Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu wzbudzam kontrowersje. Jedni twierdzą że jestem kobietą, inni że lewakiem, jeszcze inni że bardzo doświadczonym przez życie mężczyzną.
By uciąć te spekulacje, postanowiłem stworzyć tu małe Ask Me Anything. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania o ile będą trzymały poziom.
Dlaczego w rezerwacie? Bo może panie tu obecne też by chciały o coś spytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn, przyznaję się, że jakoś coś od samego początku taki mi mówi, że (kobieta) i nawet myśli przechodziły, że to nasza @deomi :D "Tyś". I już z jakiś mc temu pisałam posta (mieszane uczucia mam), ale go skasowałam, a tu proszę :D.

 Wiesz, jak to z tym czuciem u kobitek :D.

Pytań nie mam, bo to słowa, a ja to jak ten Tomasz :D - obaczę uwierzę :D.

 

 

 

Tak więc proszę wybacz o ile to pomyłka :).

 

PS. Jak chłopaki napisali: a komu się tłumaczyć, skoro piszesz prawdę :).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podejrzewali, że jestem fitdarią. Każdy z nas ma różne poglądy i mamy się tu nimi wymieniać. Jednak nie którzy uważają,że wszyscy powinniśmy mieć takie same zdanie na każdy temat. Bywa to bardzo zabawne. Nie zgadzasz się z kimś z forum to pewnie jesteś kobietą lub fiutdarią. Tak to się kręci..???.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Każdy z nas ma różne poglądy i mamy się tu nimi wymieniać. Jednak nie którzy uważają,że wszyscy powinniśmy mieć takie same zdanie na każdy temat.

Niestety na forum aktywne jest towarzystwo wzajemnej adoracji...

Twoja dziewczyna nie jest dziewicą - beta frajer...

Masz żonę i dzieci - patologia żyjąca z zasiłków...

Czujesz się szczęśliwie w związku - już niebawem alfa-amant wydyma ci kobietę...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deomi napisał:

Dlaczego podajesz się z meżczyznę? :D 

 

Tak mi wpisali w dowodzie. Plus mam penisa :P

25 minut temu, Yolo napisał:

Pytanie pierwsze;

- Po jaką cholerę cokolwiek, komukolwiek wyjaśniać? 

W tym świecie pełnym demonów i urojeń. Ktoś musi nieść kaganek wiedzy. Zwłaszcza gdy demony zaczynają podgryzać nogawki.

 

2 minuty temu, Reflux napisał:

@Libertyn Korzystając z okazji zadam to zasadnicze pytanie: Batman czy Spiderman? Bruce Wayne czy Peter Parker? I dlaczego?

Batman. Mam Arachnofobie. Plus Batman ma przydupasa a Spiderman nie. Wayne jest bogaty a Parker nie. Choć wolałbym Thora :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Myrmidon napisał:

Niestety na forum aktywne jest towarzystwo wzajemnej adoracji...

Twoja dziewczyna nie jest dziewicą - beta frajer...

Masz żonę i dzieci - patologia żyjąca z zasiłków...

Czujesz się szczęśliwie w związku - już niebawem alfa-amant wydyma ci kobietę...

Właśnie czasami to bywa dla mnie przerażające. W jednym wątku czytasz, że powinnaś być dziewicą dla tego jedynego. Potem wątek o tym,że jak dziewczyna nie idzie do łóżka do trzech randek to out. Podobno to kobiety tworzą kółka wzajemnej adoracji i na siłę sobie wmawiają pewne prawdy. 

Tutaj jest sporo użytkowników i @Libertyn jest jednym z tych bardziej obiektywnych według mnie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_oliv2407

Długo obserwujesz forum już? 

 

3 minuty temu, _oliv2407 napisał:

W jednym wątku czytasz, że powinnaś być dziewicą dla tego jedynego. Potem wątek o tym,że jak dziewczyna nie idzie do łóżka do trzech randek to out.

Niestety tak jest, ludzie mają różne poglądy. Jedni chcą mężatki, drugie dziewice, trzecie z trzema ryncoma, inni z włosami na kolanach a jeszcze inni mają fetysz, że jak kobieta nie zje mizerii to nie uprawiają z nią seksu.

Nie bierz ludzi co tu piszą za pewnik bo się przejedziesz. 

 

Zalecam roztropność.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Nefertiti napisał:

@Libertyn, przyznaję się, że jakoś coś od samego początku taki mi mówi, że (kobieta) i nawet myśli przechodziły, że to nasza @deomi :D "Tyś". I już z jakiś mc temu pisałam posta (mieszane uczucia mam), ale go skasowałam, a tu proszę :D.

 Wiesz, jak to z tym czuciem u kobitek :D.

Skrzywione jest owo czucie  Piękna, jest piękność Atona, piękna która nadchodzi

 

20 minut temu, Nefertiti napisał:

Pytań nie mam, bo to słowa, a ja to jak ten Tomasz :D - obaczę uwierzę :D.

Proponujesz ONS by obaczyć? :P

1 minutę temu, thyr napisał:

 Jestes megalomanem ?

Gdzie tam.  Pulvis et umbra sumus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger wcześniej trochę czytałam i po jakimś czasie postanowiłam założyć konto. Nie to, że biorę za pewnik natomiast nie ogarniam tego skakania sobie do gardeł. Myślę,że gdyby nie wysyp nie których sfrustrowanych kont znalazło by się więcej kobiet popierających idee tego forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

By uciąć te spekulacje, postanowiłem stworzyć tu małe Ask Me Anything.

Skoro nalegasz...

 

-  Kto to jest Hiszpania?


– Dlaczego jest Hitler?


– Cóż jest prawda?


– Gdzie był ten garbaty blady staruszek, na którego wolałem tata, kiedy popsuła się karuzela?

– Co było atu w Monachium?

– Ho-ho beriberi. i

– Takiego wała!

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Myrmidon Nie przesadziłeś trochę?

Każdego wątku nie czytam ale gdzie jest napisane że jak nie jesteś z dziewicą to jesteś beta frajerem albo jak masz żonę i dzieci to jesteś patusem?

Z tego co pamiętam to między innymi @Still i @Adolf mają dzieci i nikt ich nie wyzywa od patusów.

 

21 minut temu, Myrmidon napisał:

Czujesz się szczęśliwie w związku - już niebawem alfa-amant wydyma ci kobietę...

Mało chłopów takie coś tu przeszło?

Życie nie jest kolorowe i nauczyli się dmuchać na zimne. Niestety boleśnie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.