasz męski świat od dłuższego czasu, aż w końcu nadszedł czas wyjść z ukrycia - o Tobie skarbie nie mogłem zapomnieć;) 





 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając ogólnie, doceniam za męskość. Chyba najbardziej lubię facetów za bezinteresowne pomaganie, ponieważ częściej się z tym spotykam niż u płci pięknej. Tak poza tym to jeszcze takie codzienne sytuacje w których ja się na czymś nie znam,a facet tak. Daję wtedy pełne pole do popisu mężczyźnie i okazuję podziw i szacunek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Za co doceniacie nas mężczyzn?

Według słownika doceniać czyli dostrzegać w kimś wartość, cenić wysoko. 

Nie wypowiem się o całości bo nie doceniam wszystkich mężczyzn. Mogę powiedzieć za co doceniam swojego mężczyzne ale nie wiem czy to sie liczy.

Jego cenie za to jaki jest opiekuńczy, dobry dla mnie, honorowy, męski jeśli wymaga tego sytuacji oraz słodki w innych sytuacjach. Dodatkowo za podjście do życia, okazywanie emocji i dobre serce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za twardą głowę - za porady zawsze bez emocji skupiając się na konkretach (choc znam i takich co tacy nie są ale to wyjątki potwierdzajace regułę).

Za to ze (w wiekszosci) mowia wprost i nie obrazają się o byle gowno. 

Zawsze bardziej ufalam facetom-kumplom niz laskom. Bo one potrafia w porywie emocji wbic noz w plecy. 

Lubie jasne sytuacje wiec jak jest spina kazde powinno powiedziec co go wkurwilo a nie za plecami obrobic dupe i uwazac sie za swieta. Z facetami (raczej) tego problemu nie bylo. Byl konkret prosto w twarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777, dziękuję :).

 

W dniu 4.07.2019 o 17:21, Ragnar1777 napisał:

Nad założeniem wątku myślałem już nieco wcześniej, jednak ogrom pracy odciągał mnie od tego zadania :D 

I widzisz, ogrom pracy czasem spowoduje, że coś przeoczymy (nieświadomie), a widać, że emanujesz radością, to pozwolę sobie powiedzieć, iż lepiej nie wywoływać z nicku osób, bo może być nie trafne, a każdy ma swój pogląd. A już tu gdzieś było w jakiś temacie, by ważyć to, bo może być krzywdzące - i piszę to dlatego iż moim zdaniem, co do mojej osoby raczej, nie trafione, a pominięte inne, kapitalne kobietki są. Ale jest mi miło - jak najbardziej, ale czy sprostam, a tak staram się cicho siedzieć :rolleyes:.

 

 

W dniu 4.07.2019 o 17:21, Ragnar1777 napisał:

* Za co doceniacie nas mężczyzn?

Przede wszystkim, "Docenić Siebie", to nie lada wyzwanie i cały czas praca, a jeszcze więcej, by nie oczekiwać.

Zapominamy by być wdzięcznym i doceniać.

Piszę ogólnie, odnośnie wszystkich mężczyzn (tych małych i tych dużych).

Proszę nie rozdrabniać na czynniki pierwsze, bo wiadomo, że każdy z osobna jest inny i różne czynniki mają wpływ. 

Uważam, że płeć męska z tym się rodzi, jacy są.

Piszę od siebie, żeby nie było że za wszystkie kobietki, bo mają prawo mieć inne zdanie :).

 

Tak, więc: jestem nieudolna w dobieraniu i odnajdywaniu słów, które by doceniły drugiego człowieka, a tym bardziej Mężczyznę.

Nie wyobrażam sobie świata bez Mężczyzn: mają wrodzoną inteligencję, spryt, są konsekwentni, odważni, odpowiedzialni, logiczni, czuli, wrażliwi jak nikt. 

Podziwiam Waszą cierpliwość i wyrozumiałość do Nas.

Jesteście ostoją siły, bezpieczeństwa i balsamem dla nas.

Potraficie więcej od nas i samo słowo "Dziękuję" nie wystarczy, ale jestem Wdzięczna i Dziękuję, że Jesteście, że poświęcacie swój czas, uwagę nam.

I kto jak kto, ale Wy potraficie "Rzucić Świat na Kolana".

I zwyczajnie w świecie Potrzebujemy - Was Mężczyzn.

 

 ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 12:14, Androgeniczna napisał:

kilka dni temu a tak mało odpowiedzi :). Chyba Panie mało doceniają mężczyzn.

Miałem to samo właśnie napisać  :)  Panie są rozgrzane innym wątkiem i wytykaniem nam wad, że się nad nimi pastwimy jednocześnie trwając na forum jak ta żona - matka polka - alkoholika :D

No ewentualnie nie jesteśmy jednak tak źli jak się o nas mówi, tak mi przez myśl też przeszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko ;) - niektórych (mojego np) cenie za racjonalne czasem wręcz takie zimne, logiczne myślenie, co pomaga w rozwiązywniu różnych problemów, opanowanie, 

poczucie humoru (jest zdecydowanie więcej mężczyzn, którzy je mają w porównaniu do kobiet), ambicje, inteligencje, pozytywnie zazdroszczę i doceniam zdolności techniczne - to że przeciętny mężczyzna potrafi ogarnąć sam wiele rzeczy w domu - naprawy itd (choć sama też nie mam dwóch lewych rąk żeby nie było ;)), doceniam za umiejętność stwarzania poczucia bezpieczeństwa i pewnego mężczyznę za to jak pięknie potrafi mówić/pisać o uczuciach- ja nie potrafię aż tak ładnie wyrazić w słowach tego co czuje (w końcu więcej było poetów mężczyzn).? 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.