Skocz do zawartości

Kilkuletni romans mojego męża.Czy będę kretynką jeśli wybaczę?


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, deomi napisał:

Dlatego ja zamierzam mieć kilku

Przecież już zaczęłaś.

Dałaś takiemu samcowi alfa że aż musiałaś o tym temat założyć. 

Karuzela się kręci, powoli ale mam nadzieję że ją rozkręcisz.

Przecież to forum Cię tego nauczyło a więc w piątek albo sobotę ubierz się ładnie, załóż sztuczny uśmiech i szukaj następnego alfy. 

 

44 minuty temu, deomi napisał:

A byłam grzeczną, potulną monogamistką wierzącą w miłość, poświecającą się partnerowi.

Ojej ale ten świat jest zły.

Tylko Ciebie spotkało nieszczęście. 

Byłaś taka idealna i niewinna, niestety tylko w swoim wyobrażeniu. 

 

Wiesz ilu mężczyzn wierzyło w miłość i się poświęcało?

A teraz wejdź w świeżakownię i przeczytaj jak takie idealne istoty jak Ty z nimi postępowały i rujnowały im życie i psychikę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meg4tron Tzn nie wiem o jakim nieszczęściu mówisz?

Bo ja nie zostałam skrzywdzona, zdradzona, ani porzucona (póki co) 

Ale czytając Wasze historie, Wasze posty zdałam sobie sprawę, że nie warto byc fair wobec faceta ponieważ to i tak nie gwarantuje wzajemności ani wdzięczności, szczególnie na późniejsze lata.

Po co mam sie w całości " oddawać" uczuciu miłośći do meżczyzny lepiej zachowywać zdrowy dystans i myśleć przede wszystkim o sobie.

Tego się tutaj dowiedziałam i to zamierzam wcielać w życie.

Bo gdy sama nie będę wierna i uczciwa to nawet w przypadku męskiej zdrady, nie będzie mi tak bardzo żal mojej miłości czy oddania.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alicja95 napisał:

Zabrzmie jak feministka według niektórych, ale za dużo rzeczy robię w życiu, aby moim jedynym celem był facet, ba nawet teraz w wieku 24 lat wiem że utrzymalabym siebie i dzieci bez jakiś dennych 500+ i alimentów. Więc dla mnie mężczyzna to osoba z którą będę żyć partnersko, ma być miłość, ale nie tak ze jak coś nie wyjdzie to ja się załamie i nie będę miała za co żyć, i co ze sobą robić. 

Kicia, tą Waszą pseudo niezależnością to ja się podcieram co 2 dzień, a tak naprawdę to brakuję Ci chłopa co Cię dobrze wychędoży, to samo dotyczy Twojej koleżanki @szamanka. Straszną sieczkę w głowie zrobiły Wam mass  media. Podam przykład pewnej rozmowy z przed kilku miesięcy z moją klientką, która prowadzi kilka sklepów i pod względem finansowym niczego jej nie brakuję. Dodam do tego, że zawsze przychodzi ze zjebanym wyrazem twarzy, jakby była obrażona na cały świat.

 

Ona: Panie Krzysztofie, ale ma Pan podejście do życia, przecież życie jest takie proste.

Ja: Tzn.?

Ona: No, Pan uważa, że wszystko będzie źle.

Ja: Ale ja nic takiego nie powiedziałem.

Ona: Jak to nie?

Ja: No nie. Ma Pani męża?

Ona: Nie 

Ja: Dzieci?

Ona: Nie

Ja: Ach teraz rozumiem, to tutaj boli, bardzo boli.

 

W tym momencie nastąpiło te słynne zwarcie styków i pojawił się banan na twarzy, samooszukiwanie się level hard. Same robicie sobie krzywdę tą całą niezależnością, emancypacją i feminizmem, a potem zostaje już tylko płacz w poduszkę, bo jesteście za stare by mieć dzieci i tak naprawdę czujecie, że przegrałyście życie.

 

4 godziny temu, alicja95 napisał:

 ma być miłość

Tak, tak, ach ta słynna miłość w wykonaniu kobiet, u Was to się nazywa bilans potencjalnych zysków i strat.

 

5 godzin temu, deomi napisał:

Zdziwiłbyś się jacy faceci do mnie startują.

Masz już kota?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

Nie, no, fajny, pozytywny facet jesteś :D

Wiem :)

 

3 minuty temu, deomi napisał:

Pewnie wszyscy Cię lubią.

Tylko nieliczni, pewnie dlatego, że prawdomówny ze mnie facet, chociaż czekaj klienci mnie akurat lubią.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, deomi napisał:

Dlatego ja zamierzam mieć kilku, bo w sumie czemu nie. To forum mnie tego nauczyło.

Nikogo to nie obejdzie, z wyjątkiem paru naiwnych, którzy chcieliby Cię przelecieć a potem wrócić do swoich spraw. Możesz się wyfiletować na ulicy i wypiąć, a wystuka Cię każdy kto ma wolną chwilę i akurat nie spieszy się do pracy. To żadna sztuka. Udajesz przed sobą, że osiągnęłaś nie wiadomo jaki poziom oświecenia. a wypierasz prosty fakt, że ci, którzy jako tacy niesamowici do Ciebie startowali, startowali tego samego dnia do kolejnych dziesięciu innych. Ale wolisz to sobie przerobić na korzyść własnej zajebistości i wyjątkowości. Nie, dla większości jesteś po prostu kolejną mobilną waginą o dużym stopniu oboętności. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, deomi napisał:

Ale czytając Wasze historie, Wasze posty zdałam sobie sprawę, że nie warto byc fair wobec faceta ponieważ to i tak nie gwarantuje wzajemności ani wdzięczności, szczególnie na późniejsze lata.

Chcesz gwarancji? Kup sobie pralkę.

 

Znalazła się zawiedziona męskim światem, bo przeczytała kilka postów na niszowym forum.

Co mają powiedzieć Ci, ktorzy realnie doświadczyli krzywdy, cynizmu i zakłamania od swoich partnerów/ek? 

Nie ośmieszaj się, dziewczyno.

 

Prawda, są tutaj posty facetów, ktorych funkcjonowania sam nie rozumiem. Przewinęło się kilka kobiet, które pasują do ww. jak ulał. Ale kto komu każe się do takich zbliżać? 

Widzę tutaj sporo mężczyzn, którzy bardzo by chcieli poszukać swojego kawałka szczęścia na tej pojebanej planecie, z kobietą u boku. Tylko że życie nauczyło ich, jak to czasem pięknie potrafi się zemścić.

 

Widzisz to, co chcesz widzieć.

6 godzin temu, deomi napisał:

Bo gdy sama nie będę wierna i uczciwa to nawet w przypadku męskiej zdrady, nie będzie mi tak bardzo żal mojej miłości czy oddania.

Zdradzę Ci pewien sekret.

Bycie wiernym i uczciwym, nie jest żadną łaską ani prezentem dla kogoś.

Albo się takim jest, albo nie.

Jeśli inni nie potrafią docenić, ich problem.

 

Młoda z Ciebie dziewczyna, miotasz się między światem idei a życiem takim, jak go odbierasz (może czas zweryfikować źródła?).

Czasem to ujmujące w Twoim wykonaniu, ta swoista nieporadność, a czasem aż zęby bolą od czytania Twoich postów.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ren napisał:

Kicia, tą Waszą pseudo niezależnością to ja się podcieram co 2 dzień, a tak naprawdę to brakuję Ci chłopa co Cię dobrze wychędoży, to samo dotyczy Twojej koleżanki @szamanka. Straszną sieczkę w głowie zrobiły Wam mass  media. 

 

Nie to wam wiecznie źle, kobieta traktuje faceta jak bankomat - źle

 

Kobieta sama dużo zarabia, sama się utrzymuje i nie chce być utrzymanka, ale chcę normalnego związku - też źle 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Yolo napisał:

Zdradzę Ci pewien sekret.

Bycie wiernym i uczciwym, nie jest żadną łaską ani prezentem dla kogoś.

Albo się takim jest, albo nie.

Jeśli inni nie potrafią docenić, ich problem.

 

Brak łapek, dziękuję za te słowa. 

Dokładnie i nie jest to żaden wyczyn. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julka887 jeszcze tak sobie pomyślałem.

 

Wasza relacja samica-samiec.

Czy Ty czujesz dalej do męża pożądanie?

Przywiązanie?

 

Zapytałaś czy będziesz kretynką - to raczej nie w kategoriach głupoty/kretynizmu tylko emocji, które czujesz i szacunku, który masz/nie masz do męża.

Edit: i szacunku do siebie oczywiście.

 

Tak, on prawdopodobnie będzie Cię przepraszał a potem prawdopodobnie znowu będzie zdradzał, pytanie jak bardzo jesteś w niego zapatrzona.

 

Właśnie tu jest to, że mężczyzna NIE GARDZI kobietą, w taki sposób, w jaki kobieta potrafi GARDZIĆ słabym samcem.

 

Gardzisz nim?

Nienawidzisz?

Jesteś w stanie mu wybaczyć i żyć dalej? Może jesteś?

Co czujesz w środku?

Chciałabyś z nim dalej być?

Jeśli tak, dlaczego?

Wolisz poszukać nowego?

Jeśli tak, dlaczego?

 

Jak wyobrażasz sobie dalsze życie razem i osobno (2 wersje)?

 

Obojętnie co się stanie między Wami, takie wzorce zachowań i radzenia sobie z kryzysami przekażecie córce.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, znowu ściana płaczu na jasną odpowiedź.

 

5 lat zdradzania -> powiedzenie sobie "Do widzenia"

Jedna kwestia - zrobienie to w dialogu, bez zbędnych dram. Bez dowalania jedna drugiej osobie. Światy się poróżniły i tyle.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, deomi napisał:

Ja dam wszystkich facetom na świecie, oprócz meżczyznom z braciasamyc.pl !!

Która mnie przebije w tych torturach :rolleyes:

@deomi gdybyś dała wszystkim mężczyznom na świecie, to byłabyś tak rozjechana, że żaden bratsamiec.pl by Cię tknąć nie chciał???

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ace of Spades napisał:

na zasadzie "ja wam teraz pataFFiany pokażę, na złość wam będę się puszczać z byle kretynami a wam dupy nie dam"

Poza drobną sprzecznością logiczną. Tzn. Pani obrażona na panów ,że nie cenią jej wdzięków udziela owych wdzięków innym panom ,żeby odegrać się na tych poprzednich.

Moim zdaniem w takiej sytuacji powinna pójść do klasztoru. Zachować wdzięki dla Jezusa ! To miałoby sens!

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odjebało.

Jeden szuka żelaznej dziewicy a inna chce dać każdemu chłopu na świecie oprócz nas, z forum.

 

4 minuty temu, ntech napisał:

Moim zdaniem w takiej sytuacji powinna pójść do klasztoru

W klasztorze (chyba) nie ma Internetu. 

Gdzie by łapała atencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, deomi napisał:

Ja dam wszystkich facetom na świecie, oprócz meżczyznom z braciasamyc.pl !!

Hej hej pamiętaj kto był po" Waszej" stronie ;) 

 

6 minut temu, Meg4tron napisał:

Co tu się odjebało.

Sam się dziwię i nadziwić nie mogę :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.