Skocz do zawartości

Kilkuletni romans mojego męża.Czy będę kretynką jeśli wybaczę?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Yolo napisał:

Jeśli inni nie potrafią docenić, ich problem.

Ja bym to nawet rozszerzył, że to ich prawo.

Bo jak z jednej strony dajesz a z drugiej często podświadomej wymagasz to i tak jest to roszczenie tylko zamaskowane czyli manipulacja.

"niech nie wie lewica co czyni prawica".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deomi napisał:

Ja dam wszystkich facetom na świecie, oprócz meżczyznom z braciasamyc.pl !!

Sami sobie weźmiemy :P I tak łatka inceli, nieudaczników, skurwysynów i wszystkiego co się tam da już jest to można i gwałciciela dorzucić żeby był full pakiet :P

 

Poza tym domena braciasamyc.pl nie istnieje, więc zbyt wielu nie wykluczyłaś :P

Edytowane przez self-aware
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, icman napisał:

Ja bym to nawet rozszerzył, że to ich prawo.

Bo jak z jednej strony dajesz a z drugiej często podświadomej wymagasz to i tak jest to roszczenie tylko zamaskowane czyli manipulacja.

"niech nie wie lewica co czyni prawica".

To będzie już kompletne rozjechanie z tematem, ale spróbuję się odnieść.

 

Cytat nie jest moim zdaniem trafny, bo dotyczył jałmużny, przestrzega przed wpadnięciem w pychę.

Ja zaś pisałem o wartościach uniwersalnych jakimi są uczciwość i wierność i o tym, by nie traktować ich jako coś, co oferujemy licząc na zwrot/zysk. 

Jeśli mam te cechy, one naturalnie ze mną współgrają i nie ma tu mowy o jakimś wysiłku czy selekcjonowaniu odbiorców.

Czyli, manipulacja jest tu ostatnią rzeczą.

 

Jeśli ktoś tego nie docenia lub odrzuca, ma oczywiście prawo. 

A pisząc o problemie, miałem na myśli, że odrzucenie takiego daru nie jest problemem darczyńcy.

Raczej drugiej strony, ale tu już wypadałoby się przyjrzeć dokładniej poszczególnym przypadkom.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon Po prostu nie mam już do Was sił. 

 

Czuje się jak samotna matka z 50 rozwydrzonymi bahorkami :D 

Którym tłumaczę i tłumacze a oni i tak robią swoje.

 

Ty akurat jesteś tym grzecznym dzieckiem, moim pupilkiem, jednym z kilku :D 

 

@Rnext

Nadinterpretujesz, nie zamierzam się puszczać, tylko zdroworozsądkowo trzymać dystans w związku, ale nie na zewnątrz tylko taki węwnętrzny mój prywatny.

Oczywiście, że nie obejdzie to nikogo oprócz facetów z którymi bedę mieć doczynienia i ja nie twierdzę inaczej.

Połknełam czerwoną pigułkę i tak jak Wy zmierzam z tej wiedzy korzystać.

Byłam młoda, naiwna, łatwowierna, idealistyczna, oddająca się związkowi całym sercem, ale zamierzam zmienić swoje podejście dzięki informacjom z tego forum. 

Jeśli taki jest cel tego forum to proszę bardzo.

 

@Yolo Owszem jestem zawiedziona postawą co niektórych i będe o tym pisać, że nie godzę się na takie wartości

Chyba że uznam, że już nie warto...

Jest kilka przykrych tematów w świeżakowni, ale i tak procentowo dużo więcej krzywd doznają kobiety ze strony meżczyzn w każdej dziedzinie i w każdym miejscu świata ( no może poza chinami)

 

@Tatarus :D 

 

@Reflux O kyrje eleiso 

 

@Eleanor Ja tam znam wersję, że cipka nie mydło i się nie wymydli :ph34r:

Nie no żartuje of kurs...

 

@self-aware No to może nie dawajcie powodów by tak o Was mówili?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ren napisał:

Kicia, tą Waszą pseudo niezależnością to ja się podcieram co 2 dzień, a tak naprawdę to brakuję Ci chłopa co Cię dobrze wychędoży, to samo dotyczy Twojej koleżanki @szamanka. Straszną sieczkę w głowie zrobiły Wam mass  media. Podam przykład pewnej rozmowy z przed kilku miesięcy z moją klientką, która prowadzi kilka sklepów i pod względem finansowym niczego jej nie brakuję. Dodam do tego, że zawsze przychodzi ze zjebanym wyrazem twarzy, jakby była obrażona na cały świat.

 

@Ren nie wpadłeś na to, że ja i @alicja95 to ta sama osoba? :D

Puknij/stuknij/poklep łepek, bo łba to raczej nie znajdziesz ;)

 

@alicja95 przepraszam inaczej się nie dało :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, deomi napisał:

Którym tłumaczę i tłumacze a oni i tak robią swoje.

Dałaś dupy jakiemuś pseudo alfie, pochwaliłaś się swoim ''sukcesem'' na forum, a teraz stawiasz się w roli autorytetu, który ma za zadanie tłumaczyć innym i bronisz wartości :D

Nosz kurwa, tego nawet Monty Python by nie wymyślił :D .

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, alicja95 napisał:

Znając życie, to część w to uwierzy xD

No trudno, mam nadzieję, że te rozebrane fotki atencyjne rozsyłałam z każdego nicku inne :D I się nie połapią :D No ale co se popiszą to ich :P

Przepraszam raz jeszcze, czasami lepiej przytaknąć, niż walić głową w mur, chociaż niektórzy mogliby spróbować "powalić" cokolwiek zamiast robić wycieczki personalne:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

No to może nie dawajcie powodów by tak o Was mówili?

Szczerze mówiąc to mało mnie to interesuje jak o nas mówią. I tak jestem tutaj anonimowy to jaką mi to robi różnicę? :) Poza tym na forum jest kilka tysięcy użytkowników. Regularnie pisze może z 50 a łatka i tak leci do wszystkich. Pojedyncza osoba niczego nie zmieni :) Zresztą... Podchodzę do tego na miękko. Tak mi się rzucił akurat Twój post w oczy, generalnie tematu nie czytałem, dużo stron więc strzelam, że obustronne obrzucanie się kupskiem :P Szkoda czasu.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie uświadomiłem, bądź co bądź czytając powyższy temat, iż chyba nie znam żadnego tzw. "samca alfa". Znam facetów którzy mają powodzenie u kobiet ale znam tych samych ludzi ze strony która absolutnie przeczy jakiemukolwiek "alfowaniu" :) Muszę się chyba lepiej rozglądać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raivo Na pewno lepszym niż męska zdrada, posuwanie mężatek czy ślinienie się do kuzynek !!

Mam 25 lat i 2 partnerów seksualnych, więc TAK mogę uchodzić z uosobienie cnót i dóbr ? mogę i będe Was pouczać i prawić kazania :) 

 

@self-aware Zmieni, społeczne normy są ustalane przez większość. Tak więc proszę Cię badź po większosci, tej dobrej strony.

 

@Tatarus

Dla mnie samiec alfa to ktoś o niskim poziomie stresu  i wysokich umiejetnościach społecznych i interepersonalnych. Jaką Wy macie definicje - nie wiem, ale uważam, że tylko moja jest poprawna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomiHmmm a liczą się udawane umiejętności społeczne tzn. ktoś kto potrafi działać i oddziaływać społecznie ale tak naprawdę ma większość rodzaju ludzkiego gdzieś i najchętniej chciałby nie mieć  z nim za wiele do czynienia ? Poza tym patrząc na Twoją definicje znam samych samców alfa :)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.