Skocz do zawartości

Zaczęły mi się podobać okrągłe kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

@Johny_B Powód rzadko jest jeden. Obstawiam, chcesz odmiany z wielorybem po szczupłej, czyli normalnej kobiecie.

Do tego mogło dojść medialne programowanie wspierane przez feminazistki:

 

Najpiękniejsze modelki Plus SIZE. Zobacz ich gorące zdjęcia ...

expressbydgoski.pl/najpiekniejsze-modelki-plus-size-zobacz

 

10 modelek PLUS SIZE, które zrobiły furorę na Instagramie! Tak ...

papilot.pl › modelki

 

Czy nadajesz się na modelkę PLUS SIZE? Jakie są wymogi ...

ewokracja.pl/2017/11/nadajesz-sie-modelke-plus-size-sa-wymogi

 

Fatlady2.jpg

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz Programowanie odpada, raczej jestem anty medialny, oprócz tego Forum, i paru stron technicznych, nie korzystam z neta,

a nawet jeśli zerknę, to jednak rozpoznaje głupoty - staram się robić użytek z mózgu.

Telewizji nie oglądam, radia nie słucham, z ludźmi nawet nie gadam za dużo, bo wole swojego kota ;)

 

Pewnie proza życia i chęć odmiany, kiedyś nie jadłem pomidorów, teraz lubię.

 

Ale plus size to za wiele, ta sama liga co prawilny raps.

Mówię o takiej babeczce co ma większą pupkę i zderzaki, tak jak wspomniał @Still, żeby było co chwycić, szarpać jak Reksio szynkę :) i się nie poobijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W języku angielskim jest kilka słów określających panie z krągłościami. Jak wygogglacie "curvy" to wsród pań spasionych zobaczycie też wiele kobiet bardzo atrakcyjnych. Ładna buzia, duże piersi, krągłości, które nie szoecą, a potrafią bardzo przykuć uwagę. Niektóre panie mają "to coś" i są niesamowicie pociągające, mimo iż nikt nie wypuściłby ich na wybieg modelek. Ja osobiście nie znoszę wyglądu kobiet wychudzonych, albo za bardzo umiesnionych, takich sucharów. 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Morfeusz napisał:

 Latem nawet wieloryby odsłaniają dekolty i zakładają leaginsy. Otyłych polek jest coraz więcej i to powoli staje się standard. 

Taki typ nadal mnie obrzydza, więc chyba nie jest tak źle. 

Jak babka ma grubsze paluchy ode mnie to feee, a mam delikatne rączki :D

Edytowane przez Johny_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę problemu. Nie jarasz się otyłością tylko pociąga Cię trochę inny typ atrakcyjnych kobiet. 

Osobiście jak spotykam kobietę, która jest zadbana, elegancka i seksowna na sposób jaki opisałem, to nie rozkminiam "czy ona ma prawidłowe BMI". Myślę raczej:

"Szarpałbym jak Reksio szynkę" :D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Johny_B napisał:

zauważyłem dziwną przypadłość, zaczęły mi się podobać kobiety z krągłościami, z większym tyłeczkiem, parę kg za dużo.

Parę kilo to normalna kobieta. Mi się również takie podobają.

Obecna moda lansująca wyfitnesowane ze sztucznym cycem to przegięcie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Ona ma ładną buzię, fajne piersi, brak bębna albo to program graficzny. Mnie też się podoba, pomimo grubych ud. 

Co ciekawe dodam, najlepsze kobiety jakie miałem w łóżku, były nie otyłe ale lekko przy kości. Wiedzą, że nie wyglądają jak modelki i nadrabiają zaangażowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Still said:

@Johny_B Posuwając szczupłą dziewczynę/kobietę, osobiście czuje się niekomfortowo. Jestem szczupłym facetem i jak dodasz do tego szczupłą laskę, mamy w tedy obijanie się np biodrami itd....  A taka mająca w granicach rozsądku, kilo +, czuje się amortyzacje ;) Poza tym, jaka to przyjemność łapania za tyłek, gdzie tego tyłka nie ma?! Nie muszę dodawać, że w większości przypadków, dama będąc filigranową dziewczyną, zazwyczaj posiada mały biust. Co innego kobieta, ważąca 60 kg ;) 

Bo to niby nie ma pozycji gdzie można tego uniknąć.

60 kg to normalna waga dla normalnie rozwiniętej kobiety.

80 kg przy 160 cm wzrostu to już dużo za dużo.

Nie dla mnie.

 

Jak to ktoś napisał - zachciało się odmiany.

Gdyby miał grubą - szukałby chłopczycy bez biustu.

Nic nowego pod słońcem.

 

Nawiasem mówiąc te malutkie dziecinki są w stanie wchłonąć takiego -uja że gruba by uciekła nawet gdyby wszedł do połowy.

To tak z własnych obserwacji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta powinna mieć to i owo tu i ówdzie.

 

Biodra, tyłeczek co się zowie i cyc jak trzeba. I jest za co złapać i poszarpać.

 

Kiedyś byłem z taką bardzo szczupłą z przodu deska z tyłu deska. Nie było za co złapać. Nie jarała mnie.

 

Sądzę, że to atawizmy.

 

Duży cyc - wykarmi młode.

Szerokie biodra - urodzi bez problemu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Morfeusz napisał:

@Still Ona ma ładną buzię, fajne piersi, brak bębna albo to program graficzny. Mnie też się podoba, pomimo grubych ud. 

Co ciekawe dodam, najlepsze kobiety jakie miałem w łóżku, były nie otyłe ale lekko przy kości. Wiedzą, że nie wyglądają jak modelki i nadrabiają zaangażowaniem. 

To nie tylko to. 

Co nas podświadomie przyciąga do kobiety? Duże piersi, szerokie biodra, zdrowy wygląd. Psychologia ewolucyjna. Jest zdrowa i może być matką zdrowych dzieci. 

 

Zastanawialiście się dlaczego samo założenie szpilek tak znacząco podbija atrakcyjność kobiety? Ta sama kobieta stojąc płasko nadal jest seksowna, ale jakby mniej. Nie chodzi tylko o to, że jest wyższa, ładnie zaznaczają się mięśnie na łydkach, kształt nóg i nie chodzi tylko że te skądinąd niewygodne buty wymuszają pozycję w której podkreśla się kształt pupy i uwidacznia biust. 

Jak głęboko sięga do podświadomości to zjawisko, sam do niedawna nie miałem pojęcia. Otóż u większości ssaków poruszających się na 4 łapach (np lwy) samica w momencie gotowości do kopulacji i posiadania potomstwa przyjmuje charakterystyczną pozycje. Kregoslup wygina się w dół w odcinku ledzwiowym, a klatka piersiowa idzie do przodu. To jest sygnał "bierz mnie, chcę mieć Simbę". 

Człowiekowi nie jest łatwo taka pozycje przyjąć. Ale przypadkiem taka właśnie postawę tyle że w pozycji stojącej wymusza ubranie szpilek, czy innych butów na wysokim obcasie. 

To nie jest przypadek. Gdyby nie działało to na facetów jak postawa lwicy na króla sawanny, to kobiety za nic by nie chciały tego nosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Esmeron napisał:

Zastanawialiście się dlaczego samo założenie szpilek tak znacząco podbija atrakcyjność kobiety?

A jak jeszcze założy do nich czarne rajstopy, To to już jest dla mnie jest klasą samą w sobie.

 

b3df5371411594e1612e7bad3681

 

 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieścinie była kiedyś koleżanka mojej kumpeli z osiedla, taka ekhm... trochę szersza i fama poszła, że strasznie lubi na kolanach przed chłopakami ?.

No siłą podświadomości jakoś zaczęła przychodzić, po jakimś czasie zaglądała co tam u mnie w gaciach.

No i kiedyś za szkołą męczyła się dziewczyna, bo troszkę pijany byłem, więc zaproponowałem, żeby zdjąć spodnie i poleciec na całość.

Kurwa jaka amortyzacja.

Fajnie było, serio.

Tak się wtapiasz a na końcówce takie ciepełko. To było chyba z 12 lat temu ale pamietam do dziś.

 

Polecam spróbować ale później urwać kontakt.

Coś jak dragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Tak się wtapiasz a na końcówce takie ciepełko. To było chyba z 12 lat temu ale pamietam do dziś.

Ja byłbym w stanie bez problemu odmówić takiej 10/10, ale tego co piszesz to bym nawet nie próbował.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Esmeron napisał:

Zastanawialiście się dlaczego samo założenie szpilek tak znacząco podbija atrakcyjność kobiety? Ta sama kobieta stojąc płasko nadal jest seksowna, ale jakby mniej. Nie chodzi tylko o to, że jest wyższa, ładnie zaznaczają się mięśnie na łydkach, kształt nóg i nie chodzi tylko że te skądinąd niewygodne buty wymuszają pozycję w której podkreśla się kształt pupy i uwidacznia biust. 

Szewcy, którzy zrobili szpilki taki własnie mieli zamysł. 

Lubię Kobiety z dużym biustem i szeroką pupą, może być ewentualnie jeszcze ładna buzia do kompletu ale niekoniecznie.

Kobieta nie musi być chuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.