Skocz do zawartości

Zrobiłem coś dla siebie. Nowe zęby za 13500 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 4.07.2019 o 18:12, Słowianin napisał:

Invisalign czy zwykły?

Mam wstawione cztery zęby, dwa z lewej strony i dwa z prawej.

W dniu 4.07.2019 o 18:38, Piter_1982 napisał:

Pierwsze zdjęcie rzeczywiście nie pokazuje dokładnie w czym problem. 

 

Z jednej strony kupa kasy, nawet jeśli to był wymyślony kompleks to pewnie warto było wydać tę kasę. Z drugiej przynajmniej dwa zęby wydają się wstawione

Tak jak napisałem wyżej, nie miałem czterech zębów. Nadawały się do leczenia kanałowego chociaż i tak były bez szans na utrzymanie.

W dniu 4.07.2019 o 20:03, PewnySiebie napisał:

Ile masz lat? Zaniedbałeś zęby ew. jakaś kontuzja?

26, zaniedbanie i brak pieniędzy na ich leczenie.

 

Teraz zęby stały się moją obsesją, myję po każdym posiłku, dbam o nie jak mogę, o zapach z moich ust itd. Już nie wyobrażam sobie inaczej. Też zwracam uwagę na uzębienie osób z którymi rozmawiam lecz staram się nie oceniać po zębach bo wiem jak było mi ciężko gdy nie mogłem sobie pozwolić na ten wydatek... No i zauważyłem, że zacząłem przyciągać spojrzenia kobiet gdy się uśmiecham. Moja pewność siebie skoczyła w górę bardzo wysoko. Nie żałuję ani złotówki w tę inwestycję. Dziękuję również @Marek Kotoński za audycje o zębach i właśnie o zaniedbywaniu tego ważnego elementu wizerunku, dało mi to bardzo do myślenia.

Edytowane przez Niepowtarzalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.