Skocz do zawartości

Kilkuletni romans mojego męża.Czy będę kretynką jeśli wybaczę?


Rekomendowane odpowiedzi

@deomiKurcze może się wygłupię ale moim skromnym zdaniem ten podział na alfa, beta i omega zupełnie nie ma odzwierciedlenia w społeczeństwie. Jest to uogólnienie na tak wysokim poziomie że nijak ma się do jednostki i jej roli we współczesnym świecie. Będąc betą w jednym środowisku można być alfą w zupełnie innym, poza tym człowiek potrafi nawet w przeciągu krótkiego czasu zmienić siebie samego i swoje postępowanie.  Oczywiście jest jakiś wspólnym, można powiedzieć zwierzęcy, mianownik odziedziczony po praprzodkach ale nie jest to żaden determinant. No dobra kończę bo sam wpływam na wody pseudointelektualnej hochsztaplerki.

 

Proszę kontynuujcie z chęcią się poprzyglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife To w końcu za czy przeciw? Bo nie wiem czy Ci walnąć kazanie czy pogłaskać po głowie? ?

@Turop Urobiony facet to szczęśliwa kobieta, a szczęśliwa kobieta to szczęśliwy facet :) (Urobiony w sensie zakochany, zauroczony, a nie podległy)

Jak facetowi nie zależy to wszystko wuj trafia.

 

@Tatarus

12 minut temu, Tatarus napisał:

 pseudointelektualnej hochsztaplerki.

Ale waż słowa! Bo ja Ciebie nie obrażam.

 

Samiec alfa czy nie samiec alfa, po prostu przespałam się z fajnym facetem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

Ale waż słowa! Bo ja Ciebie nie obrażam.

Ale ja mówiłem o swoich wypocinach cytuję: " No dobra kończę bo sam wpływam na wody pseudointelektualnej hochsztaplerki."

1 minutę temu, deomi napisał:

Samiec alfa czy nie samiec alfa, po prostu przespałam się z fajnym facetem.

Serio nie do tego w żaden sposób się odnoszę i w żaden sposób mnie to nie interesuje. Po prostu w wielu rozmowach tutaj, tych o tematyce damsko męskiej, pojawiają się raz za razem określenie "samiec alfa", "samiec beta"i jak to mam w zwyczaju zapytałem. Troszkę na swój prześmiewczy sposób ale bez żadnych "złych" intencji. W każdym bądź razie Pozdrawiam :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tatarus A to przepraszam ? nie skupiłam się dosyć mocno i zmyliła mnie nieco forma żenska przymiotnika, który okazał się rzeczownikiem. 

Faktycznie te słowa pojawiają sie tutaj dość często, nawet było kilka tematów próbujących ostatecznie zdefiniować to określenie, ale chyba do tej pory się nie udało :D

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, deomi napisał:

Samiec alfa czy nie samiec alfa, po prostu przespałam się z fajnym facetem.

No chwalcie ją, nareszcie się ktoś połakomił na promocję i straciła dziewictwo.

 

O czym ten watek - aa już przypomniałem sobie, kto wyruchał @deomi i dlaczego to jednorazowy przypadek,

No to EOT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.