Skocz do zawartości

Jak zachować się asertywnie, gdy prostytutka chce nas przekręcić na kasę?


Rekomendowane odpowiedzi

W telegraficznym skrócie - podczas moich dwóch spotkań z paniami o lekkich obyczajach, jedna z nich mnie chciała wyprosić po 5 minutach, mimo że zapłaciłem z góry za godzinę, a druga mnie poganiała, żebym już szczytował, mimo że też godzina wykupiona.

 

Jak się w takiej sytuacji zachować? Zażądam zwrotu pieniędzy - nie odda. Rozwiązania siłowe raczej też nie wchodzą w grę. Jakieś przemyślenia?

Edytowane przez SaiyanPrince
poprawka literówki
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można ciągnąć jak spływ Nilem. 

 

Nie ma algorytmu postepowania w takiej sytuacji. Liczy się Twoj mnieset, postawa, mowa ciała... A i tak może być lipton. Jak trafisz na oszustkę... 

 

Coraz rzadziej, ale dziewczyny mogą mieć alfa. 

 

 

Czytaj garsonierę i uczęszczaj do artystek w fachu... Czasem po ogloszeniu już widac, że lipa.... Brak ci doświadczenia tyle... Czytaj podobne tematy tu na forum. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn

 

Ty tak na poważnie?

Pierwsza mnie wyganiała, bo mi nie chciał „stanąć”, a w dodatku sama była zjarana, co sama przyznała, a do drugiej jechał drugi szwagier, bo sama poleciła mu kupić gumki. Tak, podczas naszego stosunku odbierała telefony...

 

Więc jeżeli nie masz kompletnie zielonego pojęcia o konkretnej sytuacji, to nie feruj proszę takich wyroków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SaiyanPrince

Normalnie, masz tak ruchać by się spuścić w ile tam chcesz, jak chcesz 10 minet to 10 minet, a jak godzina to godzina...

Raz mi się trafiła roksa co jak mi się przyssała do fiuta to ja głupi mówię spuszczę się w 5 minut(czeba powiedzieć że miała talent i @Princeska mogła by się od niej uczyć), odpocznę ,a potem ją przelecę no ale powiedziała:"spuściłeś się to do domu" :(

Na więcej razy trzeba dać divie zrobić sobie laskę nie do końca, potem ruchańsko ile tam chcesz i na jakie tam pozycje pozwoli, spust i do domu, czeba się uczyń na błędach :)

Zawsze trzeba dzwonić i się pytać co i jak - po sposobie prowadzenia gadki słychać czy roksa traktuje cię seryjnie(ma duży ruch) albo być może sama by chciała by byś przyjechał bo nie ma brania.

W ogóle to nie dotyczy tylko postępowania z divami ale ogólnie w życiu.

P.S.

51 minut temu, SaiyanPrince napisał:

...Zażądam zwrotu pieniędzy - nie odda. Rozwiązania siłowe raczej też nie wchodzą w grę. Jakieś przemyślenia?...

buehehehe

Ty w ogóle byłeś na divach czy się szykujesz dopiero ?To co opisujesz to jakaś fantastyka jak dla mnie :(

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać, bo w innym pomieszczeniu może być alf, a wtedy gdy staniesz się stanowczy może być nie za wesoło. Czytaj garsonierę tak jak radzi @zuckerfrei.

Ja umawiam się z cichodajkami w hotelach. Jest to ryzykowne i droższe rozwiązanie, ale zawsze zamykam pokój na klucz i w razie czego dziewczę mi nie ucieknie gdy będę składał reklamację. Jak na razie nie zostałem oszukany i każda się wywiązywała z tego co ustaliliśmy przed spotkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Roksami co ja mówię to powinno się przestrzegać pewnych zasad:

-Należy się spytać na miejscu czy jak dopłacę to mogę ją poruchać bez gumy - jak się zgodzi to iść lepiej do innej.

-Jak wchodzisz do mieszkania to pytasz się czy możesz się rozejrzeć, należy zasygnalizować że masz obawy przed "alfem" - nigdy nie spotkałem się z odmową gdyż alfonsami roks są sąsiedzi i tyle. Na tym to wszystko polega.

-Zawsze trzeba dzwonić by ustalić szczegóły spotkania tuż przed spotkaniem gdyż laska może cię zwyczajnie nie pamiętać ale są takie co pamiętają o dziwo :)

Tyle chyba wystarczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Nie chodź do pań, które nie mają teczek na garsonierze albo je sobie usunęły po wprowadzeniu RODO, bo miały negatywy.
  2. U panien z teczkami musi być co najmniej kilka pozytywnych opinii różnych szwagrów. Większa szansa, że nie napisała tego diva albo jej alf.
  3. Gdy zostajesz oszukany i wyskoczy alf oświadczaj, że dzwonisz na policję. Szwagry często piszą że tak robią z oszustkami i alfami, to szybko kończy temat. One nie lubią przestojów, wizyt psiarni i zakłócania spokoju u sąsiadów (spalenia miejscówki).
44 minuty temu, SaiyanPrince napisał:

Tak, podczas naszego stosunku odbierała telefony...

Wyjątkowe chamstwo, trafiłeś na cwaniarę.

52 minuty temu, Libertyn napisał:

Jak wyprasza po 5 minutach to znaczy że po prostu poczuła się zagrożona. 

Płacisz za czas. To że zapłaciłeś nie oznacza że możesz robić co zechcesz.

A FiutDaria znowu swoje pierdy. Zagrożona miękkim wackiem. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Jak się czuje zagrożona, to nie wiem, może nie powinna iść w zawód prostytutki? Ale nie, skąd to znamy, przecież to tylko wymówka dla naiwnych frajerów, którzy dali kasę i już mogą spadać na bambus.

Lepper by lepiej nie powiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Jak wyprasza po 5 minutach to znaczy że po prostu poczuła się zagrożona. 

Albo ma coś lepszego do roboty i woli kolejne 55 minut robić co innego, w końcu kasa ta sama. Gdyby czuła się zagrożona, to nie poszłaby na początku.

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym olał temat i zapamiętał gębę. Generalnie nie ma co jeździć do pań, które odbierają telefon z tonem głosu, jakby robiły to za karę. Raz do takiej się wybrałem, widząc jej zaangażowanie podziękowałem i odpowiednia opinia poszła w internet. Długo w mieście nie zabawiła, pozwólmy działać rynkowi ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie te co robią wyjady do hotelu raczej są uczciwe.

 

Jest jeden patent jak np bierzesz na noc. Tzn zaplata z góry, ale ona wyskoczy po gumki tylko bo zapomnała, numer stary jak świat, ale ciągle aktualny. 

Najgorszy tekst z garsoniery:

 

Moze miala gorszy dzień. Beka z typow. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz wertuje rokse ze swojego miasta i taki kwiatuszek mi się trafił ;) 

"Hej , 
jestem samotną kobietą z dużymi potrzebami seksualnymi. Narzeczonego często nie ma w domu - może Ty chcesz go zastąpić? Jeśli masz jakieś ciekawe fantazje i propozycje - dzwoń.
Zapraszam do swojego gniazdka - na pewno się dogadamy ;)" Dodam iż pani na wstępie dodała, że jest w ciąży :D Praca, całą dobę, 7 dni w tygodniu.    SICK ;/

 

Edytowane przez Still
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Skoro diva pisze ze tyle i tyle za godzinę, to chyba trwa to godzinę a mogę się spuścic ile razy zechce? Tak? Przecież tak to powinno wyglądać

 

Bywają laski które bardzo patrzą na zegarek, a bywają wyśmienite które dają z siebie wszystko(te gorzej rozreklamowane choć urodziwe ale bez zmysłu reklamy).

Są laski z którymi tylko oral/misjonarz, a są takie z którymi anala zaliczysz i kilka fajnych pozycji...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Skoro diva pisze ze tyle i tyle za godzinę, to chyba trwa to godzinę a mogę się spuścic ile razy zechce? Tak? Przecież tak to powinno wyglądać

 :D

 

Zależy od dupy, często w ogłoszeniach piszą, że jeden finał i koniec. To ustala się to telefonicznie/w pierwszych 5 minutach spotkania. Takie z dobrą kartoteką nie robią raczej problemu z ilością spustów albo z wyganianiem przed upływem ustalonego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paulaner napisał:

Zależy od dupy, często w ogłoszeniach piszą, że jeden finał i koniec. To ustala się to telefonicznie/w pierwszych 5 minutach spotkania. Takie z dobrą kartoteką nie robią raczej problemu z ilością spustów albo z wyganianiem przed upływem ustalonego czasu. 

Bez sensu, pierwszy spust bym miał w 2 minuty max XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beckenbauer napisał:

Albo ma coś lepszego do roboty i woli kolejne 55 minut robić co innego, w końcu kasa ta sama.

Przez kolejne 55 min jeszcze 2 - 3 gości, tak załatwi i stawka godzinowa rośnie. Jak wędrowniczka to i tak po kilku dniach zmieni miasto, numer i nowych frajerów będzie naciągać na hajs.  

 

@SaiyanPrince Taniej i z lepszym seksem wychodzi cichodajka albo seks koleżanka, jeżeli podpasujecie sobie obydwoje. Ja mam swoją ulubienicę, kiedy akurat nie mam żadnej normalnej panny na horyzoncie. Zostawiam 100zł za całą noc ze śniadaniem u niej, albo za kilka godzin w ciągu dnia. Pani zaspokojona i zadowolona. Czasami naprawię u niej w mieszkaniu jakąś pierdółkę, wartą kilka zł. Tylko znaleźć taką nie jest łatwo ale da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.