Skocz do zawartości

Byłe w akcji


Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, Ksanti said:

Hmm, mnie wszystkie jak dotąd wywalały na fb po kilku miesiącach jak sobie kogoś nowego znalazły. Ciekawe od czego to zależy.

Żeby nowy miś się nie dowiedział jaki Panna miała przebieg ;)

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że pochodzę z dosyć biednego regionu ,Częstochowa- Piotrków.

W dodatku ze wsi, a każda z tych dziewczyn była oddalona od mojego miejsca zamieszkania max 15 km.

 

@TheFlorator dzięki jak pisałem plan realizuje, z dnia na dzień coraz lepiej i lepiej mi sam ze sobą.

Lubie mieć plan dnia zaplanowany i plan do realizacji.

Idę i robię, a nie siedzę i myślę ?

 

Ciekawe jak za około roku wrócę i zainwestuje to w siebie , co wtedy będzie.

A najlepsze jest to że od każdej slyszałem o miłosciach, że one na hajs nie lecą, albo nie chcę żeby twoi rodzice myśleli, że lecę na hajs..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@viko

Haha to chyba świadczy o tym, że miały niskie zaufanie odnośnie mnie, że nic nie puszcze pary ? ale ogólnie na wallu niczego nie udostępniałem ani nie lajkowałem - nie chwaliłem się, że jestem w związku itp.

 

Dlatego tym bardziej dziwi mnie, że są takie laski co się oddzywają po długim czasie. Zupełne przeciwieństwo moich doświadczeń. No chyba, że długo nikogo nie mogą sobie znaleźć i sondują jak tam byłemu się wiedzie aby oszacować ile straciły i czy coś można jeszcze ugrać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematy nie schematy, zależy jeszcze w jaki sposób się rozstaliście. Czy Ty zostałeś odstawiony na boczny tor, bo nie spełniałeś wymagań i pojawił się lepszy, czy np. nie dogadywaliście się i samo tak wyszło? Jedno drugiemu nie jest równe. Nie mam danych na ten temat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.