Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Ile cm?

179 wzrostu

16 minut temu, Obliteraror napisał:

@Libertyn

 

Skąd u Ciebie wykształcił się ten denerwujący symetryzm? Typu "a u Was to Murzynów biją!". Każde złe kobiece zachowanie odbijasz przytoczeniem męskiego przykładu podobnego zachowania.

Bo nie lubie jednostronności. Idealizowania jednej strony i demonizowania drugiej.

16 minut temu, Obliteraror napisał:

Nieśmiało zaznaczę, że proporcje tych negatywnych zachowań są mocno przegięte jednak w damską, a nie męską stronę.

Ależ oczywiście. Tyle że sporo z tych negatywnych zachowań nie jest w gruncie zamierzonych a jest efektem emocjonalnych decyzji dyktowanych przez podświadomość.

Dzieje się A, ona roi sobie że A to w istocie B i reaguje na B, my zaś wiemy że A to A i mamy wielki WTF w głowie.

A jak kobieta sobie coś wbije do głowy to to zbyt łatwo nie wyleci.

 

Przykładem FitDaria i mizoginia.

 

Podobnie zresztą z nami. Zasiej takiemu myśl że ona może mieć bolca a jego relacja bez względu na to że tego bolca nigdy nie było, rozpadnie się.

Bo atmosfera się zepsuje jeszcze bardziej, bo będzie podejrzliwy, zaborczy.

 

 

16 minut temu, Obliteraror napisał:

Chyba że faktycznie żyjemy w innych wymiarach, a ja oślepłem w wieku 39 l. :)

Bo żyjemy. Każdy z nas ma własny świat tworzony przez ludzi których zna i otoczenie w którym przebywa. Mój świat jest inny niż świat mojego rówieśnika z wsi pod Hrubieszowem.

Przykładowo nie znam nikogo kto by nie ukończył studiów. Nie znam nikogo po zawodówce. Nie znam nikogo kto nie był nigdy za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Libertyn napisał:

Piękna, jest piękność Atona, piękna która nadchodzi

Wow 

Gracz szachowy? :D 

"Ikona piękności, ponoć nie taka piękna."

 

A co do ONS - nie czaję co to, to ;)

 

 

A to tak - nie wiedziałam :).

Libertynizm – nieformalny ruch społeczno-polityczny działający w XVII i XVIII wieku w Europie – głównie we Francji. Współcześnie słowem tym opatruje się najczęściej poglądy uzasadniające różnie rozumianą wolność w skrajnych postaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Libertyn

 

Ogólnie lubię czytać Twoje wypowiedzi, mimo że nie zawsze zgodne są z duchem forum. Jesteś raczej elokwentnym i inteligentnym typem i dobrze się czyta co napisałeś.

Widać, ze masz dużą wiedzę humanistyczną, co akurat mi imponuje, gdyż by omawiać wiele tematów społeczno-historycznych należy mieć dużą wiedze w tej dziedzinie.

 

Pytanie ile masz lat bo zdaje się że jesteś dość młody :)

 

Pytanie nr 2: jak wygląda Twoje doświadczenie z kobietami?

 

Pytanie 3 Jak taki lewak jak Ty tutaj trafił? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, darktemplar napisał:

Cześć @Libertyn

 

Ogólnie lubię czytać Twoje wypowiedzi, mimo że nie zawsze zgodne są z duchem forum. Jesteś raczej elokwentnym i inteligentnym typem i dobrze się czyta co napisałeś.

Widać, ze masz dużą wiedzę humanistyczną, co akurat mi imponuje, gdyż by omawiać wiele tematów społeczno-historycznych należy mieć dużą wiedze w tej dziedzinie.

Dziękuje.

Cytat

 

Pytanie ile masz lat bo zdaje się że jesteś dość młody :)

27

Cytat

 

Pytanie nr 2: jak wygląda Twoje doświadczenie z kobietami?

2 związki w tym jeden z borderką. Do tego trzy dziewczyny  na orbicie zawsze gotowe na jakieś spotkanie. Ostatnio zaś miałem epizod z całkiem inteligentną i ładną dziewczyną, jednak z zupełnie nieciekawym charakterem (Makiawelizm).

Cytat

Pytanie 3 Jak taki lewak jak Ty tutaj trafił? :)

Wypociny fitDarii o numerze 666 na fejsowej grupie.

Lewakiem nie jestem. Bliżej mi do feullianta z rewolucji francuskiej z domieszką myśli socjalnej i makiawelizmu.

Pokaż mi lewaka który by chciał przymusowej sterylizacji matek co urodziły pod wpływem alkoholu, oraz popiera aborcje z racji na oszczędność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.