Skocz do zawartości

Letnie sukienki.


Rekomendowane odpowiedzi

Która sukienka najfajniejsza?

1. Generelanie podoba mi się najbardziej ale kiepski dekolt...

main%5D

 

2. Fajna, ale nie wiem czy nie zbyt "fartuchowa"

main%5D

 

3, Hmm taka zwyklaczka.

main%5D

 

4.To kombinezon, nie wiem jaka jest gumka, niektóre hiszpanki są bardzo niewygodne... 

main%5D

 

Chciałam sobie kupić kilka sukienek na lato, ale nic mi się do końca nie podoba :D Dziewczyny może macie jakieś fajne namiary na sklepy sieciówkowe, butiki itd itp?

Styl insta, boho, dziewczęco, zwiewnie.

Panowie też możecie wrzucać sukienki które Wam wpadają w oko. 

Tak więc linki, linki, linki. Były mieszkał w dużym mieście to mogłam sobie obejść każdą sieciówkę, teraz jestem zdana na net :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, deomi napisał:

Chciałam sobie kupić kilka sukienek na lato,

 

Istnieje ryzyko, że w takiej sukience będziesz wyglądać pozytywnie, optymistycznie, powabnie. Sexy.

 

Czy Ty jesteś pewna, że właśnie tego chcesz??

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Dla mnie, przewiewne, lekkie letnie sukienki są de best. Kwieciste, kolorowe, nęcące, podkreślające kobiecość, to kwintesencja kobiecości.

Szkoda że tak tego mało na ulicach. W takich sukienkach kobieta wygląda uroczo, trochę seksapilu, trochę zwiewności, brak nęcenia tyłkiem,

czy biustem, wszystko jest tajemnicze.

 

   Tak że dziewczyny, wskakujcie w takie łachy puki klimat stosowny. Dajcie fotki, chętnie zobaczę.

 

Pozdro.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bohun napisał:

 bo ta blondi na zdjęciach Brata @Patton choćby miała worek na ziemniaki to by się sprzedała :)

No właśnie między innymi chodziło o to że gdyby jakaś miała tak typ urody plus sukienkę w tym stylu, i obok mnie się zakręciła, to wtedy być może bym to w jakiś sposób odwzajemnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patton napisał:

No właśnie między innymi chodziło o to że gdyby jakaś miała tak typ urody plus sukienkę w tym stylu, i obok mnie się zakręciła, to wtedy być może bym to w jakiś sposób odwzajemnił.

Ano liczy się ostatecznie to co pod sukienką :)Ehhh, mnie o tej porze roku kręcom najbardziej szorty, takie że pośladki wystają...takie że co krok to pułdupek widać ?

file.php?id=1027&mode=view

Idzie oszaleć jak młode dziefczyny tak chodzą.

A bez tego typa można depresji dostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko typ 2 lub 3. Widziałem niedawno kobitkę w spódnicy w typie lat 50 i było to fajne  , zależy jaką kto ma sylwetkę,

 https://www.google.pl/search?q=spódnice+w+stylu+lat+50&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwivyqiE9pvjAhVpsIsKHTJcAFMQsAR6BAgHEAE&biw=1600&bih=795#imgrc=36_SNjggykH--M:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

@Yolo Rozumiem, że w Twoich wyobrażeniach chodzę w czarnych workach pokutnych? :D

A czort Cię tam wie.

Raczej obstawiam, że maskujesz  swoją atrakcyjność dżinsami i bluzami, żakietami. 

Wiadomo, jeszcze by jakiś ciekawy samiec zawiesił oko i 

wszystkie antynatalne teorie poleciałaby w kąt razem z ciuchami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi  przez Internet jest bardzo trudno coś kupić. Sukienki często nie wyglądają tak jak na zdjęciach. Jeśli to nawet utrudnione, to mimo wszystko, lepiej poświęcić jeden dzień na wypad do miasta i połazić po sklepach, niż kupić przez Internet i odsyłać.

Ze sklepami jest ten problem, że w jednym roku w jakimś sklepie jest coś fajnego, a w kolejnym może być już szmira.


Trudno polecić sklep i sukienki bo to co na jednym będzie dobrze wyglądać na drugim będzie leżeć okropnie. Nie da się ocenić na podstawie zdjęcia czy sukienka będzie pasować do Twojej figury. 

 

Poza tym nie odrzucałabym z góry czegoś co zdaje się niezbyt ciekawe. 
Z doświadczenia wiem, że często jest tak, że coś fajnego na wieszaku, po założeniu wygląda okropnie, innym razem kiecka niczym się specjalnie niewyróżniająca, po założeniu wygląda super.


Po prostu trzeba chodzić, mierzyć, próbować, nawet jak coś pozornie wygląda tak sobie. 

Pisze Ci to miłośniczka sukienek i spódnic, która ma w szafie trzy pary spodni, które zakłada trzy razy w roku ?

 

Ta pierwsza akurat według mnie dekolt ma ok, za to w dziwnym miejscu ma gumkę i po założeniu może wyglądać kiepsko.

 

Druga jest bardzo fajna i jak dla mnie nie wygląda zbyt "fartuchowo".

 

A ten kombinezon! Mam jeden. "Uwielbiam" w nim korzystać z toalety ?. Idziesz zrobić siku, a musisz się rozebrać do rosołu ?

 

Zobacz sobie stronę firmy Mohito.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam lumpeksy. Tam można czasami perełki znaleźć, praktycznie nówki. 

Nie kupuję sukienek w internecie, ponieważ to co ładnie wygląda na zdjęciu nie koniecznie będzie mi pasowało. Moja psiapsia natomiast wszystkie sukienki przez neta kupuję i zawsze trafiony zatopiony(czytaj każdy samiec ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daenerys Byłam nie mieście, i wróciłam z torebką i szortami. Nic mi nie wpadło w oko, mieszkam w mieście 80tys mieszkańców. Jakoś nie ma tu za wielu sklepów. 

Mohito znam, jak i reszte sieciówek, te sukienki są akurat z HM... ale jakoś nie potrafię się na nic zdecydować. 

Też mam jeden kombinezon :D wiem o co chodzi :D

Hipergamia działa chyba też podczas zakupów ?

 

@TheFlorator Ta z gołym tyłkiem na wierzchu :D 

 

@_oliv2407 Byłam nic mi nie wpadło w oko, nie mam tego drygu wyszukiwania perełek.

 

@SzatanKrieger Ta pierwsza dość spoko, lubie taki styl, ale zbyt strojna, raczej na wieczorne letnie randevu niż na chodzenie po lasach, jeziorach i plaży.

 

Jak już coś polecasz to z obecnej oferty :D 

 

https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki/sukienki-letnie?gclid=CjwKCAjwx_boBRA9EiwA4kIELpItEBFcO-BHJ6in9s74NDONC7AiGxTnDbFOvR08tX4qfIVFuyIxeBoC7M8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

https://www.renee.pl/odziez-damska?categories=71

https://butiklatika.pl/sukienki-tuniki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.