Skocz do zawartości

Letnie sukienki.


Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Lalka napisał:

@Adolf No właśnie chyba kupię ale czy ja nie jestem za blada do białych sukienek? Minimalnie się tylko opaliłam. ?

 

Nie wiem, nie znam się, być może w takiej spoci ci się cipka, ale jak masz odstającą dupcię i małe cycuszki (jak panna ze zdjęcia) to bierz taką:

Sukienka Claire | KOLORLI | SHOWROOM
https://www.showroom.pl/p/180152,kolorli-sukienka-claire?color=45&gclid=Cj0KCQjwj_XpBRCCARIsAItJiuRFIgrSIZ-p48ySZ0RR0BfrcgIBMuh0hwZ07h29At5aklkpdGPatdwaAk5OEALw_wcB&size=83&type=pla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ma_ napisał:

Pinup trochę babcine błeeee - idealne na spotkanie świeckiego ruchu ? po prostu mało modne aktualnie.

 

To już od Ciebie zależy czy ubierasz się modnie czyt. jak zadecydował jaki$ projektant gej, chocby i było to zrobione z kartonu i celofanu, czy ubierasz się jak się podoba Tobie i pasuje do Twojego indywidualnego stylu i charakteru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gettyimages-471888305-612x612.jpg.858ce8dfc0099f28a0ee3e63b42381c0.jpg

 

W dniu 1.08.2019 o 07:19, Ma_ napisał:

Pinup trochę babcine błeeee - idealne na spotkanie świeckiego ruchu ? 

@Ma_ patrząc na tą powyżej polemizowałabym ?

 

Ja uwielbiam ten styl. Jest mega kobiecy i mało widoczny na ulicy. Właśnie dlatego, że nie jest modny. Dzięki temu nie wygląda się jak reszta ulicy. Mam niestety tylko jedną taką sukienkę i trzy spódnice w takim stylu, ale mogłabym chodzić tylko w takich ?. Czas lecieć na zakupy ?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 06:19, Ma_ napisał:

mało modne aktualnie

Ja tam nigdy nie sugeruję się modą bo ta swoją drogą propaguje teraz coraz częściej moim zdaniem nijakość i tandetę. Ważne by dobrać sobie ubiór pod siebie, znaleźć swój styl w którym się czujemy dobrze, wygodnie i tym sposobem wyrażamy siebie. 

Patrząc teraz na kobiety, szczególnie nastolatki, większość z nich wyglądają jak klony, bo ubierają się to co teraz zapodają sieciówki, bezmyślnie podążając właśnie za modą. 

Jeszcze do tego te malowane markerem brwi... aż mi oczy krwawią...

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2019 o 22:10, Hippie napisał:

Ja tam nigdy nie sugeruję się modą bo ta swoją drogą propaguje teraz coraz częściej moim zdaniem nijakość i tandetę. Ważne by dobrać sobie ubiór pod siebie, znaleźć swój styl w którym się czujemy dobrze, wygodnie i tym sposobem wyrażamy siebie. 

Patrząc teraz na kobiety, szczególnie nastolatki, większość z nich wyglądają jak klony, bo ubierają się to co teraz zapodają sieciówki, bezmyślnie podążając właśnie za modą. 

Jeszcze do tego te malowane markerem brwi... aż mi oczy krwawią...

Brwi szablon i usta pełen kontur Mat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Hippie prześliczne są te sukienki , które zaproponowałaś (oprócz tej numer 1 w pierwszym zestawieniu). niestety nie skuszę się na żadną bo moja szafa by tego nie wytrzymała:D. nie dlatego żebym była zakupoholiczką , ale zostałam obdarowana taką ilością ciuchów przez znajomą, że chyba do końca życia ich nie znoszę (przytyła i stwierdziła że w rozmiar 36 to ona już nigdy nie wejdzie). Mam kilka nawet bardzo podobnych do tych z Twoich zdjęć. latem zapominam że istnieją spodnie. Ja też nie zwracam uwagi na modę a noszę to co mi się podoba. Najważniejsze to czuć się wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.