Skocz do zawartości

Kurs instruktor nauki jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, czy wytrzymasz nerwowo z kursantami. Prawda jest taka, że niewielu spośród chętnych w ogóle nadaje się do prowadzenia pojazdów. Mam tu na myśli jednostki, które wieszają sobie na samoprzylepnych karteczkach "lewo" i "prawo" po obu stronach kierownicy.

 

Jeżeli Twój układ nerwowy jest bardzo silny, to szanuję jak cholera i życzę bardzo uzdolnionych podopiecznych :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Yahu napisał:

Jeżeli Twój układ nerwowy jest bardzo silny, to szanuję jak cholera i życzę bardzo uzdolnionych podopiecznych :)

To się okaże, to moja alternatywa, żeby sobiw dorobić, albo praca na stałe jak nie będę mógł dźwigać bo mam z tym ograniczenia. Teraz w pracy uczę chłopaków, nowych, na innych urządzeniach, też super odpowiedzialna praca przy ludziach itp, dlatego myślę, że taki instruktor to coś dla mnie, taka branża w razie w, albo żeby sobie dorobić. Ale opinie o egzmwinie są fatalne, bardzo ciężko zdać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, próbuj!

 

Ja jak robilem prawko z 3 lata temu. To uczyla mnie laska. Szybko zrobila uprawnienia na autobus i na ten dzień smiga w mpk lub mzk. Odeszła ze szkolenia przez kursantów i  najbardziej pracodawcę.  Dolecolo mowola o szkoleniu na autobusach. Ma jebana dryg do prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ma jebana dryg do prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

Właśnie kto nie próbuje szampana nie pije, na studia w tym roku nie pójdę na bank bo ogarniam mieszkanie, to chociaż sovie instruktora zrobię. A co do urządzeń, na tych w pracy nauczyłem się w 2 lata tyle co goście przez 10 lat, mówią, że niesamowity talent mam do tego, ciekawe czy przełoży się to też na samochody osobowe, tutaj dojdzie znajomość prawa itp, a w pracy teraz sam sovie jestem władca przestworzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Turop napisał:

przybliżysz temat

Ja aktualnie robię prawko kat.B i tak do instruktora rzuciłem: ,, Lekka praca za pewnie całkiem niezłe pieniądze''

 

Na co szanowny instruktor: ,, Chodzą plany, że w przeciągu najbliższych 2 lat ma to być zawód państwowy, regulowany tak jak lekarz, prawnik a pensja ma być z urzędu ustalona z góry''

 

Pozdrawiam swojego instruktora świetny nauczyciel; Mimo, ze tego na pewno nie odczyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

,, Chodzą plany, że w przeciągu najbliższych 2 lat ma to być zawód państwowy, regulowany tak jak lekarz, prawnik a pensja ma być z urzędu ustalona z góry''

To może wyjdzie na plus, na zleceniu w gówno szkole płacą 11 zł na rękę, a odpowiedzialność masz większą, niż w np w biedronce, alvo przy łopacie. Ale poczytam o tym ? Wtedy bym pracował w państwówce haha. 

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.