Skocz do zawartości

Gdzie kupić spodnie


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego sklepu ze spodniami materiałowymi. To mają być spodnie pół eleganckie.

 

Mam dość grube uda i nie wszystko na mnie pasuje. Jansy często muszę kupić większe i dać do skrócenie, możecie polecić jakiś sklep coś jak Big Star ale ze spodniami materiałowymi.

 

Miasto Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pół eleganckie to polecam wybrać się na bazarek i przymierzyć spodnie polskiej firmy Stanley.

Są mega wygodne, sam takie noszę.

Wystarczy poszukać stoiska ze spodniami i popytać o tą firmę.

 

https://www.google.com/search?q=spodnie+wizytowe+stanley&client=ms-android-lge&prmd=sinv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQxtL5rpzjAhXCLVAKHXQIBtEQ_AUoAnoECA4QAg&biw=360&bih=514#imgrc=ueZQUw1tOmzftM

 

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w którymś Peek&Cloppenburgu, może coś Ci przypasuje. Tanio raczej nie będzie, ale wybór mają spory. Mniejszy wybór, ale za to lepsze ceny ma Vistula.

Co do Zary, to niegłupi pomysł, jednak sugerowałbym raczej oczko wyżej pozycjonowaną markę tej grupy (Inditex), czyli Massimo Dutti. 

Twoje wymagania powinny spełnić spodnie Dockers, ale nie wiem, gdzie ich szukać stacjonarnie. Marka należy do Levi Strauss&Co i chyba widziałem kiedyś Dockersy w salonie Levi's-a, ale ni cholery nie pamiętam gdzie to było, może nawet nie w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, johnny_bravo napisał:

jaki budżet?

max. 250-300zł za sztukę. ale jeśli macie droższe to słucham.

 

Czy ktoś szyje ubrania na miarę? ile kosztują usługi krawca?

12 godzin temu, LiderMen napisał:

Jak pół eleganckie to polecam wybrać się na bazarek i przymierzyć spodnie polskiej firmy Stanley.

Są mega wygodne, sam takie noszę.

Wystarczy poszukać stoiska ze spodniami i popytać o tą firmę.

 

https://www.google.com/search?q=spodnie+wizytowe+stanley&client=ms-android-lge&prmd=sinv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQxtL5rpzjAhXCLVAKHXQIBtEQ_AUoAnoECA4QAg&biw=360&bih=514#imgrc=ueZQUw1tOmzftM

 

 

 

Wszedłem na stronę, mają i jinsy i spodnie materiałowe w cenie ok 150zł co jest ok. Jedynie moje się zamawiać w ciemno bo okaże się w za ciasne w nogach.  Ktoś zna jakiegoś ich dystrybutora w Warszawie, sklep gdzie można przymierzyć. 

 

W bigstar już mam jeden model spodni "Playery" i kupiłem chyba z 8szt. i tu jak znajdę wzór to będę kupował w kilku kolorach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RRRR_WWWW napisał:

Mam dość grube uda i nie wszystko na mnie pasuje

Mam dokładnie ten sam problem. Z chinosów polecam dostępne w Peek&Cloppenburg spodnie McNeal'a - całkiem dobra jakość, klasyczny krój za przystępną cenę. Z jeansów od dawna kupuje tylko Lee Blake. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RRRR_WWWW napisał:

Jeszcze nie. Jutro idę szukać spodni.

Powodzenia. Ja cierpię na chroniczny wstręt przymierzania i kupowania rzeczy w galeriach handlowych i tego typu tworach. Wszystko zamawiam online w kilku rozmiarach i nadmiar /bądź też co częściej całość :) / odsyłam. Zasada ta nie tyczy się tylko butów ale tutaj jestem pasjonatem :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem obecnie jest kupno spodni typu "clasic" bo obecne trendy powodują że głównie sprzedaje się spodnie zwężane albo typu rurki.

Dużo chodzę, jeżdżę na rowerze i biegam....mam mocno rozbudowane uda i łydki więc mam problem z kupnem normalnych spodni.

Każe głównie w "szturmowych" ewentualnie do wyjścia do "ludzi" mam że trzy pary jeansów Diesla - kupione ASOS - wysyłkowo na wyprzedażach kolekcji ....para wychodziła w cenie BigStarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.