Skocz do zawartości

Zrobiłem coś dla siebie. Nowe zęby za 13500 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko ale wiesz że trudno znaleźć osobę wartą takiego szczerego uśmiechu ?.

Dlatego mam nadzieję, że już ją masz, bo jak nie, to nie do końca szczere - jak się dowie że to nie prawdziwe zęby tylko proteza ?.

 

Ja miałem taką sytuację kilka dni temu.

Jestem sobie u pewnej pani (lat 44) w łazieneczce - mieszkanie wyremontowane na zicher, stoję przed lustrem, myślę ciekawe jak jest zawieszone, sięgam ręką, otwiera się a w środku proteza górnych ząbków...

Poczułem się słabo... delikatnie mówiąc.

 

W każdym razie - pozdro!

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bohun napisał:

Może i jest jakaś różnica, ale ja bym za to nie zapłacił tyle kasy w życiu...

Kolega chyba potrzebował implantów. Pierwsze zdjęcie rzeczywiście nie pokazuje dokładnie w czym problem. 

 

Z jednej strony kupa kasy, nawet jeśli to był wymyślony kompleks to pewnie warto było wydać tę kasę. Z drugiej przynajmniej dwa zęby wydają się wstawione. Ja żałuję, że jak byłem młodszy nie mogłem sobie pozwolić na pełne leczenie i dopiero teraz w okolicach 40 stać mnie na aparat (który prawdopodobnie założę).

 

ps. Gratulacje, za to że zorganizowałeś środki finansowe i spełniłeś marzenie. Oby więcej takich dni. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko, ja podobnie kwotowo wyszedłem, aparat 3 lata, ale efekt końcowy lepszy, bo miałem wadę większą niż u Cb, wampirki. Zęby to mój fetysz, teraz dużo ludzi mnie kojarzy po zębach, nie ma lepszej wizytówki, a efekt na całe życie, piaskowanie już miałeś? :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia może Wy jacyś hajsowi ale jak dla mnie 13k wydanych od ręki to kupa kasy(ja bym se kupił lepszą tokarkę + frezarkę + parę innych rzeczy i by mi jeszcze na piwo zostało) - mam nadzieję że autor tematu czuje się z tym dobrze i jest zadowolony.

Kurwa ja wydałem o wiele więcej kasy na alkohol + dziwki + showup-y(sic! :( ) ale to było rozciągnięte w czasie.

Rozumiem zaleczyć zęby, wybielić - wiadomo podstawa, ale autor tematu na tym pierwszym zdjęciu nie miał chujowych zębów.

Ja mam krzywe jeszcze bardziej i pierdole to i dlatego tego nie rozumiem :(

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BohunMoże brat rzucił fajki i kawę i zaoszczędził,  może dobrze mu poszło zawodowo,  może po prostu go stać. 

 

Ludzie wydają tyle kasy na powolne skracanie swojego życia, a tu bardzo ładna, pozytywna zmiana, myślę że 0,5-1 punkt do SMV  dodany. Wszystko co związane z naszą twarzą to nasza wizytówka, warto o to dbać. :)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Ludzie wydają tyle kasy na powolne skracanie swojego życia, a tu bardzo ładna, pozytywna zmiana, myślę że 0,5-1 punkt do SMV  dodany. Wszystko co związane z naszą twarzą to nasza wizytówka, warto o to dbać. :)

 

 

W porządku rozumiem, po prostu każdy ma inne priorytety jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy :)

Jeden by nie wydał na fajki i arkohol, drugi na zęby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.