Skocz do zawartości

Mała waga, wysoki poziom tłuszczu


Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej jesteś skinnyfat. Mało masy mięśniowej pod warstwa sadla. Rozwiązanie jest jedno. Na siłownię marsz, lekki deficyt kaloryczny(300-400kcal) i będzie cycuś. Będąc początkującym na siłce, możesz spalać sadlo i budować masę mięśniową. Innego wyjścia nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pal tłuszczu. Masz go tyle, ile potrzeba. Zbuduj masę mięśniową i proporcje będą idealne, bo zostanie ten tłuszcz, który masz, ale jego udział procentowy będzie mniejszy jeśli dodasz 10 kilo mięśni. Jak będziesz miał masę to zrobisz redukcję i lekko zleci 5 kilo tłuszczu. Pamiętaj że tłuszcz jest potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mpawel5 napisał:

Najprawdopodobniej jesteś skinnyfat. Mało masy mięśniowej pod warstwa sadla. Rozwiązanie jest jedno. Na siłownię marsz, lekki deficyt kaloryczny(300-400kcal) i będzie cycuś. Będąc początkującym na siłce, możesz spalać sadlo i budować masę mięśniową. Innego wyjścia nie widzę. 

Chyba się nie da równocześnie lub w cyklach - 2tyg masy 2 tyg spalania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób masę do 80 kg później zrzuć do 75, później masa do 85 i analogicznie zrzucasz do 80, rekompozycja Bracie. :)

Nie da się zrzucić tłuszczu i nie stracić na wadze, chyba że chcesz koks wbijać.

26 minut temu, jerry napisał:

Chyba się nie da równocześnie lub w cyklach - 2tyg masy 2 tyg spalania...

U początkujących się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 15:18, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Zrób masę do 80 kg później zrzuć do 75, później masa do 85 i analogicznie zrzucasz do 80, rekompozycja Bracie. :)

Nie da się zrzucić tłuszczu i nie stracić na wadze, chyba że chcesz koks wbijać.

U początkujących się da.

Jednocześnie? Nie cyklami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerry cykl możesz zrobić pewnie,  tylko nie więcej niż 500mg tygodniowo :)

 

A tak na serio to chodzi ci o to 2 tygodnie masy, 2 tygodnie rzeźby? 

Nigdy nie próbowałem a doradzam tylko rzeczy poprzedzone praktyką.

Sam bym tego nie robiłma  wydaje mi się ze organizm by dostał lekkiego pierdolca. Poza tym są pory roku w których łatwiej zbudujesz siłę i masę, a w których łatwiej spalisz tłuszcz, jak zrobisz masę w 35 stopni to dostaniesz ode mnie odznakę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

A tak na serio to chodzi ci o to 2 tygodnie masy, 2 tygodnie rzeźby? 

Z tego co oglądałem kanał Genetyka, to on doradzał w świetle pewnych badań 3 tyg masy, 1 tyg utrzymania/rzeźby ( nie pamietam dokładnie), dzięki czemu podobnoż efekty owej masy były w pewnym stopniu lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.