Skocz do zawartości

Kilkuletni romans mojego męża.Czy będę kretynką jeśli wybaczę?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Julka887 napisał:

Jednak namiętność przygasła międy nami, nie ma już takiego ognia jak jeszcze kilka lat temu, powiedziałabym, że pojawiła się wręcz rutyna od kilku lat.

Zawsze tak się dzieje, wiem to po sobie.

 

 Czy bywały w waszym małżeństwie sytuacje krótkich rozłąk?

Często kilka dni bez siebie potrafi rozgrzać związek.

 

Czy zastanawiałaś się nad krótkim rozstaniem w celu przemyślenia sytuacji?

Macie możliwość nocować osobno?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie siostry nie porownujcie zdrady waszej do naszej. Facet ktory wie ze kobieta go zdradzila i ona o tym wie, a mimo wszystko jej, powiedzmy wybaczyl, zaczyna tym facetem gardzic , brzydzi sie go, tam nie ma zmiluj sie, natura. Madra kobieta wie jak zadbac o dziecko i siebie. Przynosi facet "mamuta"? To co ty jeszcze jedna z druga chcecie? Wiernosc? A jest cos takiego? Tym ktorzy doradzaja by rozpieprzyc rodzine bym wysylal koszty przez to poniesione, fizyczne i psychiczne ,zwlaszcza dziecka. Wam drogie panie zdrada w niczym nie przeszkadza, facet nie bedzie wami gardzil jesli z nim zostaniecie, madra babka jeszcze to wykorzysta.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karhu napisał:

Drogie siostry nie porownujcie zdrady waszej do naszej. Facet ktory wie ze kobieta go zdradzila i ona o tym wie, a mimo wszystko jej, powiedzmy wybaczyl, zaczyna tym facetem gardzic , brzydzi sie go, tam nie ma zmiluj sie, natura. Madra kobieta wie jak zadbac o dziecko i siebie. Przynosi facet "mamuta"? To co ty jeszcze jedna z druga chcecie? Wiernosc? A jest cos takiego? Tym ktorzy doradzaja by rozpieprzyc rodzine bym wysylal koszty przez to poniesione, fizyczne i psychiczne ,zwlaszcza dziecka. Wam drogie panie zdrada w niczym nie przeszkadza, facet nie bedzie wami gardzil jesli z nim zostaniecie, madra babka jeszcze to wykorzysta.

Taaaa trzeba wszystko wybaczyc dla zasady :) i nnastawic drugi policzek. Czy to sie aby nie mija z tym co mowi Mareczek? ;)

 

Dla dziecka lepsze jest zycie w rozbitej rodzinie niz w zaklamanej. I tak - wiernosc powinna miec wielką wartosc. A Ci ktorzy tego nie uznaja nie powinni ani wchodzic w zwiazki ani tym bardziej plodzic dzieci.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, karhu napisał:

Wam drogie panie zdrada w niczym nie przeszkadza, facet nie bedzie wami gardzil

Oczywiście. ;):D

Na pewno ją bardzo szanuje, a jeśli nie będą jej "przeszkadzać"  jego oszusta, zdrady - podwójne życie  i będzie z nim mimo wszystko dalej to jej mąż z pewnością będzie ją szanować jeszcze bardziej. ;)

Jej samoocena również na pewno wzrośnie.

Kur.... nie mogę czytać takich komentarzy.

 

  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karhu napisał:

Nie Ciebie sie pytalem , kochanie. Lekcje odrobilas?

Kolejny argument, że sam masz kobiece cechy, typowa odpowiedź pustej lali, która nic nie wnosi do tematu, ale coś trzeba było napisać, bo argumentów brak. Studia zakończyłam więc lekcji nie muszę odrabiać. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak facet zdradza swoją kobietę to jest dla niej pełen zestaw korzyści, nie wiedziałyście Panie? :D 

To już wiecie :D 

 

33 minuty temu, karhu napisał:

Wam drogie panie zdrada w niczym nie przeszkadza

Przeszkadza, ponieważ w dawnych czasach taka kobieta by zaszła w ciąże i dawny facet jakby zobaczył, że on czarny ona czarna a dziecko rude to by ją wywalił NATYCHMIAST z tym dzieckiem albo w nerwach skatował z bardziej porywczym charakterem. W słowiańskich społeczeństwach takie były wyganiane (ponoć). Dziś chronią kobiety środki antykoncepcyjne, więc ewentualny stosunek ciężej wykryć.

Zresztą istnieje cienka warstwa połączenia gdy samiec i samica się łączą, wytrawne oko jest w stanie przejrzeć, że w związku jest już zaburzenie i nie ma tego przyciągania, wtedy zaczyna się zdrada i kłótnie gdy, któraś ze stron coś ukrywa.

 

W ezoteryce mówi się o zasilaniu np mężczyzny przez kobietę, co bardziej wrażliwi są w stanie wyczuć, że nie ma już tej energii wspierającej od kobiety ;) lub nawet między przyjaciółmi takie coś jest, czujesz iż ktoś jakby odszedł, czyli nie ma tej nici porozumienia.

 

3 minuty temu, karhu napisał:

Nie Ciebie sie pytalem , kochanie. Lekcje odrobilas?

Uważam, że takie odpowiedzi są daleko nie potrzebne, ponieważ ona mogłaby się odgryźć i np napisać "A pampersy wymieniłeś" i wtedy się zaczyna wojna i bany...

Lepiej to uciąć w zarodku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Przeszkadza, ponieważ w dawnych czasach taka kobieta by zaszła w ciąże i dawny facet jakby zobaczył, że on czarny ona czarna

Nie o tym pisalem, czytaj ze zrozumieniem

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Uważam, że takie odpowiedzi są daleko nie potrzebne, ponieważ ona mogłaby się odgryźć i np napisać "A pampersy wymieniłeś" i wtedy się zaczyna wojna i bany...

Lepiej to uciąć w zarodku.

Ty juz lepiej nie doradzaj.

 

5 minut temu, alicja95 napisał:

która nic nie wnosi do tematu, ale coś trzeba było napisać, bo argumentów brak.

Z kobietami na argumenty, nic do tematu. Masz studja i nie zalapalas o co dla mnie chodzilo w mojej wypowiedz, nienawisc zaslepila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsekwencje zdrady mezyczyny i zdrady kobiety w świetle dzisiejszych uwarunkowań kulturowych i prawnych--proszę bardzo, extra temat na audycję Radia Samiec albo felieton. 

 

Tymczasem pozwolę sobie zauważyć, że odjechaliśmy bardzo daleko od tematu i zaczynamy się awanturować. A wątek założyła Koleżanka, która jest w trudnej sytuacji, ma nielekko i prosi o pomoc. 

Edytowane przez Esmeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karhu napisał:

nie zalapalas o co dla mnie chodzilo

Ja się wypowiadasz, w taki sposób to co się dziwisz? "o co dla mnie chodziło" serio? Kto tak mówi?

 

Zrozumiałam doskonale o co chodziło, ale teraz chcesz odwrócić sytuację i zrobić z kogoś idiote. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu karhu zdradza/zdradzał swoją żonę i próbuje w ten sposób uciszyć swoje sumienie, wmawiając sobie i wszystkim, że to normalna sprawa.

 

P.s Cieszę się dziewczynki, że się nie dajecie, kiedyś wszystkie baty zbierałam ja :D 

Widzę, że po wstępnej eufori przyszło otrzeźwienie umysłu :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

Po prostu karhu zdradza/zdradzał swoją żonę

Tak

 

3 minuty temu, deomi napisał:

próbuje w ten sposób uciszyć swoje sumienie

Nie

 

3 minuty temu, deomi napisał:

że to normalna sprawa.

Nie nigdzie tego nie powiedzialem.

 

4 minuty temu, deomi napisał:

przyszło otrzeźwienie umysłu

Tak nazywasz mieszkanie z pieskami i kotkami?

 

6 minut temu, deomi napisał:

Cieszę się dziewczynki

Ja tez.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deomi napisał:

Po prostu karhu zdradza/zdradzał swoją żonę i próbuje w ten sposób uciszyć swoje sumienie, wmawiając sobie i wszystkim, że to normalna sprawa.

Najpierw trzeba miec sumienie. I zasady moralne. Jak ktos tlumaczy cos takiego to raczej powyzszych nie posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

Nie jest Ci Twojej żony zwyczajnie szkoda?

Ex. Jest, wziela sobie rady kolezanek do serca, rozwiodla sie, i w wieku45 lat urodzila corke , by nowy misiu nie zwial. Ponoc jest bardzo teraz szczesliwa, ponoc, jakos nikt jej dawno nie widzial.

 

6 minut temu, MalVina napisał:

Najpierw trzeba miec sumienie.

Mam

 

6 minut temu, MalVina napisał:

I zasady moralne

Tez mam.

 

7 minut temu, MalVina napisał:

Jak ktos tlumaczy cos takiego to raczej powyzszych nie posiada

Ty tez nie zrozumialas co chcialem w pierwszym poscie tematu. Daj namiary to postaram sie to tobie wyjasnic osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.