Skocz do zawartości

Letnie sukienki.


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat mamie mam zamówić sukienkę więc jestem w temacie ?

 

https://www.olx.pl/oferta/sukienka-lato-obcisla-CID87-IDtxVGN.html#e9f266b4a3 może coś takiego?

 

W ogóle co to za sukienka dla komandosów gdzie będziesz chodzić w niej po plaży, jeziorach, dżunglach i lasach :D:D :D 

 

https://allegro.pl/oferta/sukienka-letnia-zwiewna-moro-ze-sciagaczem-8007312298

 

:D 

 

https://allegro.pl/oferta/asymetryczna-sukienka-typu-militarna-guziki-roz-s-8077219401 Może?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi  ale przecież to standard ?. Jak chcesz kupić buty to idziesz z myślą o kupnie spodni, jak chcesz coś kupić dla siebie to idziesz na zakupy z koleżanką tylko jako osoba towarzysząca do jej zakupów, bo wtedy oczywiste jest, że ona nic nie kupi, a Ty na pewno ?.

Wiem, że ciężko jest bo od miesiąca próbuję kupić sobie sukienkę. I nic. Mam ten problem, że teraz większość ma długość za kolano czyli HGW czy CHGW (jak kto woli ?). A, że ja jestem krasnoludek, małe i chude, ale do tego kawałek biustu, to w sklepach "dla dorosłych" prawie wszystko za duże, a w sklepach dla dzieci w sukienkach cycki mi się nie mieszczą ??

Jak żyć??

A może krawcowa? Chodzi mi to po głowie od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/elegancka-koszulowa-sukienka-z-kolnierzykiem-roz-s-7924872062

 

Może taka?

 

2 minuty temu, Daenerys napisał:

prawie wszystko za duże, a w sklepach dla dzieci w sukienkach cycki mi się nie mieszczą ??

Jak żyć??

Dla mężczyzn to akurat nie problem ? 

A widzicie? Lepiej byłoby chodzić bez i problem rozwiązany jak w Afryce :D 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnej we wszytkim dobrze.  A Ty deomi... Ech. 

21 minut temu, Daenerys napisał:

A, że ja jestem krasnoludek, 

Większej bzdury nie przeczytalem na tym forum. Nie ma kobiet krasnoludków. Było nawet o tym zagadnieniu w Kingsajzie. To forum schodzi na psy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daenerys To masz figure marzenie dla każdego z facetów :D Ja za to totalne Twoje przeciwieństwo, szczupła, wysoka i małe cycki za to z pushupem wygladające na duże (musze) ?

Też szukam sukienek jakoś od początku czerwca i generalnie do każdej sukienki mam jakieś ale: za krótka, za długa, nie ten kolor, nie ten dekolt, nie ten wzór.... i tak sobie wybrzydzam od miesiąca :D 

 

@SzatanKrieger Czarna na lato? :D Odpada :P

 

@Patton Minionek brzmi fajnie :D

A co jest powyżej idealna? :D Ja np mam 174cm.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Oprócz siły fizycznej nad, którą pracuję wszystko mam dajmy na to, no może nie jestem zbyt inteligentny jeszcze :D 

Teoretycznie powinienem jakoś tam się wpasować ale wierz mi, że nie o to chodzi. Kobiety wybierają prostych testosteronów, widzę to i widziałem WIELOKROTNIE.

Nie wybierają ludzi z wiedzą, bo tacy nie dają się tak łatwo manipulować no i kupczenie cyckami nie działa. Kobieta wybiera mądrze i dominuje swojego samca lecz wzdycha do niezdominowanego. To zaobserwowałem, pamiętasz temat o alfie? Widzisz jakieś zależności może do tego co napisałem?

I się zgadzasz czy raczej masz jakieś obiekcje? 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

bo tacy nie dają się tak łatwo manipulować no i kupczenie cyckami nie działa.

@SzatanKrieger @deomi

Na mnie świstanie cyckami przed oczami nigdy nie działało, ewentualnie jak już pisałem to ich rozmiar może być dla mnie plusem, i inne tego typu gesty też nie działają. także kobieta musi się mocno wysilić, co w tych czasach myślę że może zniechęcić, i to już na starcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Który temat o alfie? Mój? :D 

Nie mogłabym być z facetem który jest prostym testosteronem, kretynem i pierniczy coś bezsensu :P 

Ja kupcze miłym usposobieniem :P 

 

@zuckerfrei Czyli nie muszę się obawiać wracając sama nocą? :D 

 

@Patton Nie wiem, nie przetestowałam, nie mam cycków :D

 

Nigdy nie "gram" na wygląd, tzn ładnie się prezentuje ale "gram" na charakter, a wygląd mi w tym pomaga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deomi napisał:

na wygląd, tzn ładnie się prezentuje

W moim przypadku tym byś mnie nie zdobyła. No i nie wiem jak wyglądasz w realu, ale osobiście to wolę naturalny wygląd, tzn czym mniej farby i gipsu na twarzy, to tym lepiej.

 

9 minut temu, deomi napisał:

nie mam cycków :D

Jak już pisałem to dla mnie to byłby plus, i to obok naturalnego wyglądu dość duży, bo preferuję małe cycki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Większej bzdury nie przeczytalem na tym forum. Nie ma kobiet krasnoludków. Było nawet o tym zagadnieniu w Kingsajzie. To forum schodzi na psy. ?

@zuckerfrei nie wiem jak mogłam popełnić takie faux pas ????! Biję się w piersi i przepraszam, że przykładam rękę do tego, aby to forum schodziło na psy ?

 

@deomi duży biust jest przereklamowany i nie żartuję sobie teraz, piszę serio. Same z nim kłopoty, zero pożytku. 
Dziwię się, że kobiety w ogóle sobie powiększają piersi i to te, które "przed" wcale małych nie miały.

 

10 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

A widzicie? Lepiej byłoby chodzić bez i problem rozwiązany jak w Afryce :D 

 

@SzatanKrieger jak ktoś lubi zapalenie płuc ?


Swoją drogą fajna ta czarna zapinana z przodu, zainspirowałeś mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.